فهرست این مقاله

آینه گوشه گرد

تولید انواع آینه گوشه گرد در صنایع شیشه و آینه کولیوند                      0912823524202188621912

 

آینه گوشه گرد

آینه گوشه گرد

آینه های مدرن و لاکچری به طور کلی به دو دسته ی آینه های گوشه تیز یا نود درجه و آینه های گوشه کرو تقسیم می شود که در این بین آینه های گوشه کرو از جذابیت بسیار بالایی برخوردار است از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های منحنی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های منحنی در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه منحنی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه گوشه گرد – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های مدرن که با نام آینه چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی بک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه گوشه گرد – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های منحنی که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه گوشه گرد – قاب استیل

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دایوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه گوشه گرد – قدی 

کاربردی ترین طرح آینه های منحنی بدرون تردید آینه های قدی محسوب می شود که اغلب در ابعاد  استاندارد 75 * 180 سانتی متر و 90 * 200 سانتی متر تولید شده است البته در ابعاد دیگری نیز قایل تولید می باشد .

 

آینه گوشه گرد – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه گوشه گرد - اینستاگرام

 

آینه گوشه گرد - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه گوشه گرد به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت آینه های منحنی و سفارش آن ها می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های منحنی در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه گوشه گرد

آینه گوشه گرد

آینه گوشه گرد

آینه گوشه گرد

آینه گوشه گرد

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های مدرن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند