فهرست این مقاله

بورس آینه بک لایت

صنایع شیشه و آینه کولیوند تنها بورس آینه بک لایت در ایران                                          0912823524202188621912

 

بورس آینه بک لایت

 

بورس آینه بک لایت

آینه های بک لایت جدیدترین طرح آینه های دکوراتیو در ایران محسوب می شود که امروزه در پروژه های متعدد و مختلفی جهت تزیین فضای داخلی استفاده می شود ، این نوع آینه ها در ابعاد گوناگونی تولید شده و و کشورهای اروپایی نیز به کرات بکار برده شده است از همین رو در این مقاله به بررسی بورس آینه بک لایت می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین بورس آینه بک لایت در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بک لایت لمسی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

در بورس آینه بک لایت صنایع شیشه و آینه کولیوند فرآیند تولید به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود ، در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

بورس آینه بک لایت – لمسی

طرح جدیدی از آینه های بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

بورس آینه بک لایت – ریموتی

طرح دیگری از آینه های بک لایت که با استفاده از ریموت نورمخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

بورس آینه بک لایت – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های بک لایت که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

بورس آینه بک لایت – ضد بخار

با توجه به ایحاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد ، آینه های ضد بخار در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

بورس آینه بک لایت – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های بک لایت که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک موردعلاقه ی خود را پخش نمایید ، بورس آینه بک لایت صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز وجود دارد به ویژه در کشور ایتالیا ، هلند و فرانسه که در طراحی دکوراسیون داخلی صاحب سبک است .

 

بورس آینه بک لایت – قاب استیل 

در این طرح از آینه های بک لایت یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های استیل طلایی و مسی مدرن بکار برد ، آینه های قاب استیل در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح آینه های دکوراتیو معرفی شده است از همین رو طراحان دکوراسیون از آن به کرات استفاده می کنند .

 

بورس آینه بک لایت – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

بورس آینه بک لایت – متحرک 

با تولید آینه های بک لایت متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان بورس آینه بک لایت و سفارش آینه از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت از بورس آینه بک لایت صنایع شیشه و آینه کولیوند و ثبت سفارش با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر بورس آینه بک لایت صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه در بورس آینه بک لایت صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

بورس آینه بک لایت

آینه

بورس آینه بک لایت

بورس آینه بک لایت

بورس آینه بک لایت

بورس آینه بک لایت

بورس آینه بک لایت

بورس آینه بک لایت

بورس آینه بک لایت

بورس آینه بک لایت

بورس آینه بک لایت

بورس آینه بک لایت

بورس آینه بک لایت

بورس آینه بک لایت

بورس آینه بک لایت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون بورس آینه بک لایت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند