فهرست این مقاله

آینه گرد بزرگ

تولید انواع آینه گرد بزرگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                          ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه گرد بزرگ

 

آینه گرد بزرگ

آینه های دکوراتیو در اشکال هندسی مختلفی تولید می شود به طوری که هر شکلی برای قسمت خاصی از ساختمان کاربرد دارد به طور مثال آینه های قدی مستطیلی اغلب در اتاق خواب ها استفاده می شود اما در این مقاله به بررسی یکی دیگر از اشکال هندسی یعنی آینه گرد بزرگ می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه گرد بزرگ را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه گرد بزرگ – چراغ دار

متدول ترین طرح آینه های گرد که با نام آینه چراغ دار گرد و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود در نهایت هم لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهد گرفت .

 

آینه گرد بزرگ – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های گرد که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه گرد بزرگ – قاب فلزی

به طور کلی آینه های گرد با قاب فلزی به دو دسته ی قاب های فلزی رنگی کوره ای و قاب های استیل طلایی و نقره ای تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب استیل از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و در پروژه های لاکچری استفاده خواهد شد .

 

آینه گرد بزرگ – چوبی

در این طرح یک قاب چوبی دور آینه قرار گرفته است این نوع آینه ها اغلب در سالن های پذیرایی و به طور کلی در در ساختمان های با طراحی داخلی کلاسیک استفاده می شود به طور مثال برای یک دیوار قهوه ای باید از چوب بلوط بکار برد .

 

آینه گرد بزرگ – رنگی

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه با قاب چوبی گرد استفاده کرد به طور مثال برای یک قاب چوبی سفید باید از آینه های دودی بکار برد .

 

آینه گرد بزرگ – قاب استیل 

در این طرح از آینه های گرد که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه گرد بزرگ – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های گرد که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه گرد بزرگ

 

آینه گرد بزرگ - واتساپ

 

 

در صورت تمایل می توانید آینه گرد بزرگ را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه گرد بزرگ و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه گرد بزرگ مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه گرد بزرگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه گرد بزرگ

آینه گرد بزرگ

آینه گرد بزرگ

آینه گرد بزرگ

آینه گرد بزرگ

آینه گرد بزرگ

آینه گرد بزرگ

آینه گرد بزرگ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه گرد بزرگ در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

 

تیم تحریریه کولیوند