فهرست این مقاله

آینه گریم

تولید انواع آینه گریم در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                0912823524202188621912

 

آینه گریم

 

آینه گریم

آراستگی از مهم ترین ویژگی های هر شخصی محسوب می شود که در زندگی فردی و اجتماعی آن تاثیر بسیار زیادی دارد ، امروزه آرایشگرها و گریمورها از ابزارهای مدرنی جهت آرایش افراد استفاده می کنند که یکی از جدیدترین آن ها آینه گریم به شمار می رود در این مقاله به بررسی انواع آینه های آرایشی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشی در ایران قعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرد و یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف آینه های آرایشی از جمله آینه گریم را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

برای انتخاب یک آینه میکاپ مناسب باید مواردی چون نورپردازی ایده ال ، طراحی منحصر بفرد و تطابق رنگ های بکار رفته در آینه با رنگ های فضای داخلی اتاق را در نظر گرفت ، به طور مثال در صدا و سیما اغلب از آینه های چراغ دار با فریم های هایگلاس استفاده می شود .

 

آینه گریم – چراغ دار

متداول ترین طرح آینه های چراغ دار که از یک آینه با ابعاد استاندارد ، یک فریم هایگلاس و تعدادی لامپ کم مصرف اما با ظاهر لامپ های قدیمی تشکیل شده است ، لامپ ها به فاصله ی هر 10 سانتی متر به دور حاشیه آینه قرار دارند بدین شکل نورپردازی ایده ال برای گریم کردن افراد وجود خواهد داشت .

 

آینه گریم – چراغ دار لمسی

طرح جدیدی از آینه های گریک که چراغ های دور آینه با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه روشن شده و با لمس مجدد همان قسمت لامپ ها خاموش خواهد شد ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه گریم – چراغ دار ریموتی

یکی دیگر از طرح های آینه گریم که با استفاده از ریموت چراغ های دور آینه روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ لامپ ها و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد ، به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی ریموت رنگ های مختلف لامپ به صورت اسلایدشو نمایش داده می شود .

 

آینه گریم – نور مخفی

این نوع آینه ها با نام های مختلفی چون آینه نورپردازی ، آینه نوری و آینه نوردار شناخته شده است برای تولید آینه نوری ابتدا آینه در ابعاد و طرح مورد نظر برش داده شده سپس حشایه دور آینه با پهنای 4 سانتی متر سندبلاست می شود و در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی خواهد شد .

 

آینه گریم – سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه با ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود به طوری که آینه تصاویر را به صورت سه بعدی منعکس خواهد کرد .

 

آینه گریم – حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه چراغ های دور آینه روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه گریم حسگری در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه گریم – رنگی

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ،بنفش و سبز بهتر است که برای تولید آینه های گریم نیز از این نوع آینه ها استفاده کرد ، به طور مثال برای فریم چوبی بهتر است که از آینه برنز بکار برد .

 

آینه گریم فریم لس 

طرح دیگری از آینه های گریم که آینه فاقد هر گونه ای فریمی است به عبارتی در این روش لامپ ها روی آینه ها قرار دارد ، این نوع آینه ها اغلب در مزون های لباس فروشی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه گریم اکریلیک

در این طرح از آینه های گریم با استفاده از رتگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی آینه ایجاد می شود ، این نوع آینه ها در واقع یک اثر هنری مدرن و منحصربفرد به شمار می رود .

 

آینه گریم حکاکی شده 

طرح دیگری از آینه های گریم که با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، آینه گریم همراه با حکاکی لوگو در اغلب مجله های طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DEIGN به عنوان برترین طرح آینه لامپی معرفی شده است .

 

آینه گریم اسیدکاری شده 

در این طرح از آینه های گریم مدرن و جدید الگوهای مختلفی روی آینه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع آینه ها از اسیدهای مخصوص آینه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

آینه گریم صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های گریم که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

آینه گریم صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه چراغ دار معرفی شده است ضمنا قیمت آینه گریم صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های گریم ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های لوکس ساختمانی استفاده می کنند .

 

آینه گریم اکلیلی 

در این طرح از آینه های گریم مدرن رنگی ، رنگ به صورت اکلیلی روی آینه ایجاد می شود این نوع آینه ها با نام آینه لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت به طور مثال در ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ مشکی تزیین شده است باید از آینه گریم سفید بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

آینه گریم اکلیلی در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی ساختمان های مسکونی و اداری بکار می برند ، آینه گریم اکلیلی محببوب ترین طرح آینه های گریم محسوب می شود به طوری که بیش از 40 درصد سفارشات آینه های گریم به اینت طرح جدید و مدرن تعلق دارد ، این نوع آینه ها در ابعاد مختلفی تولید می شود .

 

آینه گریم زوم دار 

طرح جدید دیگری از آینه های گریم که یک قسمت زوم روی آینه ایجاد شده است بدین شکل براحتی می توانید نسبت به آرایش و اصلاح صورت خود اقدام نمایید ، این نوع آینه دارای بزرگنمایی 150 درصد است ، آینه گریم زوم دار در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی به کرات استفاده می شود و مورد توجه عموم مردم قرار گرفته است .

به طور مثال در چین بیش از 60 درصد آرایشگاه های زنانه و سالن های زیبایی از آینه گریم قدی استفاده می کنند بدین صورت علاوه بر ایجاد نمای زیبا و لوکس از نظر کاربردی نیز آینه ها بسیار موثر واقع می شوند ، آینه گریم پایه دار جذاب ترین طرح آینه های گریم به شمار می رود این نوع آینه ها در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی منحصربفرد آن قزاز خواهند گرفت .

 

آینه گریم پایه دار

طرح دیگری از آینه های گریم که یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان در وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد به طور مثال در یک سالن زیبایی با ابعاد بزرگ می توان از آینه گریم پایه دار با ارتفاع 200 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر استفاده کرد بدین شکل ابعاد آینه با سالن همخوانی خواهد داشت .

 

آینه گریم کودک 

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی بتمن ، باب اسفنجی و سوباسا روی آینه حکاکی می شود ، بدین شکل نمای کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه گریم دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های گریم طراحی شده است که دارای فریم صورتی و سفید بوده و شخصیت های برجسته ی هنری و سینمایی مانند یتمن ، پینیکیو و باب اسفنجی روی آینه حکاکی شده است .

 

آینه گریم لاکچری 

طرح جدید دیگری از آینه های گریم که از ترکیب آینه های بک لایت و آینه های گریم شناخته شده است این نوع آینه ها با نام آینه لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه گریم قاب استیل 

در این طرح از آینه های گریم یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه گریم آرایشگاه 

در سالن های و آرایشگاه ها نوعی از آینه های گریم قدی اجرا می شود که از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های آرایشگاه در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه گریم بی نهایت 

جذاب ترین طرح آینه های گریم که با نام آینه بی نهایت چراغ دار شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آن مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه گریم متحرک

با تولید آینه های گریم متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه گریم دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای اخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه گریم - اینستاگرام

 

آینه گریم - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه گریم

برای اطلاع از قیمت آینه گریم و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه گریم مورد نظر خو را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه گریم در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه گریم

آینه گریم

آینه گریم رومیزی

آینه گریم

آینه گریم

آینه گریم

آینه گریم

آینه گریم

آینه گریم

آینه گریم

آینه گریم

آینه گریم

آینه گریم

آینه گریم

آینه گریم

آینه گریم

آینه گریم

آینه گریم

آینه گریم

آینه گریم

آینه گرد دیواری

آینه گریم

آینه گریم

آینه گریم

آینه گریم

آینه گریم

آینه گریم

آینه گریم

آینه گریم

آینه گریم

آینه گریم

آینه گریم

آینه گریم

آینه گریم

آینه گریم

آینه گریم

آینه گریم

آینه گریم

آینه گریم

آینه گریم

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه گریم در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند