فهرست این مقاله

آینه گرد بک لایت

تولید انواع آینه گرد بک لایت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0912823524202188621912

 

آینه گرد بک لایت

 

آینه گرد بک لایت

امروزه در صنعت شیشه شاهد تولید آینه های خاص و بسیار متفاوتی از از نظر کاربردی هستیم به طوری که طراحان دکوراسیون داخلی هر یک از آینه ها را برای قسمت خاصی از ساختمان استفاده می کنند ، در این مقاله به بررسی جدیدترین طرح آینه های دکوراتیو یعنی آینه گرد بک لایت یا نور مخفی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های بک لایت در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه گرد بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه گرد بک لایت به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد و طرح مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار تخت براق زده می شود سپس حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC  و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه گرد بک لایت – لمسی

طرح جدیدی از آینه های بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمن به صورت حرارتی است .

 

آینه گرد بک لایت – ریموتی

طرح دیگری از آینه ها بک لایت که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه گرد بک لایت – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های بک لایت با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه گرد بک لایت – ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام بهتر است که از آینه های بک لایت ضد بخار در این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی ان محو خواهد شد .

 

آینه گرد بک لایت – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های گرد بک لایت که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توان ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های صفحه نمایش دار در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه گرد بک لایت – قاب استیل 

در این طرح از آینه های گرد مدرن و جدید یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، آینه های قاب استیل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه گرد بک لایت – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب داری قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

از طریق زیر می توان آینه گرد بک لایت را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه گرد بک لایت و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه گرد بک لایت مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه گرد بک لایت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه گرد بک لایت

آینه گرد بک لایت

آینه گرد بک لایت

آینه گرد بک لایت

آینه گرد آرایشگاه

آینه گرد بک لایت

آینه گرد بک لایت

آینه گرد بک لایت

آینه گرد بک لایت

آینه گرد بک لایت

آینه گرد بک لایت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه گرد بک لایت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند