فهرست این مقاله

آینه 4 میل

عرضه انواع آینه 4 میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                               0912823524202188621912

 

آینه 4 میل

آینه 4 میل

ضخامت شیشه و آینه به طور کلی برای هر نوع کاربردی متفاوت است به عبارت دیگر با توجه به مکانی که قصد استفاده از آینه را داریم ضخامت آن تعیین می شود به طور حتم شما هم هنگام خرید آینه دچار سردرگمی های اینچنینی تا به حال شده اید به همین منظور در این مقاله به آینه های با ضخامت های مختلف و به طور خاص به آینه 4 میلیمتر خواهیم پرداخت .

 صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه 4 میل را در رنگ های نقره ای ، برنز ، دودی ، مسی ، آبی فیروزه ای ، بنفش و سبز به سورت جام و قوراه عرضه می نماید اما قیمت هر یک از رنگ ها با هم تفاوت دارد برای اطلاع از قیمت دقیق آینه ها با شماره های ذکر شده تماس حاصل نمایید .

قیمت آینه 4 میل ساده یا نقره ای نسبت به سایر آینه های 4 میل کمتر است و در بین آینه های رنگی هم آینه طلایی و آنتیک یا پتینه کاری شده بیشترین قیمت را دارند که به دلیل زمانبر بودن و تولید سخت این نوع آینه هاست ، آینه 4 میل را می توان در ابعاد بزرگ هم استفاده کرد به عنوان مثال برای نصب یک آینه با ابعاد 100 * 220 می توان آینه ی 4 میل را بکار برد به شرط آنکه هنگام نصب نکات ایمنی رعایت شود .

آینه 4 میل بیشتر در اجرای آینه کاری روی دیوار استفاده شده زیرا ابعاد آینه ها کوچک بوده و فشاری روی آینه نخواهد بود اما در طرف مقابل آینه 6 میل در تولید آینه های با ابعاد بزرگ مانند آینه های قدی بکار می رود .

 

 انواع آینه 4 میل صنایع شیشه و آینه کولیوند

 

کاربردهای آینه 4 میل

 

ابزار تراش آینه 4 میل

ابزاری که زیبایی آینه ها را دو چندان کرده و با مشاهده یک نمونه آن هر بیننده ای را تحت تاثیر قرار خواهد داد از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند با وارد کردن دستگاه بابلونی ایتالیا فرآیند تراش دادن آینه انجام خواهد شد به طوری که آینه ها را ابتدا در ابعاد دلخواه برش داده سپس آینه را وارد دستگاه کرده و خود دستگاه به صورت اتوماتیک آینه 4 میل را تراش خواهد شد لازم به ذکر است  هر طرف آینه که تراش زده شد باید آینه را از طرف دیگر وارد دستگاه کرد .

 

تفاوت آینه 4 میل کریستال و فلوت

آینه های کریستال به دلیل ساختار تشکیل شده از ذرات کریستالی شفافیت بسیار بالایی را دارند تفاوت دیگر این دو نوع آینه در لبه های آن ها است یه طوری که لبه آینه کریستال کاملا سفید است اما لبه آینه های فلوت سبز رنگ می باشد از نظر قیمتی هم آینه های کریستالی قیمت به مراتب بیشتری نسبت به آینه های فلوت دارند .

در صورت خرید جام آینه 4 میل به طبع قیمت آینه کمتر خواهد شد و به عبارتی اگر بیش از 10 متر آینه از صنایع شیشه و آینه کولیوند خریداری نمایید حدود 20 درصد از قیمت هر متر مربع آن کاسته خواهد شد .

 

آینه 4 میل آنتیک

با توجه به اینکه آینه های آنتیک معمولا به صورت تایل های مربعی و مستطیلی شکل اجرا می شود در ضخامت 4 میل تولید می شود البته در صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه آنتیک 6 میل نیز وجود دارد .

 

آینه 4 میل رنگی

آینه 4 میل در رنگ های طلایی ، برنز ، مسی ، دودی ، آبی ، بنفش و سبز در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود لذا براحتی می توان رنگ های بکار رفته در طراحی دکوراسیون داخلی را با رنگ آینه تطبیق داد .

 

آینه 4 میل گرد

برای برش آینه های گرد از گردبرهای دستی و دستگاه CNC استفاده می شود اگر قطر آینه کمتر از 120 سانتی متر در نظر گرفته شده باشد به صورت دستی و اگر قطر آینه بیش از 120 سانتی متر باشد توسط دستگاه برش داده می شود .

 

آینه 4 میل نورپردازی شده

برای تولید آینه های با نور مخفی ابتدا یک با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی خواهد شد ، تین نوع آینه ها نیز در طرح های مختلفی تولید می شود .

 

آینه 4 میل لمسی

طرح جدیدی از آینه های دکوراتیو با نورمخفی که با لمس کردن قسمت تعیین روی آینه ( علامت پاور ) نورپردازی پشت آینه روشن شده سپپ با لمس کردن مجدد آن نورپردازی مخفی خاموش خواهد شد .

 

آینه 4 میل طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی آینه های 4 میل به صورت سندبلاست و چاپ ایجاد می شود به طور مثال می توان یک حاشیه با پهنای 4 سانتی متر را روی آینه سندبلاست کرد .

 

آینه 4 میل حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر ( Master ) طرح های مختلفی روی آینه های 4 میل حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه 4 میل ریموتی 

طرح دیگری از آینه های بک لایت مدرن که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال می توان با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت آینه 4 میل هوشمند نورپردازی شده رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه 4 میل حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های 4 میل با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه 4 میل صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های 4 میل که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه 4 میل با قاب استیل 

در این طرح از آینه های 4 میل یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه 4 میل آرایشگاه 

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های قدی طراحی شده است که اغلب به صورت بک لایت و هالیوودی می باشد ، این نوع آینه ها در ابعاد مختلفی تولید خواهد شد .

 

آینه 4 میل دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه 4 میل خم

طرح خاص دیگری از آینه های 4 میل که با استفاده از آینه های خم تولید می شود برای تولید آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قابل فلزی ساخته می شود و به همراه آینه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

آینه 4 میل بی نهایت 

آینه های بی نهایت جذاب ترین طرح آینه دکوراتیو نورپردازی شده محسوب می شود که ساختار آن به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

آینه 4 میل پایه دار 

در این طرح از آینه های 4 میل یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه ها را می توان وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها در سالن های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه 4 میل - اینستاگرام

 

آینه 4 میل - واتساپ

 

 

چرا آینه 4 میل که با نقره تولید می شود شفافیت بیشتری نسبت به آینه های جیوه ای دارد ؟

حدود 5 سال گذشته برخی از پژوهشگران صنعت شیشه و آینه روی ترکیبات مختلفی تحقیق و پژوهش کردند تا اینکه نقره را جایگزین جیوه کردند به همین دلیل هم شفافیت آینه 4 میل بیشتر شد و هم اینکه محیط زیست را دچار اختلال نخواهیم کرد ، بسیاری از فعالان در صنعت شیشه و آینه هنوز هم با این تصور که آینه با جیوه ساخته می شود مشغول فعالیت خود هستند در صورتی که در سراسر دنیا برای ساخت آینه از ترکیبات نقره استفاده می شود .

 

آینه 4 میل

آینه 4 میل

آینه 4 میل

آینه 4 میل

آینه 4 میل

آینه 4 میل

آینه 4 میل

آینه 4 میل

آینه 4 میل

آینه 4 میل

آینه 4 میل

آینه 4 میل

آینه 4 میل

آینه 4 میل

آینه 4 میل

 

 

نحوه سفارش انواع آینه 4 میل به صنایع شیشه و آینه کولیوند

شما می توانید جهت سفارش و استعلام قیمت آینه 4 میل با شمارهای 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه 4 میل مورد نظر خود را به کارشناسان ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب آینه 4 میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمنیه انجام می شود و چناچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

آینه 4 میل

آینه 4 میل

آینه 4 میل

آینه 4 میل

آینه 4 میل

آینه 4 میل

آینه 4 میل

آینه 4 میل

آینه 4 میل

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه 4 میل در سراسر دنیا به وب سایت زیر ماجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند