فهرست این مقاله

آینه led

تولید انواع آینه led در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                        ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه led

 

آینه led

امروزه با توجه به تاثیر بسیار زیاد نمای شیشه در طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان در اغلب ساختمان ها از شیشه و آینه های دکوراتیو و کاربردی بکار برده می شود ، در این مقاله به بررسی یکی دیگر از آینه های کاربردی و تزیینی که با نام آینه بک لایت و آینه نورپردازی شده شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۲۰۰ طرح مخنلف آینه های تزیینی از جمله آینه بک لایت را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

در اغلب کشورهای اروپایی از آینه بک لایت در سرویس بهداشتی استفاده می شود به نوعی این نوع آینه ها با سلیقه تمامی طراحان دکوراسیون داخلی در سراسر دنیا سازگار می باشد به طوری که عکس ها و مقالات فراوانی در مجله های مختص طراحی دکوراسیون داخلی چاپ شده است .

 

آینه led کریستال

به طور کلی آینه های با نور مخفی را می توان با سه نوع آینه فلوت ، سوپرکلیر و کریستال تولید کرد که در این بین آینه فلوت از شفافیت مطلوبی برخوردار نیست اما آینه های سوپرکلیر که در ایران تولید شده و آینه کریستال تولید شده در خارج از کشور دارای شفافیت مطلوبی است و برای تولید آینه های نوردار مناسب خواهد بود .

 

آینه led رنگی

با توجه به اینکه امروزه آینه های رنگی مختلفی در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود بهتر است که آینه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی که رنگ طوسی به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده است آینه آبی بهترین انتخاب محسوب می شود .

 

آینه led طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه CNC و MASTER آینه های دکوراتیو در اشکال مختلف هندسی تولید می شود ، آینه های طرح دار به دلیل استفاده از روش دستی و اتوماتیک برای برش آینه معمولا از قیمت بیتری نسبت به آینه های مربعی و مستطیلی برخوردار است .

 

آینه led سندبلاست

برای تولید آینه های نورپردازی شده معمولا حاشیه دور آینه با ضخامت های مختلفی سندبلاست خواهد شد به طوری که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس با استفاده از دستگاه سندبلاست قیمت تعیین شده سندلاست می شود به طوری که نور مخفی از همان قسمت نیز تابیده خواهد شد .

 

آینه led سه بعدی

برای تولید آینه های با نور مخفی سه بعدی ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده می شود سپس تعدادی آینه با طول آینه اصلی و عرض ۱۰ سانتی متر برش داده خواهد شد ، در محله بعدی آینه های با عرض ۱۰ سانتی متر تراش خورده به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده خواهد شد به طوری که یک نمای شبه سه بعدی در آینه بک لایت ایحاد می شود .

 

آینه led هوشمند

جدیدترین نوع آینه های نورپردازی شده که به صورت هوشمند روشن و خاموش می شود به طوری که روی آینه به صورت سندبلاست یک آیکون مربوط به روش و خاموش وجود داشته و با فشردن یا لمس کردن آن قسمت آینه بک لایت دار روشن خواهد شد و با فشردن مجدد آن قسمت آینه خاموش می شود ، این نوع آینه ها نیز در طرح های مختلفی وجود دارد .

 

آینه led حکاکی شده

با استفاده از دستگاه اینگریوینگ ( Engraving ) طرح های مختلفی روی آینه های با نورپردازی مخفی حکاکی می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه led ریموت دار

طرح دیگری از آینه های نورپردازی شده که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد .

 

آینه led حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است و از قیمت بسیار بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه بک لایت در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه led صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های نور مخفی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه led صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی ماندد مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه بک لایت معرفی شده است .

قیمت آینه بک لایت صفحه نمایش دار تقریبا دو برابرآینه بک لایت لمسی ساده و ضد بخار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های لوکس و خاصی استفاده می کنند ، آینه led صفحه نمایش دار در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی ساختمان های اداری بکار می برند .

 

آینه led با قاب استیل 

در این طرح از آینه های نور مخفی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه led ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آّب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه led کودک

برای اتاق کودکان نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه led آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های بک لایت اجرا شده که اغلب به صورت قدی بوده و لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود ، بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجادخواهد شد .

 

آینه led دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه بک لایت دو طرفه بکار می رود بدین شکل فضای اضفافی اشغال نخواهد شد .

 

آینه led بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های بک لایت که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای سات که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه led گرد 

برای تولید آینه های گرد مدرن و لاکچری با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد به طور مثال برای تولید آینه بک لایت طرح نیم دایره با شعاع ۸۰ سانتی متر از دستگاه MASTER بکار برده خواهد شد .

 

آینه led - اینستاگرام

 

آینه led - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه led دار به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه بک لایت و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه بک لایت مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه بک لایت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه led

آینه 6 میل

آینه led

آینه led

آینه led

آینه led

آینه led

آینه led

آینه led

آینه led

آینه led

آینه led

آینه led

آینه led

آینه led

آینه led

آینه led

آینه led

آینه led

آینه led

آینه led

آینه led

آینه led

آینه led

آینه led

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه بک لایت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.electricmirror.com

تیم تحریریه کولیوند