فهرست این مقاله

آینه گریم قدی

تولید انواع آینه گریم قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                          0912823524202188621912

 

آینه گریم قدی

 

آینه گریم قدی

آینه ها تاثیر بسایر زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی و همچنین درک بهتر از ظاهر خودمان دارد به طوری که فقط با آینه می توان به خوبی از وضعیت ظاهری خود مطلع شد ، بر ای آراستگی خود ابرارهای مختلفی وجود دارد که مهم ترین آن آینه ای است که خود را در آن مشاهده خواهید کرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه گریم قدی و سایر آینه های آرایشی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشی در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف آینه های آرایشی از جمله آینه گریم قدی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

آینه گریم قدی به طور کلی به دو دسته ی آینه های با نورپردازی مخفی و آینه های چراغ دار تقسیم می شود که در حالت اول پشت آینه با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی نورپردازی شده و در حالت دوم دور آینه لامپ های کم مصرف با ظاهر لامپ های قدیمی قرار دارد .

 

آینه گریم قدی – با نور مخفی

برای تولید آینه های با نورپردازی مخفی ابتدا آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس حاشیه دور آینه با پهنای 3 الی 4 سانتی متر در طرح مورد نظر سندبلاست می شود در مرحله ی بعدی نیز با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی می شود در طرح های جدید این نوع آینه ها به صورت لمسی و ریموت دار تولید شده اند .

 

آینه گریم قدی – چراغ دار

متداول ترین طرح آینه های گریم که ابتدا یک آینه با ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس یک فریم چوبی با پهنای 10 سانتی متر تولید می شود در مرحله ی بعدی فریم به فاصله ی هر 10 سانتی متر سوراخ خواهد شد به طوری که لامپ های 7 وات و 10 وات داخل سوراخ ها جاگذاری می شود .

 

آینه گریم قدی – لمسی

طرح جدیدی از آینه گریم قدی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی چراغ ها روشن شده و با لمس مجدد همان قسمت چراغ ها خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه گریم قدی – ریموت دار

طرح دیگری از آینه های گریم که با استفاده از ریموت چراغ های دور آینه روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ ها چراغ ها و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت نورهای مختلف چراغ به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه گریم قدی – حسگری

طرح خاصی از آینه های گریم که با حرکت دست از قسمت تعیین شده چراغ های دور آینه روشن شده و با حرکت مجدد ذست در همان قسمت چراغ ها خاموش می شوند ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرند لازم به ذکر است آینه گریم قدی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه گریم قدی – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های گریم که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

آینه گریم قدی صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه های گریم معرفی شده است قیمت آینه گریم صفحه نمایش دار دو برابر آینه های گریم ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

آینه گریم قدی صفحه نمایش دار مدرن در کشورهای آسای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی به کرات استفاده می شود و از محبوبیت بسیار زیادی در بین عموم مردم برخوردار می باشد .

 

آینه گریم قدی – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های گریم مدرن حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه گریم قدی – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان در وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و مزون های لباس فروشی استفاده می شود .

 

آینه گریم قدی – قاب استیل 

طرح دیگری از آینه های گریم جدید و لاکچری که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای دور آینه قرار گرفته است به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه گریم قدی – دخترانه

برای اتاق های دخترانه جدید نوعی از آینه های گریم طراحی شده است که فریم های صورتی و سفید دور آینه قرار گرفته و شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی خواهد شد .

 

آینه گریم قدی – کودک 

برای اتاق های کودکان جدید نوعی از آینه های گریم نوعی از آینه های گریم طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود ، بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه گریم قدی – آرایشگاه 

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های گریم قدی اجرا می شود که لوگوی مجموعه نیز روی آینه حکاکی خواهد شد ، بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه گریم قدی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های قدی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه گریم قدی – متحرک 

با تولید آینه های گریم متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه گریم قدی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بیهنه بکار برده می شود ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه گریم قدی - اینستاگرام

 

آینه گریم قدی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه گریم قدی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه گریم قدی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه گریم قدی مورد ظنر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه گریم قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه گریم قدی

آینه گرد

آینه گریم قدی

آینه گریم قدی

آینه گریم قدی

آینه گریم قدی

آینه گریم قدی

آینه گریم قدی

آینه گریم قدی

آینه گریم قدی

آینه گریم قدی

آینه گریم قدی

آینه گریم قدی

آینه گریم قدی

آینه گریم قدی

آینه گریم قدی

آینه گریم قدی

آینه گریم قدی

آینه گریم قدی

آینه گریم قدی

آینه گریم قدی

آینه گریم قدی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه گریم قدی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند