فهرست این مقاله

بلوک شیشه ای

تولید انواع بلوک شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                 0912823524202188621912

 

بلوک شیشه ای

 

بلوک شیشه ای

شیشه های مربعی شکل رنگی که به صورت جورچین طبق یک الگوی خاص کنار هم قرار گرفته را بلوک شیشه ای می گویند ظاهر متفاوت این نوع شیشه های جورچین موچب شد که نظر طراحان دکوراسیون داخلی را خیلی زود به خود جلب کند و امروزه شاهد استفاده از بلوک های شیشه ای رنگی در ساخت کانترها و همچنین دیوارهای تزئینی ساختمان های لوکس باشیم که در ادامه به جزئیات آن خواهیم پرداخت .

بلوک شیشه ای در ابتدا توسط طراحان دکوراسیون کشور ایتالیا پیاده سازی شده اما رفته رفته به دلیل کاربرد آن و همچنین طراحی زیبای این نوع شیشه ها در سایر کشورها از جمله کشور عزیزمان ایران هم اجرا می شود و موزاییک شیشه ای تبدیل یه یکی از پرکاربردترین نوع شیشه های رنگی شده است .

بلوک شیشه ای در ساختمان هایی که دارای نمای خارجی و داخلی شیشه ای باشد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و تلفیق این نوع شیشه ها با سایر شیشه های دکوراتیو مانند شیشه لاکوبل رنگی نمای مدرن و زیبایی را ایجاد خواهد کرد .

 

 

کاربرد های بلوک شیشه ای صنایع شیشه و آینه کولیوند

1- تفکیک و جداسازی فضای داخلی

2- استفاده در نمای ساختمان

3- استفاده در سالن های زیبایی و موزه ها

4- تفکیک سرویس بهداشتی

5- زیبا سازی طراحی دکوراسیون داخلی

6- پارتیشن بندی محیط داخلی

7- استفاده در استخرها

8- استفاده به عنوان شیشه دکوراتیو

 

ویژگی های بلوک شیشه ای صنایع شیشه و آینه کولیوند

1– امکان استفاده از بلوک شیشه ای در open آشپزخانه و سکو های موجود در آشپزخانه

2– سبک بودن دیوار شیشه ای ساخته شده نسبت به انواع دیگر دیوارها

3– امکان استفاده در جداسازی فضای داخلی بدون کوچکتر کردن فضا

4– عایق 80 درصدی صوتی و گرمایی

5– قیمت مناسب نسبت به دیوارهای آجری چرا که در دیوارهای آجری علاوه بر هزینه آجر کشی هزینه های سیمان کردن ، گچ کردن و رنگ کردن دیوار هم وجود دارد .

6– کیفیت مطلوب  شیشه مورد استفاده در بلوک شیشه ای و همچنین استفاده از رنگ های گوناگون در ساخت این بلوک ها در صنعت شیشه که به راحتی می توان به واسطه رنگ های مختلف طراحی دکوراسیون را ست کرد .

7– در صورت استفاده ار بلوک شیشه ای اگر قسمتی از آن شکسته شود مانند شیشه های معمولی نیازی نیست که کل شیشه را تعویض کرد بلکه فقط بلوک هایی که شکسته شده را تعویض می کنیم بدین شکل هزینه های دوباره کاری هم نخواهید داشت .

 

انواع بلوک شیشه ای صنایع شیشه و آینه کولیوند

  • بلوک های شیشه ای شفاف
  • بلوک های شیشه ای رنگی
  • بلوک های شیشه ای مات
  • بلوک های شیشه ای کریستال
  • بلوک های شیشه ای دوجداره
  • بلوک های شیشه ای چاپی یا اسپندرال

با تولید بلوک شیشه ای رنگی تمایل طراحان دکوراسیون داخلی به این نوع شیشه ها بیشتر شد لذا در این صورت طراحان براحتی می توانند رنگ بلوک های شیشه ای را با رنگ های فضای داخلی ساختمان مورد نظر ست کنند .

 

بلوک شیشه ای دکوراتیو

در مواردی هم برای طراحی دکوراسیون داخلی از بلوک های شیشه ای رنگی استفاده می شود به طوری که یک قسمت از روی دیوار را از فریم های استیل و پی وی سی رنگی تشکیل داده سپس بلوک های شیشه را در داخل فریم قرار می دهیم ، از بلوک شیشه ای رنگی بیشتر در پروژه های تزیینی بکار می رود به عنوان مثال می توان به اجرای پارتیشن شیشه ای آشپزخانه اشاره کرد .

 

بلوک شیشه ای طرح دار

نوع دیگری از بلوک های شیشه ای دکوراتیو که طرح های مختلفی روی آن چاپ می شود ، تولید بلوک های طرح دار بسیار زمانبر بوده و به همین دلیل قیمت بسیار بیشتری هم نسبت به بلوک های ساده رنگی دارد ، چنانچه طرح خاصی را مد نظر دارید می توانید از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال نمایید در این صورت بلوک شیشه ای با طرح مورد نظر شما تولید خواهد شد .

 

بلوک شیشه ای کابین دوش 

در طراحی های روز دنیا از بلوک های شیشه ای به عنوان پارتیشن در سرویس بهداشتی استفاده می شود به طوری که کابین دوش از سایر قسمت های سرویس بهداشتی جدا خواهد شد ، در کشورهای اروپایی نیز به کرات از بلوک شیشه ای برای اجرای پارتیشن شیشه ای استفاده می شود به ویژه در سرویس بهداشتی و اجرای کابین دوش شیشه ای .

 

بلوک شیشه ای سه بعدی

طرح های جدید موزاییک شیشه ای دارای تصاویر سه بعدی است به طوری که ابتدا طرح مورد نظر به دستگاه چاپ داده شده سپس دستگاه به صورت اتوماتیک طرح را روی بوک های شیشه ای چاپ می شود .

 

بلوک شیشه ای پارتیشن

جهت اجرای پارتیشن های شیشه ای سرویس بهداشتی نیز معمولا از بلوک های شیشه ای رنگی استفاده می شود ، در واقع قسمت های مختلف سرویس بهداشتی را می توان از هم جدا کرد .

 

بلوک شیشه ای کف

طراحان دکوراسیون داخلی امروزه کف قسمت هایی از ساختمان مانند سرویس بهداشتی و قسمت هایی از یالن پذیرایی را با بلوک های شیشه ای تزیین می کنند و زیر آن LED رنگی قرار داده می شود .

 

بلوک شیشه ای حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی بلوک های شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی بلوک شیشه ای حکاکی کرد بدین شکل به برندینگ مجموعه نیز کمک شایانی خواهد شد و موجب ارتقایسطح طراحی دکوراسیون می شود .

 

بلوک شیشه ای مات 

به طور کلی بلوک های شیشه ای مات به دو دسته ی بلوک های شیشه ای سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست را می توان به صورت طرح دار نیز تولید کرد .

 

بلوک شیشه ای ضخیم

برای تولید بلوک های شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 15 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یاخت بلوک های با ابعاد 50 * 50 سانتی متر باید از بلوک های 20 میل بکار برد .

 

بلوک شیشه ای رفلکس

در این طرح از بلوک های شیشه ای مدرن از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد ، شیشه های رفلکس در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

بلوک شیشه ای کریستال 

به طور کلی بلوک های شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، بلوک های کریستال فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

بلوک شیشه ای تاشو 

طرح خاص دیگری از بلوک های شیشه ای که با سیستم تاشو کار خواهد کرد ، ساختار این نوع بلوک ها به گونه ای است که شیشه ها هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از بلوک شیشه ای تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه بکار برده می شود .

 

بلوک شیشه ای 20 میل 

در پروژه هایی که بلوک های شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، به طور مثال برای پروژه ای با ابعاد 200 * 330 سنتی متر از بلوک های 20 میل بکار برده می شود چرا که در غیر این صورت ایمن سایر پرژه دچار مشکل خواهد شد .

 

بلوک شیشه ای - اینستاگرام

 

بلوک شیشه ای - واتساپ

 

بلوک شیشه ای هوشمند 

طرح دگیری از بلوک های شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است بلوک شیشه ای هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

قیمت بلوک شیشه ای هوشمند تقریبا دو برابر بلوک های شیشه ای ساده و طرح دار رنگی است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند ، بلوک شیشه ای هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح بلوک معفی شده است .

 

بلوک شیشه ای

بلوک شیشه ای

بلوک شیشه ای

بلوک شیشه ای

بلوک شیشه ای

بلوک شیشه ای

بلوک شیشه ای

بلوک شیشه ای

بلوک شیشه ای

بلوک شیشه ای

بلوک شیشه ای

 

نحوه سفارش بلوک شیشه ای به صنایع شیشه و آینه کولیوند

شما می توانید در صورت تمایل انواع بلوک شیشه ای را در رنگ های گوناگون از طریق تماس با شماره های 02188621912  –  09128235242  –  09214195178  به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند بلوک شیشه ای مورد نظر خود را به تیم طراحی ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب بلوک های شیشه ای صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام خواهد گرفت و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد و اینکه صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارشات شهرستان ها را نیز می پذیرد .

جهت مشاهده همه نمونه کارهای انجام شده بلوک شیشه ای توسط تیم صنایع شیشه و آینه کولیوند روی لینک زیر کلیک نمایید :

نمونه کارها

 

صفحات مجازی صنایع شیشه و آینه کولیوند

کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

بلوک شیشه ای

بلوک شیشه ای

بلوک شیشه ای

بلوک شیشه ای

بلوک شیشه ای

بلوک شیشه ای

بلوک شیشه ای

بلوک شیشه ای

بلوک شیشه ای

بلوک شیشه ای

بلوک شیشه ای

بلوک شیشه ای

بلوک شیشه ای

بلوک شیشه ای

بلوک شیشه ای

بلوک شیشه ای

بلوک شیشه ای

 

بلوک شیشه ای رنگی

بلوک شیشه ای

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون بلوک شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه کنید :

www.homedepot.com

تیم تحریریه کولیوند