فهرست این مقاله

بازار شیشه خم

صنایع شیشه و آینه کولیوند معتبرترین بازار شیشه خم                     0912823524202188621912

 

 

بازار شیشه خم

 

 

بازار شیشه خم

با تولید شیشه های منحنی در صنعت شیشه تحولات زیادی رخ داد به طوری که گرایش به شیشه های ساده بسیار کمتر شد چرا که طراحان دکوراسیون داخلی و مهندسان ساختمانی از این نوع شیشه ها به کرات استفاده می کنند از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های منحنی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های منحنی در ایران فعالیت خود را از سال 1398 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه منحنی سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

بازار شیشه خم – سکوریت 

رایج ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه سکوریت منحنی شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه شکسته شود برخلاف شیشه های ساده برنده نخواهد بود .

 

بازار شیشه خم – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیبشه لمینت منحنی شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه منحنی در ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد ، شیشه های لمینت در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

بازار شیشه خم – دوجداره 

در مناطق سردسیر و گرمسیر جهت جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش میران آلودگی صوتی بهتر است که از شیشه های منحنی دوجداره استفاده کرد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه منحنی در ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار داده خواهد شد .

 

بازار شیشه خم – میز شیشه ای 

برای تولید میزهای شیشه ای مدرن بهتر است که از شیشه های منحنی 15 میل و 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای ناهارخوری 8 نفره بهتر است که از شیشه های منحنی کریستال 16 میل بکار برد ، شیشه های میز فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

بازار شیشه خم – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های منحنی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های 20 میل بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

بازار شیشه خم - اینستاگرام

 

بازار شیشه خم - واتساپ

 

 

جهت سفارش بازار شیشه خم به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه های منحنی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های منحنی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپرکلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

بازار شیشه خم

بازار شیشه خم

بازار شیشه خم

بازار شیشه خم

بازار شیشه خم

بازار شیشه خم

بازار شیشه خم

بازار شیشه خم

بازار شیشه خم

بازار شیشه خم

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های منحنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند