فهرست این مقاله

ترولی شیشه ای

تولید  انواع ترولی شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                0912823524202188621912

 

ترولی شیشه ای

 

ترولی شیشه ای

میزهای شیشه ای با توجه به اینکه جدیدترین و جذاب ترین طرح میز مبلمان ، اداری ، تجاری و چند منظوره محسوب می شود که در طرح های بسیار گوناگونی تولید شده است به همین در ساخت تجهیزات آرایشی نیز از این نوع میزها به کرات استفاده خواهد شد در این مقاله به بررسی انواع میزهای شیشه ای می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله میز شیشه ای خم را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

ترولی شیشه ای – خم 

میزهای شیشه ای به طور کلی به دو دسته ی میز شیشه ای خم و میز شیشه ای لیزری تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم بسیار جذاب تظر به نظر می رسد برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

ترولی شیشه ای – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میز شیشه ای بکار برد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ از شیشه های مشکی بکار برده خواهد شد .

 

ترولی شیشه ای – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی میز حکاکی کرد .

 

ترولی شیشه ای – دو طبقه 

در جدیدترین طرح میز های شیشه ای یک طبقه شیشه ای نیز وسط کار ایجاد خواهد شد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی 300 متر بهتر است که از میزهای دو طبقه ای بکار برد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

ترولی شیشه ای – کریستال 

میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای کریستال جذاب ترین و شفاف ترین طرح میز به شمار می رود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، شیشه های کریستال فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار خواهد گرفت .

 

ترولی شیشه ای - اینستاگرام

 

ترولی شیشه ای - واتساپ

 

 

جهت سفارش ترولی شیشه ای به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میزهای شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز مورد نظر خود را سفارش دهید .

سایان ذکر است تولید میزهای شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

ترولی شیشه ای

میز شیشه ای

ترولی شیشه ای

ترولی شیشه ای

ترولی شیشه ای

ترولی شیشه ای

ترولی شیشه ای

ترولی شیشه ای

ترولی شیشه ای

ترولی شیشه ای

ترولی شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میزهای شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند