فهرست این مقاله

آینه گنبدی

تولید انواع آینه گنبدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                           0912823524202188621912

 

آینه گنبدی

 

آینه گنبدی

آینه های دکوراتیو در اشکال هندسی مختلفی تولید می شود به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی با توجه به سبک طراحی دکوراسیون داخلی هر ساختمانی از نوع خاصی از آینه ها استفاده می کنند در این مقاله به طور ویژه به انواع آینه گنبدی و گرد می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1380 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه کروی شکل را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه گنبدی – قدی

آینه های قدی گنبدی بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه های گنبدی شکل محسوب می شود این نوع آینه ها اغلب دارای ابعاد استاندارد 80 * 180 سانتی متر و همچنین 90 * 200 سانتی متر می باشد .

 

آینه گنبدی – با قاب فلزی

به طور کلی آینه های با قاب فلزی به دو دسته ی آینه های با قاب فلزی رنگی و آینه های با قاب استیل تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب استیل بسیار جذاب تر و محبوب تر است .

 

آینه گنبدی – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های گنبدی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب فلزی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم داخل سوراخ ها تعبیه شده روی قاب قرار خواهد گرفت .

 

آینه گنبدی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های گنبدی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور اینه توسط دستگاه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه گنبدی – ونیزی

آینه های ونیزی برای اولین بار درکشور ایتالیا تولید شد اما خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است ، فرآیند تولید آینه های ونیزی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه گنبدی – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های گنبدی که یک صفحه نمایش جلوی اینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه گنبدی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور اتسفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان از ان به کرات استفاده می کنند .

 

آینه گنبدی – متحرک 

با تولید آینه های گنبدی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه گنبدی – 2022 

در این طرح از آینه های گنبدی شاهد ترکیب آینه های بک لایت و آینه چراغ دار خواهید بود به همین دلیل با نام آینه 2022 شناخته شده است این نوع آینه ها در کشورهای صاحب سبیک در طراحی دکوراسیون اجرا خواهد شد ، آینه های 2022 در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه گنبدی – کریستال 

به طور کلی آینه های گنبدی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است ، آینه های کریستال فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه گنبدی - اینستاگرام

 

آینه گنبدی - واتساپ

 

 

از طریق می توان آینه گنبدی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه گنبدی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه گنبدی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه گنبدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه گنبدی

آینه گنبدی

آینه گنبدی

آینه گنبدی

آینه گنبدی

آینه گنبدی

آینه گنبدی

آینه گنبدی

آینه گنبدی

آینه گنبدی

آینه گنبدی

آینه گنبدی

آینه گنبدی

آینه گنبدی

آینه گنبدی

آینه گنبدی

آینه گنبدی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه گنبدی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

 

تیم تحریریه کولیوند