فهرست این مقاله

تابلو آینه ای

تولید انواع تابلو آینه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                 0912823524202188621912

 

 

تابلو آینه ای

 

تابلو آینه ای

امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن از تابلوهای فلزی و چوبی به کرات استفاده شده به طوری که این نوع تابلوها در ابعاد مختلفی تولید خواهد شد جدبدترین طرح تابلوهای تبلیغاتی با استفاده از آینه و نورپردازی مخفی تولید شده است که در این مقاله به طور اختصاصی به آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی تابلوهای تبلیغاتی در ایران فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله تابلو هوشمند بلوتوثی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

تابلو آینه ای – بک لایت 

محبوب ترین طرح تابلوهای تبلیغاتی که با نام بک لایت شناخته سده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

تابلو آینه ای – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

تابلو آینه ای – قدی 

رایج ترین طرح آینه های مدرن تبلیغاتی بدون تردید آینه های قدی محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید خواهد بود .

 

تابلو آینه ای – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد برهای دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد در این صورت به صورت کاملا دقیق برش داده خواهد شد .

 

تابلو آینه ای – بلوتوثی

جدیدترین طرح آینه های هوشمند که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

تابلو آینه ای - اینستاگرام

 

تابلو آینه ای - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش تابلو آینه ای 

برای اطلاع از قیمت آینه های تبلیغاتی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های تبلیغاتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

تابلو آینه ای

تابلو آینه ای

تابلو آینه ای

تابلو آینه ای

تابلو آینه ای

تابلو آینه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های دکوراتیو در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

wwww.wayfair.com

 

 

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند