فهرست این مقاله

آینه گریم چراغ دار

تولید انواع آینه گریم چراغ دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0912823524202188621912

 

آینه گریم چراغ دار

 

آینه گریم چراغ دار

امروزه از آینه های ساده خیلی کمتر استفاده می شود زیرا با تولید آینه های تزیینی و دکوراتیو دیگر تمایلی برای بکار بردن آینه های ساده وجود ندارد ، آینه های مدرن و دکوراتیو به بخش های مختلفی تقسیم می شود که هر یک از آن ها کاربرد خاصی دارند یکی از جدیدترین آن ها آینه گریم چراغ دار نام دارد که در این مقاله به آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف آینه های آرایشی از جمله آینه گریم چراغ دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

برای تولید آینه گریم چراغ دار ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس فریم چوبی با توجه به ابعاد آینه تولید می شود در مرحله ی بعدی تعدادی سوراخ روی فریم به فاصله ی هر 10 سانتی متر زده خواهد شد در نهایت هم فرآیند سیم کشی و نصب لامپ ها روی فریم صورت می گیرد .

 

آینه گریم چراغ دار – لمسی

طرح جدیدی از آینه های چراغ دار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه لامپ های کم مصرف اما با ظاهر لامپ های قدیمی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت لامپ ها خاموش خواهد شد ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه گریم چراغ دار – ریموت دار

یکی دیگر از طرح های آینه گریم که با استفاده از ریموت لامپ های کم مصرف روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ لامپ ها و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طرور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت نورهای مختلف لامپ ها به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه گریم چراغ دار – تایمر دار

در این طرح ساعت و دمای داخلی محیط به صورت دیجیتالی روی آینه نمایش داده می شود ، قسمتی از آینه که اعداد مورد نظر نمایش داده می شود اسیدکاری خواهد شد و در واقع جیوه آینه کاملا برداشته خواهد شد .

 

آینه گریم چراغ دار – رومیزی

در خانه ها معمولا آینه های گریم روی میزهای چوبی قرار می گیرد در این طرح یک پایه زیر فریم چسبیده می شود ، برای تولید آینه های گریم رومیزی بهتر است که از فرآیند لمسی استفاده شود .

 

آینه گریم چراغ دار – کریستال

به طور کلی آینه های چراغ دار شفاف به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال و سوپر کلیر از شفافیت بسیار مناسبی برخوردار است و انتخاب مناسبی برای تولید آینه های آرایشی محسوب می شود .

 

آینه گریم چراغ دار – ابزارخورده

در برخی از طرح ها نیز لبه آینه ابزار تراش زده می شود به طوری که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس داخل دستگاه تراش بابلونی ایتالیا قرار داده می شود و حاشیه دور آینه ابزار پخ زده خواهد شد .

 

آینه گریم چراغ دار – حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه چراغ های دور آینه روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه گریم چراغ دار حسگری در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه گریم چراغ دار – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های چراغ دار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید لازم به ذکر است آینه گریم چراغ دار صفحه نمایش دار در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی استفاده می شود این نوع شیشه ها از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد .

قیمت آینه گریم چراغ دار تقریبا دو برابر آینه های گریم ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی شناخته شده در دنیا از این نوع آینه ها در پروژه های لوکس و خاصی استفاده می کنند ، آینه های صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه گریم چراغ دار – قاب استیل 

در این طرح از آینه های گریم جدید و مدرن یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، آینه های قاب استیل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

 

جهت سفارش آینه گریم چراغ دار به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه گریم چراغ دار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه گریم چراغ دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه گریم چراغ دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه گریم چراغ دار

آینه گریم چراغ دار

آینه گریم چراغ دار

آینه گریم چراغ دار

آینه گریم چراغ دار

آینه گریم چراغ دا

آینه گریم چراغ دار

آینه گریم چراغ دار

آینه گریم چراغ دار

آینه گریم چراغ دار

آینه گریم چراغ دار

آینه گریم چراغ دار

آینه گریم چراغ دار

آینه گریم چراغ دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه گریم چراغ دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند