فهرست این مقاله

تابلو شیشه ای مغناطیسی

تولید انواع تابلو شیشه ای مغناطیسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                    ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

تابلو شیشه ای مغناطیسی

 

تابلو شیشه ای مغناطیسی

در گذشته از تخته های گچی و پلاستیکی سفید جهت آموزش و همچنین به عنوان تابلو اعلانات استفاده می شد اما با تولید تخته های شیشه ای مغناطیسی طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع تخته ها بکار می برند از همین رو در این مقاله به بررسی انواع تابلو شیشه ای مغناطیسی و ویزگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی وایت بردهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله تابلو شیشه ای مغناطیسی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید تابلو شیشه ای مغناطیسی به گونه ای است که ابتدا شیشه ۶ میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی جهت سکورین شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده می شود در نهایت هم شیشه توسط پیسوله به رنگ مورد دلخواه تبدیل شده و خاصیت مغناطیسی به آن اضافه خواهد شد .

 

تابلو شیشه ای مغناطیسی – رنگی

متداول ترین طرح تابلوهای شیشه ای که به صورت تک رنگ تولید می شود به طور مثال می توان تابلو شیشه ای زرد رنگ را تولید کرد و به عنوان وایت برد مغناطیسی از آن استفاده کرد ، تابلوهای تک رنگ قیمت کمتری از تابلوهای چند رنگی و طرح دار دارد .

در بین تابلوهای شیشه ای رنگی مدرن ، تابلو شیشه ای مغناطیسی مشکی جذاب ترین طرح تابلوهای شیشه ای محسوب می شود که اغلب در پروزه های لاکچری و مدرن مورد استفاده قرار می گیرد .

 

تابلو شیشه ای مغناطیسی – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ طرح های مختلفی روی شیشه به صورت رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه ایجاد کرد و به نوعی به برندینگ مجموعه کمک شایانی کرد .

 

تابلو شیشه ای مغناطیسی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی تابلوهای شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی لبه وایت برد شیشه ای حکاکی کرد .

 

تابلو شیشه ای مغناطیسی – اسیدکاری 

طرح خاصی از تابلوهای شیشه ای که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود ، برای تولید تابلوهای اسیدکاری شده از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر استفاده خواهد شد .

 

تابلو شیشه ای مغناطیسی – هوشمند

جدیدترین طرح تابلوهای شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، تابلو شیشه ای مغناطیسی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود .

تابلو شیشه ای مغناطیسی هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند ملحه the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح تابلوهای شیشه ای معرفی شده است ، قیمت تابلو مغناطیسی تقریبا دو برابر تابلوهای شیشه ای ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

تابلو شیشه ای مغناطیسی – کریستال 

به طور کلی تابلو شیشه ای مغناطیسی رنگی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های ۴ میل و ۶ میل وجود دارد .

 

تابلو شیشه ای مغناطیسی – ضخیم

برای تولید وابت بردهای شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک وایت برد با ابعاد ۱۲۰ * ۲۳۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۰ میل بکار برد .

 

تابلو شیشه ای مغناطیسی – رفلکس

طرح خاص دیگری از تابلوهای شیشه ای که با استفاده از شیشه های رفلکس تولید می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز و سبز وجود دارد و به سکوریت نیز تولید خواهد شد .

 

تابلو شیشه ای مغناطیسی – مات

به طور کلی شیشه های مات به دو دسته ی شیشه های سندبلاست و ساتینا تفسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

تابلو شیشه ای مغناطیسی – پایه دار 

در این طرح از نابلوهای شیشه ای یک پایه فلزی یا چوبی پشت تابلو قرار گرفته است بدین شکل تابلو را می توان وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع تابلوهای شیشه ای در سالن های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد .

 

تابلو شیشه ای مغناطیسی – لمینت 

چناچه ابعاد تابلوهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های لمینت شده استفاده کرد به طور مثال برای تولید یک تابلو شیشه ای با ابعاد ۱۰۰ * ۲۲۰ سانتی متر از شیشه لمینت ۱۰ میل بکار می رود .

 

تابلو شیشه ای مغناطیسی – متحرک 

طرح خاصی از تابلوهای شیشه ای که به صورت متحرک بوده و براحتی می توان تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید این نوع تابوها در اغلب در دانشگاه مورد استفاده قرار می گیرد .

 

 

تابلو شیشه ای مغناطیسی - اینستاگرام

 

تابلو شیشه ای مغناطیسی - واتساپ

 

 

در صورت تمایل از طریق زیر می توانید تابلو شیشه ای مغناطیسی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

جهت اطلاع از قیمت تابلو شیشه ای مغناطیسی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری تابلو شیشه ای مغناطیسی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید تابلو شیشه ای مغناطیسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

تابلو شیشه ای مغناطیسی

تابلو شیشه ای مغناطیسی

تابلو شیشه ای مغناطیسی

تابلو شیشه ای مغناطیسی

تابلو شیشه ای مغناطیسی

تابلو شیشه ای مغناطیسی

تابلو شیشه ای مغناطیسی

تابلو شیشه ای مغناطیسی

تابلو شیشه ای مغناطیسی

تابلو شیشه ای مغناطیسی

تابلو شیشه ای مغناطیسی

تابلو شیشه ای مغناطیسی

تابلو شیشه ای مغناطیسی

تابلو شیشه ای مغناطیسی

تابلو شیشه ای مغناطیسی

تابلو شیشه ای مغناطیسی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون تابلو شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند