فهرست این مقاله

آینه گرد دیواری

تولید انواع آینه گرد دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        09128235242 – 02188621912

 

آینه گرد دیواری

آینه گرد دیواری

نمای زیبای آینه های گرد در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان نقش مهمی را ایفا می کند به طوری که با نصب یک آینه گرد رنگی یا طرح دار به میزان قابل توجهی طراحی دکوراسیون داخلی را ارتقا داد و به همین دلیل هم تولید آینه گرد دیواری در چند سال گذشته با رشد بسیار زیادی مواجه شده است ، صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه گرد دیواری را در طرح ها و رنگ های متععدی تولید می کند که در این مقاله به برخی از پرفروش ترین این نوع آینه ها می پردازیم .

 

آینه گرد دیواری رنگی

همانطور که در مقاله های دیگری هم اشاره شد با تولید آینه های رنگی در صنایع شیشه و آینه کولیوند مانند آینه دودی ، مسی ، طلایی ، آبی ، بنفش و سبز اغلب سفارشات آینه های دکوراتیو به این نوع آینه اختصاص یافته است ، با اجرای یک آینه گرد رنگی مانند آینه گرد طلایی یک نمای بسیار زیبا در ساختمان ایجاد خواهد شد .

 

آینه گرد دیواری تراش

استفاده از ابزار تراش آینه برای تزئین هر نوع آینه ای موثر خواهد بود به ویژه برای آینه های گرد ، برای تولید آینه های گرد تراش خورده نمی توان از دستگاه تراش معمولی استفاده کرد بلکه باید از دستگاه مخصوص تراش گرد استفاده کرد و به صورت دستی ابزار دور آینه زده شود ، آینه گرد دیواری تراش برای تزئین ساختمان های لوکس بهترین انتخاب به شمار می رود .

لازم به ذکر است که به دلیل زمانبر بودن تولید آینه گرد دیواری تراش معمولا قیمت آن نسبت به آینه های تراش با دیگر اشکال هندسی بسیار بیشتر است و به صورت دستی فرآیند تراش زدن دوز آینه صورت خواهد گرفت .

 

آینه گرد دیواری طرح دار

صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ روی شیشه قادر به تولید انواع آینه های طرح دار می باشد ، تولید آینه های سندبلاست به شکلیست که طرح مورد نظر روی آینه به صورت مات ایجاد خواهد شد اما در تولید آینه های چاپی طرح مورد نظر به صورت رنگی روی آینه چاپ خواهد شد .

در بسیاری از شرکت ها و مراکز عمومی لوگوی مجموعه روی آینه گرد دیواری اعمال می شود بدین شکل هم از نظر طراحی نمای زیبایی در ساختمان ایجاد شده و هم اینکه به نوعی تبلیغات هدفمند صورت می گیرد .

 

آینه گرد دیواری آنتیک یا پتینه  

خاص ترین نوع آینه های گرد که با استفاده از آینه های پتینه کاری شده تولید می شود ، برای تولید آینه گرد آنتیک ابتدا آینه در ابعاد مورد به صورت گرد توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس آینه با دستگاه مخصوصی تراش داده می شود در نهایت فرآیند پتینه کاری روی آینه گرد انجام می شود .

با اجرای آینه گرد دیواری آنتیک نمای خاص و مدرنی در طراحی دکوراسیون داخلی ایجاد می شود ، آینه های آنتیک در رنگ های طلایی ، نقره ای ، مسی و برنز در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود .

 

آینه گرد دیواری با قاب

تولید آینه با قاب در گذشته هم مرسوم بود و هیچ وقت به طور کامل متوقف نشد به این دلیل که هر ساله قاب های جدیدی تولید می شود و تلفیق آن با یک آینه دکوراتیو نمای بسیار زیبایی را ایجاد خواهد کرد ، صنایع شیشه و آینه کولیوند با راه اندازی یک کارگاه مجزا جهت ساخت قاب های پی وی سی ، آلومینیومی و استیل را تولید کرده است .

آینه گرد دیواری با قاب پی وی سی در طرح های بسیار متنوعی تولید می شود که امروزه با توجه به قیمت بسیار بالای قاب های چوبی و استیل ، بیش از پیش مورد استفاده قرار می گیرد ، پی وی سی در واقع یک نوع پلاستیک فشرده محسوب می شود که نمای چوبی دارد .

 

آینه گرد دیواری ونیزی

آینه های ونیزی جزء طرح های جدید آینه های دیواری محسوب نمی شود اما به دلیل نمای متفاوت و بسیار زیبا همچنان پرفروشترین نوع آینه دکوراتیو محسوب می شود حتی با وجود اینکه قیمت بیشتری نسبت به سایر آینه ها دارد .

 

آینه گرد دیواری با نورپردازی مخفی

برای تولید آینه های با نورپردازی مخفی ابتدا یک آینه گرد با ابعاد مورد نظر برش داده سپس دور آینه با پهنای 4 سانتی متر سندبلاست می شود در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی خواهد شد .

 

آینه گرد دیواری لمسی

طرح جدیدی از آینه های نورپردازی شده مدرن که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش خواهد شد .

 

آینه گرد دیواری ریموت دار

در این طرح با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد ، به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه گرد دیواری سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی گرد ابتدا یک آینه با قطر استاندارد برش داده شده سپس یک آینه دیگر با قطر 10 سانتی متر بیش از آینه اصلی اما تو خالی به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود .

 

آینه گرد دیواری حسگر حرکتی 

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد ، آینه گرد دیواری حسگر حرکتی در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی در پروژه های مختلفی استفاده می شود این نوع شیشه ها از محبوبیت یسیار زیادی برخوردار می باشد .

 

آینه گرد دیواری لمینت

طرح جدیدی از آینه های گرد که یک آینه ساده با قطر کم روی آینه گرد رنگی با قطر بیشتر چسبیده شده است ، طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع ها برای تزیین ساختمان های لوکس استفاده می کنند .

 

آینه گرد دیواری ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام بهتر است که از آینه های هوشمند ضد بخار در این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار ایت نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آن محو خواهد شد .

 

آینه گرد دیواری صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه گرد دیواری که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه گرد دیواری صفحه نمایش دار در کشوهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه گرد دیواری – زوم دار 

در این طرح از آینه های دیواری یک قسمت زوم روی آینه قرار گرفته است ، این نوع آینه ها اغلب به عنوان آینه آرایشی و آینه میکاپ مورد استفاده قرار می گیرد و در ابعاد مختلفی تولید خواهد شد .

 

آینه گرد دیواری پایه دار 

در این طرح از آینه های دیواری بک پایه فلزی و چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان در وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی نیز استفاده می شود .

 

آینه گرد دیواری با قاب استیل 

طرح دیگری از آینه های گرد دیواری که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه گرد دیواری بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های گرد که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگ داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه گرد دیواری متحرک 

با تولید آینه های متحرک دیواری دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

آینه گرد دیواری دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

در صورت تمایل از طریق زیر می توانید آینه گرد دیواری را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

جهت اطلاع از قیمت آینه گرد دیواری و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه گرد دیواری مورد نظر خود را به صورت حضوری سفارش دهید .

شایان ذکر است برای تولید انواع آینه گرد دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند از آینه های با درجه کیفیت +A استفاده می شود و شفافیت آینه ها حتی در نوع پتینه کاری بسیار بالاست .

 

 

آینه گرد دیواری

آینه گرد دیواری

آینه گرد دیواری

آینه گرد دیواری

آینه گرد دیواری

آینه گرد دیواری

آینه گرد دیواری

آینه گرد دیواری

آینه گرد دیواری

آینه گرد دیواری

آینه گرد دیواری

آینه گرد دیواری

آینه گرد دیواری

آینه گرد دیواری

آینه گرد دیواری

آینه گرد دیواری

آینه گرد دیواری

آینه گرد دیواری

آینه گرد دیواری

آینه گرد دیواری

آینه گرد دیواری

آینه گرد دیواری

آینه گرد دیواری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه گرد دیواری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند