فهرست این مقاله

بین کابینتی شیشه ای

تولید انواع بین کابینتی شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                0912823524202188621912

 

بین کابینتی شیشه ای

 

بین کابینتی شیشه ای

طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه یکی از مهم ترین قسمت های طراحی یک ساختمان محسوب می شود به عبارتی آشپزخانه قلب یک خانه است که طراحی آن برای خانم ها بسیار مهم است ، پوشش فضای بین کابینت ها همیشه یکی از دغدغه های طراحان دکوراسیون بوده که با تولید بین کابینتی شیشه ای به طور کلی برطرف شده است .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رنگی در ایران فعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله بین کابینتی شیشه ای رنگی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه بین کابینتی به گونه ای است که ابتدا شیشه 6 میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه بازار دیاموند زده می شود ، در مرحله ی بعدی شیشه جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد در نهایت هم رنگ مورد نظر توسط پیسوله روی شیشه پاشیده می شود .

 

بین کابینتی شیشه ای – رنگی 

متداول ترین طرح شیشه های بین کابینتی که به صورت تک رنگ تولید می شود این نوع شیشه ها در آشپزخانه های با طراحی کلاسیک استفاده خواهد شد ، به طور مثال برای آشپزخانه ای که دارای کابینت های مشکی است باید از شیشه های رنگی سفید بکار برد .

 

بین کابینتی شیشه ای – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ طرح های مختلفی روی شیشه ایجاد می شود ، به طور مثال می توان تصاویر طبیعت بکار را روی شیشه های بین کابینتی رنگی چاپ کرد .

 

بین کابینتی شیشه ای – کریستال 

به طور کلی برای تولید شیشه های بین کابینتی می توان از شیشه های فلوت ، کلیر ، سوپر کلیر و کریستال استفاده کرد که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر شفاف ترین نوع شیشه بین کابینتی محسوب می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه مغز آبی نیز شناخته شده است .

 

بین کابینتی شیشه ای – حکاکی 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های بین کابینتی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

بین کابینتی شیشه ای – هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های بین کابینتی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است بین کابینتی شیشه ای هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

قیمت بین کابینتی شیشه ای هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های بین کابینتی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های لوکس و خاص ساختمانی استفاده می شود ، بین کابینتی شیشه ای هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه بین کابینتی معرفی شده است .

 

بین کابینتی شیشه ای –  مشکی

محبوب ترین رنگ شیشه های بین کابینتی که در اغلب آشپرخانه های با طراحی مدرن استفاده می شود به طور مثال برای یک آشپزخانه با کابینت های سفید رنگ باید از شیشه مشکی لاکوبل بکار برد .

 

بین کابینتی شیشه ای – ضخیم 

برای تولید شیشه های بین کابینتی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم مشکی استفاده کرد به طور مثال برای یک دیوار با ابعاد 70 * 320 سانتی متر باید از شیشه های 8 میل سکوریت بکار برد کابینت های شیشه ای ضخیم فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

بین کابینتی شیشه ای – تاشو 

طرح خاص دیگری از بین کابینتی که با سیستم تاشو کار خواهد کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که شیشه ها روی هم قرار خواهند گرفت بدین شکل فضای بسیار اندکی اشغال خواهد شد در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از یششه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

 

بین کابینتی شیشه ای - اینستاگرام

 

بین کابینتی شیشه ای - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان بین کابینتی شیشه ای را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

جهت اطلاع از قیمت بین کابینتی شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری بین کابینتی شیشه ای مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید بین کابینتی شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

بین کابینت شیشه ای

بین کابینتی شیشه ای

بین کابینتی شیشه ای

بین کابینتی شیشه ای

بین کابینتی شیشه ای

بین کابینتی شیشه ای

بین کابینتی شیشه ای

بین کابینتی شیشه ای

بین کابینتی شیشه ای

بین کابینتی شیشه ای

بین کابینتی شیشه ای

بین کابینتی شیشه ای

بین کابینتی شیشه ای

بین کابینتی شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون بین کابینتی شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند