فهرست این مقاله

آینه گریموری

تولید انواع آینه گریموری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                  0912823524202188621912

 

آینه گریموری

 

آینه گریموری

با توجه به اهمیت گریم در سینما و همچنین سهولت در آرایش افراد بهتر است که آینه های مخصوص گریم استفاده کرد بدین شکل نقایص چهره ی افراد بیشتر آشکار شده و بدین ترتیب می توان آرایش به مراتب بهتری را انجام داد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه گریموری و ویژگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1384 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه گریموری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه گریموری به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه به فاصله ی هر 10 سانتی متر سوراخ خواهد شد در نهایت لامپ های کم مصرف اما با ظاهر لامپ های قدیمی داخل سوراخ ها قرار داده خواهد شد .

 

آینه گریموری – لمسی

طرح جدیدی از آینه های گریموری که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت لامپ ها خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه گریموری – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های گریم که با استفاده از ریموت چراغ ها روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ چراغ ها و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی آینه رنگ های مختلف چراغ ها به صورت اسلایدشو نمایش داده می شود .

 

آینه گریموری – حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه لامپ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و یپیچده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه های گریموری در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه گریموری – فریم لس

به طور کلی آینه های گریم به دو دسته ی آینه گریم با قاب و آینه گریم فریم لس تقسیم می شود که در حالت اول لامپ ها روی فریم قرار داده شده اما در حالت دوم لامپ ها روی آینه قرار خواهند داشت .

 

آینه گریموری – رنگی 

به طبع رنگ ها تاثیر بسیار زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی دارند به همین دلیل بهتر است که از آینه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی جهت تولید آینه های گریم استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی که رنگ سفید به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته است باید از آینه نقره ای یا دودی بکار برد .

 

آینه گریموری – قدی 

آینه های قدی محبوبترین نوع آینه دکوراتیو در ساختمان های مسکونی محسوب می شود چنانچه از آینه های گریم قدی استفاده شود سطح طراحی دکوراسیون داخلی به میران قابل توجهی ارتقا می یابد .

 

آینه گریموری – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های گریم که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، لازم به ذکر است آینه گریموری صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه گریموری – پایه دار 

در این طرح از آینه های گریم که یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار گرفته است به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و مزون ها استفاده می شود .

 

آینه گریموری – دیواری

به طور کلی آینه های گریم به سه دسته ی قدی ، رومیزی و دیواری تقسیم می شود که در این بین آینه گریم دیواری اغلب در سالن های زیبایی استفاده می شود این نوع آینه ها با استفاده از فیتینگ روی دیوار قرار خواهد گرفت .

 

آینه گریموری – قاب استیل 

در این طرح از آینه های گریموری یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه گریموری – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفادذه بهنیه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد . بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه گریموری – متحرک 

با تولید آینه های گریم متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه گریموری متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه گریموری - اینستاگرام

 

آینه گریموری - واتساپ

 

از طریق زیر می توان آینه گریموری را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه گریموری و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه گریموری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه گریموری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه گریموری

آینه گریموری

آینه گریموری

آینه گریموری

آینه گریموری

آینه گریموری

آینه گریموری

آینه گریموری

آینه گریموری

آینه گریموری

آینه گریموری

آینه گریموری

آینه گریموری

آینه گریموری

آینه گریموری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه گریموری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.homedepot.com

تیم تحریریه کولیوند