فهرست این مقاله

آینه 6 میل

عرضه انواع آینه 6 میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        0912823524202188621912

 

آینه 6 میل

آینه 6 میل

استفاده از آینه های مختلف در طراحی دکوراسیون داخلی موجب زیباترشدن فضای داخلی و همچنین بزرگنر بنظر رسیدن هر محیطی خواهد شد لذا تولید آینه در همه کشورهای دنیا در چند سال گذشته رشد چشمگیری داشته است که الیته در هر کشوری با توجه به فرهنگ و تاریخ آن کشور نوع آن متفاوت می باشد .

 

چرا و در چه مکان هایی باید از آینه 6 میل استفاده کرد ؟

3 نوع آینه در صنعت شیشه و آینه از نظر ضخامت تولید می شود که تفاوت آن ها فقط در میزان ضخامت آینه می باشد :

1- آینه 2 میلیمتر

2- آینه 4 میلیمتر

3- – آینه 6 میلیمتر

تعیین ضخامت آینه با توجه به ابعاد آینه و مکانی که قصد نصب آینه مورد نظر را داریم خواهیم داشت به طور مثال در درب های چوبی سنتی از آینه های 2 میل دکوراتیو استفاده می شود اما در آینه کاری های مختلف مانند آینه کاری لوزی روی دیوار باید از آینه 4 میل استفاده کرد چرا که آینه با ضخامت کمتر پس از مدتی دچار شکستگی خواهد شد .

به ظور مثال آینه قدی با طول 2 متر و عرض 40 سانتی متر را می توان از آینه 4 میل استفاده کرد اما آینه قدی با طول 2 متر و عرضه بالای 50 سانتی متر را باید از آینه 6 میلیمتر استفاده کرد لذا تعیین ضخامت کاملا به ابعاد آینه و موقعیت نصب آن بستگی خواهد داشت .

به طور کلی در پروژه هایی که خطر شکستن آینه وجود دارد بهتر است که از آینه 6 میل استفاده کنید از نظر قیمت هم حدود 30 درصد از آینه 4 میل قیمت بیشتری دارد لذا این هزینه کردن ارزش خواهد داشت و از دوباره کاری جلوگیری خواهد شد .

 

انواع آینه 6 میل صنایع شیشه و آینه کولیوند

 

لازم به ذکر است که قیمت آینه 6 میلیمتر به نوع آینه ، ابعاد آینه و رنگ آینه بستگی خواهد داشت لذا هنگام سفارش این سه پارامتر را با کارشناسان ما در میان بگذارید منظور از نوع آینه در واقع فلوت یا کریستال بودن آینه می باشد .

 

آینه 6 میل رنگی

صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از ترکیبات خاص شیمیایی قادر به تولید آینه های 6 میل رنگی طلایی ، دودی ، آبی ، سبز ، بنفش و شامپاینی می باشد ، فرآیند تولید این نوع آینه ها به صورت کاملا بومی صورت می گیرد .

 

ساختار تولید آینه 6 میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند

1- کلرید قلع

2- نقره

3- اکتیواتور (فعالسازی های شیمیایی)

4- مس

5- رنگ

 

توجه داشته باشید که در تولید آینه ها مانند گذشته از جیوه استفاده نمی شود بلکه امروزه در صنعت شیشه و آینه،  آینه از ترکیبات نقره تولید می شود و به همبن دلیل آینه ها نسبت به گذشته از شفافیت و وضوح بیشتری برخوردار هستند .

 

کاربردهای آینه 6 میل صنایع شیشه و آینه کولیوند

  • آینه کاری روی دیوار
  • ساخت میز آینه ای تلویزیون
  • آینه قدی روی دیوار
  • آینه سرویس بهداشتی
  • آینه کاری روی میز جلو مبلی
  • آینه های دکوراتیو پنجره های دوجداره
  • آینه کاری سقف
  • آینه های یک تکه با ابعاد بزرگ

به طور کلی آینه 6 میلیمتر برای مکان هایی که خطر شکستن آینه وجود دارد و ابعاد آینه بیش از حد استاندارد می باشد مورد استفاده قرار می گیرد ، قیمت آینه های 6 میل حدود 40 درصد از قیمت آینه 4 میل بیشتر است .

 

تفاوت آینه 6 میل ساده با آینه کریستال

آینه کریستال و آینه 6 میل ساده از نظر شفافیت با هم تفاوت هایی را دارند به طوری که آینه کریستال به دلیل ترکیبات ماده کریستال در تولید آن نسبت به آینه های ساده فلوت شفافیت بیشتری را دارا هستند و از نظر ظاهری هم کناره های آینه هم سفید دیده می شود اما کناره های آینه 6 میلیمتر ساده سبز رنگ دیده می شود ، آینه کریستال در طراحی دکوراسیون مدرن بسیار مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه 6 میل طرح دار

در طراحی های جدید و مدرن بیشتر از آینه های طرح دار حکاکی شده و سندبلاست استفاده می شود به طوری که طرح موردنظر شما مانند لوگو روی شیشه به صورت سندبلاست حکاکی خواهد شد .

 

آینه 6 میل تراش

امروزه برای تولید آینه های دکوراتیو مختلف ابتدا دور آینه تراش داده می شود ، صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه تراش ایتالیایی آینه های با اشکال مختلف را تراش می دهد ،فاصله ی لبه آینه 6 میلیمتر تا ابزار تراش را می توان روی 1.5 سانتی متر ، 2 سانتی متر و 3 سانتی متر تنظیم کرد به طوری که برای آینه های با ابعاد بزرگ از فاصله ی 3 سانتی متر استفاده می شود .

 

آینه 6 میل سه بعدی

جدیدترین نوع آینه های دکوراتیو که از تعدادی آینه رنگی یا آنتیک با طول آینه اصلی و عرض 10 اسنتی متر و یک آینه نقره ای ( اصلی ) تشکیل شده است به طوری که آینه های رنگی به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده شده اند آینه سه بعدی نام دارد .

 

آینه 6 میل سرویس بهداشتی

برای تولید آینه های سرویس بهداشتی که ابعاد آن بیش از حد استاندارد است باید از آینه های 6 میل فلوت و سوپر کلیر استفاده کرد به ویژه آینه هایی که پشت آن نورپردازی مخفی صورت می گیرد .

 

آینه 6 میل ونیزی

برای تولید آینه های ونیزی با ابعاد بزرگ نیز باید از آینه های 6 میل فلوت و سوپر کلیر استفاده کرد همانطور که در مقاله های دیگری نیز شرح داده شد آینه ونیزی از مراحل مختلف منبت کاری تشکیل شده است .

 

آینه 6 میل با نورپردازی مخفی

برای اجرای آینه های با نورمخفی که ابعاد آن بیش از حد استاندارد تعیین شود باید از آینه های 6 میل استفاده کرد ، این نوع آینه ها اغلب به عنوان آینه های سالن آرایشی و آینه روشویی بکار می رود .

 

آینه 6 میل لمسی

طرح جدیدی از آینه های نورپردازی شده که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه ( علامت پاور ) نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش خواهد شد .

 

آینه 6 میل ریموتی 

در این طرح با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مقال با فشردن دکمه ی FADE رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه 6 میل حسگر حرکتی 

در این طرح از آینه های 6 میل با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار خواهد شد .

 

آینه 6 میل حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های 6 میل مدرن حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه 6 میل هوشمند 

در این طرح از آینه با استفاده از ریموت آینه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، آینه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، آینه 6 میل هوشمند در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا و فرانسه به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

آینه 6 میلیمتر هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است ، قیمت آینه 6 میل هوشمند تقریبا دو برابر آینه 6 میل ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های لوکس و خاصی استفاده می کنند .

 

آینه 6 میل ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه 6 میل شامپاینی 

به طور کلی آینه های 6 میل قهوه ای رنگ به دو دسته ی آینه های برنز و آینه های شامپاینی تقسیم می شود که در این بین آینه شامپاینی بهص ورت قهوه ای کم رنگ است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه 6 میل کودک

برای اتاق های کودک مدرن و لاکچری نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود .

 

آینه 6 میل با قاب استیل 

در این طرح از آینه های 6 میل ی قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، آینه های قاب استیل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه 6 میل بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های 6 میل که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت صرفا یک آینه دکوراتیو محسوب می شود که در پروژه های لاکچری و مدرن مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه 6 میل دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه 6 میل پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها در سالن های بزرگ و لاکچری مورد استفاده قرار می گیرد ، آینه های پایه دار در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه 6 میل گرد 

برای تولید آینه های گرد مدرن با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد ، آینه های گرد در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها به صورت کاملا دقیق می باشد .

 

 

آینه 6 میل - اینستاگرام

 

آینه 6 میل - واتساپ

 

 

نحوه سفارش آینه 6 میل به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش و استعلام قیمت آینه 6 میلیمتر در ابعاد مختلف به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شماره های 021886219120912823524209214195178 اقدام نمایید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش آینه 6 میلیمتر مورد نظر خود را به کارشناسان ما تحویل دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب آینه 6 میلیمتر در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انچام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

آینه 6 میل

آینه 6 میل

آینه 6 میل

آینه 6 میل

آینه 6 میل

آینه 6 میل

آینه 6 میل

آینه 6 میل

آینه 6 میل

آینه 6 میل

آینه 6 میل

آینه 6 میل

آینه 6 میل

آینه 6 میل

آینه 6 میل

آینه 6 میل

آینه 6 میل

آینه 6 میل

آینه 6 میل

آینه 6 میل

آینه 6 میل

آینه 6 میل

آینه 6 میل

آینه 6 میل

آینه 6 میل

آینه 6 میل

آینه 6 میل

آینه 6 میل

آینه 6 میل

آینه 6 میل

آینه 6 میل

آینه 6 میل

آینه 6 میل

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه 6 میلیمتر در سراسر دنیا وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند