فهرست این مقاله

تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی

تولید تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                  0912823524202188621912

 

تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی

 

تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی

تجهیزات آموزشی تاثیر بسیار زیادی در نحوه ی فراگیری آموزش دانش آموزان و دانشجویان دارد به طوری که طبق تحقیقات علمی ثابت شده است که با استفاده از تجهیزات آموزشی می توان تا حدود 40 درصد سرعت یادگیری را افرایش داد از همین رو در این مقاله به بررسی یکی از جدیدترین ابزارهای آموزشی که با نام تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی شناخته شده است را بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رنگی در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی به گونه ای است که ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی شیشه جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد در نهایت هم شیشه توسط پیسوله به رنگ مورد نظر تبدیل شده و با استفاده از یراق های فلزی خاصیت مغناطیسی به شیشه اضافه می شود .

 

تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی – رنگی

متداول ترین طرح وایت برد های شیشه ای که به صورت تک رنگ ساده تولید می شود ، این نوع وایت برد ها در طیف وسیع رنگی تولید شده به طور مثال برای ساختمانی که رنگ سفید به عنوان رنگی اصلی فضای داخلی در نظر گرفته شده باید از وایت برد شیشه ای رنگی مشکی استفاده کرد .

 

تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ طرح های مختلفی روی شیشه ایجاد می شود به طور مثال می توان وایت برد شیشه ای را به صورت افقی خط کشی کرد بدین شکل دانش آموزان با سهولت بیشتری اقدام نوشتن روی وایت برد خواهند کرد .

 

تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی – لوگو 

با توجه به تاثیر بسیار زیاد تبلیغات در هر کسب و کاری می توان لوگوی مجموعه را روی وایت برد ها ایجاد کرد بدین شکل به برندینگ مجموعه کمک شایانی خواهد شد و مورد توجه دانش آموزان و دانشجویان مربوطه قرار خواه گرفت .

 

تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی وایت برد شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظ روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به عبارتی می توان لوگوی ورساچه را لبه تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی حکاکی کرد ، تحته وایت برد شیشه ای مغناطیسی حکاکی شده در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی در پروزه های مختلفی استفاده می شود .

 

تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی – هوشمند 

در این طرح از وایت بردهای شیشه ای با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح وایت برد شیشه ای معرفی شده است .

قیمت تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی تقریبا دو برابر تخته وایت بردهای ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در ساختمان های لوکس استفاده می کنند ، تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی محبوب ترین طرح وایت بردهای شیشه ای محسوب می شود .

 

تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی – پایه دار 

در ساختمان هایی که دارای فضای داخلی بزرگ بوده و نیاز به جابجایی دارد باید از وایت بردهای شیشه ای مدرن پایه دار استفاده کرد ، این نوع وایت بردها اغلب در شرکت های تجاری اجرا می شود .

 

تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی – ضخیم

برای تولید تحته وایت بردهای شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک تحته وایت برد با ابعاد 100 * 230 سانتی متر باید از شیشه های 10 میل بکار برد .

 

تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی – قاب استیل 

در این طرح از وایت بردهای شیشه ای یک قاب استیل به عنوان فریم دور وایت برد قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های استیل طلایی بکار برد .

 

تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی – کریستال 

وایت بردهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است .

 

تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی – رفلکس 

در این طرح از وایت بردهای شیشه ای از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد .

 

تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی – تاشو 

طرح خاص دیگری از وایت بردهای شیشه ای که با سیستم تاشو کار خواهد کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های شیشه هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد وایت بردهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی - اینستاگرام

 

تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

جهت اطلاع از قیمت تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حصال نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریدارن محترم قرار خواهد گرفت .

 

تخته وایت برد شیشه ای

تابلو شیشه ای مغناطیسی

تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی

تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی

تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی

تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی

تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی

تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی

تابلو شیشه ای مغناطیسی

تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی

تابلو شیشه ای مغناطیسی

تخته وایت برد شیشه ای

تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی

تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی

تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی

تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی

تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی

تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند