فهرست این مقاله

اتاق شیشه ای کرو

تولید انواع اتاق شیشه ای کرو در صنایع شیشه کولیوند      0912823524202188621912

 

اتاق شیشه ای کرو

 

اتاق شیشه ای کرو

اجرای سازه های شیشه ای امروزه طوری مورد توجه طراحان دکوراسیون قرار گرفته است که در تمامی پروژه های لاکچری از این نوع سازه استفاده می کنند از همین رو در این مقاله به بررسی انواع نماهای شیشه ای ساده و خم به طور کامل و اختصاصی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی سازه های شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه منحنی سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی ان ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

اتاق شیشه ای – سکوریت 

رایج ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه خم سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه ها شکسته شوند برخلاف شیشه های خم برنده نخواهد بود .

 

اتاق شیشه ای – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه لمینت خم شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه منحنی در ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

اتاق شیشه ای کرو – دوجداره 

در مناطق سردسر و گرمسیر نوعی از شیشه های منحنی دوجداره بکار می رود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه منحنی در ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی بین شیشه ها قرار خواهند گرفت .

 

اتاق شیشه ای کرو – 20 میل

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های منحنی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

اتاق شیشه ای کرو – کریستال 

شیشه های منحنی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است .

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع کولیوند جهت سفارش اتاق شیشه ای کرو

برای اطلاع از قیمت آینه های منحنی در صنایع کولیوند و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت خضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های منحنی در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کرییستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش متسقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

اتاق شیشه ای کرو

اتاق شیشه ای کرو

اتاق شیشه ای کرو

اتاق شیشه ای کرو

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های منحنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند