فهرست این مقاله

بورس آینه تهران

صنایع شیشه و آینه کولیوند اولین بورس آینه تهران                                                     ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

بورس آینه تهران

بورس آینه تهران

آینه های دکوراتیو دارای دسته بندی بسیار مختلفی است به طوری که هر یک از آن ها دارای زیر شاخه های متعددی می باشد ، به طوری که هر یک از آن ها برای قسمت خاصی از ساختمان و طراحی داخلی خاصی استفاده خواهد شد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه در بورس آینه تهران می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین بورس آینه تهران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه چراغ دار بورس آینه تهران را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

بورس آینه تهران – آنتیک

آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده یک از متفاوت ترین طرح های آینه دکوراتیو محسوب می شود که در ساختمان های با طراحی داخلی کلاسیک استفاده می شود ، این نوع آینه ها در رنگ های دودی ، برنز ، شامپاینی و طلایی وجود دارد و اغلب به صورت تایل های مربعی اجرا می شود .

 

بورس آینه تهران – ونیزی 

آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولیدشد اما خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است ، فرآیند تولید این نوع آینه ها بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار است .

 

بورس آینه تهران – چراغ دار

متداول ترین طرح آینه های دکوراتیو که که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا ینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود و در نهایت هم لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

بورس آینه تهران – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های دکوراتیو که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

بورس آینه تهران – قدی

آینه های قدی بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه های دکوراتیو در ساختمان های مسکونی محسوب می شود این نوع آینه ها معمولا با ابعاد استاندارد ۸۰ * ۱۸۰ سانتی متر تولید می شود اما در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

بورس آینه تهران – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

بورس آینه تهران – قاب استیل 

در این طرح از آینه های دکوراتیو یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

بورس آینه تهران – آرایشگاه

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های بک لایت تولید شده است اغلب به صورت قدی بوده و لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود ، این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

بورس آینه تهران – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

بورس آینه تهران – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های دکوراتیو که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

بورس آینه تهران – متحرک 

با تولید آینه های متحرک دیگر جای هیچ گونه نگراتی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه بورس آینه تهران متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

قیمت بورس آینه - اینستاگرام

 

قیمت بورس آینه - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه مورد نظر خود به بورس آینه تهران از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه در بورس آینه تهران و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه در بورس آینه تهران صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

بورس آینه تهران

بورس آینه تهران

بورس آینه تهران

بورس آینه تهران

بورس آینه تهران

بورس آینه تهران

بورس آینه تهران

بورس آینه تهران

بورس آینه تهران

بورس آینه تهران

بورس آینه تهران

بورس آینه تهران

بورس آینه تهران

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون بورس آینه تهران در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند