فهرست این مقاله

آینه گرد بزرگ

تولید انواع آینه گرد بزرگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                          0912823524202188621912

 

آینه گرد بزرگ

 

آینه گرد بزرگ

آینه های دکوراتیو در اشکال هندسی مختلفی تولید می شود به طوری که هر شکلی برای قسمت خاصی از ساختمان کاربرد دارد به طور مثال آینه های قدی مستطیلی اغلب در اتاق خواب ها استفاده می شود اما در این مقاله به بررسی یکی دیگر از اشکال هندسی یعنی آینه گرد بزرگ می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه گرد بزرگ را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه گرد بزرگ – چراغ دار

متدول ترین طرح آینه های گرد که با نام آینه چراغ دار گرد و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود در نهایت هم لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهد گرفت .

 

آینه گرد بزرگ – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های گرد که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه گرد بزرگ – قاب فلزی

به طور کلی آینه های گرد با قاب فلزی به دو دسته ی قاب های فلزی رنگی کوره ای و قاب های استیل طلایی و نقره ای تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب استیل از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و در پروژه های لاکچری استفاده خواهد شد .

 

آینه گرد بزرگ – چوبی

در این طرح یک قاب چوبی دور آینه قرار گرفته است این نوع آینه ها اغلب در سالن های پذیرایی و به طور کلی در در ساختمان های با طراحی داخلی کلاسیک استفاده می شود به طور مثال برای یک دیوار قهوه ای باید از چوب بلوط بکار برد .

 

آینه گرد بزرگ – رنگی

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه با قاب چوبی گرد استفاده کرد به طور مثال برای یک قاب چوبی سفید باید از آینه های دودی بکار برد .

 

آینه گرد بزرگ – قاب استیل 

در این طرح از آینه های گرد که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه گرد بزرگ – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های گرد که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه گرد بزرگ

 

آینه گرد بزرگ - واتساپ

 

 

در صورت تمایل می توانید آینه گرد بزرگ را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه گرد بزرگ و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه گرد بزرگ مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه گرد بزرگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه گرد بزرگ

آینه گرد بزرگ

آینه گرد بزرگ

آینه گرد بزرگ

آینه گرد بزرگ

آینه گرد بزرگ

آینه گرد بزرگ

آینه گرد بزرگ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه گرد بزرگ در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

 

تیم تحریریه کولیوند