فهرست این مقاله

آینه led دار

تولید انواع آینه led دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                0912823524202188621912

 

آینه led دار

 

آینه led دار

آینه های دکوراتیو به بخش های مختلفی تقسیم می شود که هر روز شاهد تولید طرح جدیدی از آن ها هستیم ، یکی از جدیدترین و محبوب ترین آن ها با نام آینه led دار یا آینه های بک لایت شناخته شده است که در این مقاله به بررسی ویژگی ها و انواع آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه led دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه led دار به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نور مخفی صورت می گیرد .

 

آینه led دار – لمسی

طرح جدیدی از آینه های بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه led دار – ریموتی

طرح دیگری از آینه های بک لایت که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه led دار – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های بک لایت با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت های بالاتری نسبت به سایر آینه های نور مخفی برخوردار می باشد .

 

آینه led دار – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی سطح آینه محو خواهد شد .

 

آینه led دار – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های بک لایت که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موریک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه led دار صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا ، فرانسه و هلند به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه led دار – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طور که آینه را می توان در وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در سالن های زیبایی و مزون های لوکس استفاده می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه led دار – قاب استیل 

طرح دیگری از آینه های نور مخفی که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه led دار – دخترانه

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برحسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه led دار – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که اغلب به صورت قدی بوده و در مواردی نیز به صورت دو طرف قدی تولید خواهد شد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های آرایشگاهی معمولا در ابعاد استاندارد 80 * 180 سانتی متر تولید شده البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید است .

 

آینه led دار – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه led دار – مزون 

برای مزون ها نیز نوعی از آینه های نوردار طراحی شده است که دارای نورپردازی بسیار مناسبیست بدین صورت استوری های با کیفیت و مختلفی را می توانید برای پیج های کاری خود تهیه کنید ، آینه های کریستال در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه های دکوراتیو معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه led دار – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های ال ای دی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه led دار – کریستال 

به طور کلی آینه های led از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستا یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است ، آینه های کریستالی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای و مهندسان ساختمانی قرار گرفته است .

 

 

آینه led دار - اینستاگرام

 

آینه led دار - واتساپ

 

جهت سفارش آینه led دار به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه led و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه led مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه led در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه led دار

آینه LED دار

آینه led دار

طرح آینه led دار

آینه led دار

آینه led دار

آینه led دار

آینه led دار

آینه led دار

آینه led دار

آینه led دار

آینه led دار

آینه led دار

آینه led دار

آینه led دار

آینه led دار

آینه led دار

آینه led دار

آینه led دار

آینه led دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه led دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند