فهرست این مقاله

آینه گرد آرایشگاه

تولید انواع آینه گرد آرایشگاه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        0912823524202188621912

 

آینه گرد آرایشگاه

 

آینه گرد آرایشگاه

طراحی دکوراسیون داخلی سالن های زیبایی و آرایشگاه های کوچک تاثیر بسیار زیادی در جذب مشتری خواهد داشت به همین دلیل استفاده از آینه های مناسب و با کیفیت بسیار مهم و حانژ اهمیت می باشد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه گرد آرایشگاه و سایر آینه های آرایشگاهی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه آرایشگاه در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه گرد آرایشگاه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه گرد آرایشگاه – چراغ دار

متداول ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه گرد آرایشگاه – بک لایت 

طرح جدیدی از آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه گرد آرایشگاه – قاب استیل 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه گرد آرایشگاه – تاچ 

طرح جدیدی از آینه های گرد بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه گرد آرایشگاه – هوشمند 

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که یک صفحه نمایش جلوئی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های هوشمند در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه های هوشمند معرفی شده است از همین رو طراحان از ان به کرات استفاده می کنند .

 

آینه گرد آرایشگاه – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های گرد دو طرفه استفاده کرد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه گرد آرایشگاه – کریستال 

به طور کلی آینه های گرد از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر شفاف ترین نوع آینه به شمار می رود ، آینه های کریستال فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه گرد آرایشگاه – متحرک 

با تولید آینه های گرد متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنهات با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه گرد آرایشگاه متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه گرد آرایشگاه - اینستاگرام

 

آینه گرد آرایشگاه - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه گرد آرایشگاه به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه گرد آرایشگاه و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت صورت حضوری آینه گرد آرایشگاه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه گرد آرایشگاه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه گرد آرایشگاه

آینه گرد آرایشگاه

آینه گرد آرایشگاه

آینه گرد آرایشگاه

آینه گرد آرایشگاه

آینه گرد آرایشگاه

آینه گرد آرایشگاه

آینه گرد آرایشگاه

آینه گرد آرایشگاه

آینه گرد آرایشگاه

آینه گرد آرایشگاه

آینه گرد آرایشگاه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه گرد آرایشگاه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

تیم تحریریه کولیوند