فهرست این مقاله

اینه قدی

تولید انواع اینه قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                   ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

اینه قدی

 

اینه قدی

امروزه در هر ساختمانی چه در ساختمان های تجاری و چه در ساختمان های مسکونی وجود آینه های قدی اهمیت ویژه ای دارد چرا که با استفاده از این نوع آینه ها افراد نسبت به آراستگی ظاهری خود اقدام می کنند به طوری که در طول روز به کرات استفاده می شود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع این نوع می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله اینه قدی مزونی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

اینه قدی – کریستال

به طور کلی آینه های قدی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از بیشترین میزان شفافیت برخوردار است ، این نوع آینه ها در ضخامت های ۴ میل و ۶ میل تولید شده است .

 

اینه قدی – سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه به عنوان آینه اصلی برش داده شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض ۱۰ سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود به طوری که آینه تصاویر را به صورت سه بعدی نمایش می دهد .

 

اینه قدی – با قاب استیل

یکی از زیباترین آینه های قدی که از قاب های استیل طلایی و نقره ای به عنوان آینه فریم دور آینه استفاده می شود ، به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی بکار برد .

 

اینه قدی – چراغ دار

متداول ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است ، برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و دور آن به فاصله ی هر ۲۰ سانتی متر سوراخ خواهد شد در نهایت هم لامپ های مخصوص گریم داخل آن ها قرار داده می شود .

 

اینه قدی – بک لایت

طرح دیگری از اینه قدی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نور مخفی اجرا خواهد شد .

 

اینه قدی – ونیزی

آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد اما رفته رفته مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفت ، فرآیند تولید این نوع آینه ها بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

اینه قدی – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های قدی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

اینه قدی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

اینه قدی – متحرک 

با تولید آینه های قدی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر مننقل نمایید .

 

اینه قدی – طرح دار 

در صنایع کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی آینه های قدی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

اینه قدی – متحرک 

با تولید آینه های قدی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

 

اینه قدی - اینستاگرام

 

اینه قدی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان اینه قدی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت اینه قدی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری اینه قدی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید اینه قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

اینه قدی

اینه قدی

اینه قدی

اینه قدی

اینه قدی

اینه قدی

اینه قدی

اینه قدی

اینه قدی

اینه قدی

اینه قدی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون اینه قدی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند