فهرست این مقاله

تعویض پنجره بدون تخریب

طرح تعویض پنجره بدون تخریب صنایع درب و پنجره کولیوند                                      0912823524202188621912 

 

تعویض پنجره بدون تخریب

تعویض پنجره بدون تخریب

 

تعویض پنجره بدون تخریب

تعویض پنجره بدون تخریب چند سالی است که در کشورمان رواج پیدا کرده است که با توجه به اتلاف انرژی در پنجره های قدیمی امری بدیهی می باشد چرا که در پنجره های قدیمی هم آلودگی صدا را خواهیم داشت و هم اینکه ورود و خروج سرما و گرما را داریم .

طرح تعویض پنجره بدون تخریب برای اولین در ایران توسط صنایع کولیوند ارائه شد که به یاری خدا خیلی زود هم مورد توجه عموم قرار گرفت و تا کنون بیش از 2000 پروژه توسط صنایع کولیوند بازسازی شده است .

به طور حتم همه ما استفاده از پنجره های قدیمی را در منازل و محیط کاریمان تجربه کرده ایم و قطعا موارد زیر را در صورت انجام ندادن تعویض پنجره بدون تخریب  لمس کرده ایم :

 

1- سرمای طاقت فرسا در فصل زمستان

2- صدای آزار دهنده  اتومبیل ها و صداهای موجود در خیابان ها

3- هزینه زیاد بابت پرداخت قیض گاز به دلیل مصرف وسایل گرمایشی

4- اتلاف انرژی

5- ظاهر زشت پنجره های قدیمی

 

بنابراین طرح تعویض پنجره بدون تخریب امری بسیار بدیهی و ضروری به نظر می رسد که امروزه حتی سازمان شهرداری مجوز ساختن ساختمان های جدید را فقط برای کسانی صادر می کند که از پنجره دوجداره در ساختمان استفاده کنند در واقع اگر اجباری هم در اجرای طرح تعویض پنجره بدون تخریب وجود دارد سرانجام به نفع ساکنین ساختمان خواهد شد .

,

مراحل تعویض پنجره بدون تخریب در صنایع درب و پنجره کولیوند  :

1– تعویض پنجره بدون تخریب  در ابتدا تیم فنی ما برای اندازه گیری دقیق به منزل یا محیط کاری شما اعزام می شود ، پس از اندازه گیری دقیق پنجره ها یا درب ها به شما چند طرح پیشنهادی با توجه به دکوراسیون داخلی شما می دهد و پس از مشورت با شما طرح مورد نظر توسط شما انتخاب می شود.

2– در قدم بعدی طرح تعویض پنجره بدون تخریب  تیم تولید صنایع پنجره دوجداره کولیوند شروع به ساخت پنجره دوجداره مورد نظر می کند و در کمترین زمان ممکن حدود 2 روز پنجره دوجداره شما تولید می شود .

3– در این مرحله تیم فنی ما به همراه پنجره های دوجداره ساخته شده مجددا به منزل یا محیط کاری شما اعزام می شود ، آن ها در ابتدا پنجره های قدیمی را بدون تخریب و براحتی از چارچوب اصلی جدا می کنند و پنجره قدیمی را در می آورند .

4– در مرحله چهارم پنجره دوجداره روی چارچوب اصلی نصب می شود و شیشه های دوجداره آن هم داخل پنجره ها قرار داده می شود .

5– در مرحله آخر پنجره دوجداره را با استفاده از چسب های مخصوص پنجره دوجداره  آب بندی می کنند و پس از تست پنجره های به وسیله خود شما  تحویل شما داده می شود ، و بدین شکل تعویض پنجره بدون تخریب  انجام می شود.

توجه   : صنایع درب و پنجره کولیوند قادر به تولید و نصب  انواع پنجره های دوجداره upvc و آلومینیومی جهت تعویض با پنجره های قدیمی است به عبارت دیگر صنایع درب و پنجره کولیوند در زمینه upvc و آلومینیوم فعالیت گسترده ای دارد .

لازم به ذکر است که در طرح تعویض پنجره بدون تخریب فقط پنجره قدیمی درآورده خواهد شد و چارچوب آهنی روی کار باقی خواهد ماند سپس پنجره دوجداره مورد نظر روی همان چارچوب قبلی نصب خواهد شد .

انواع پنجره هایی که می توان در طرح تعویض پنجره بدون تخریب استفاده کرد 

پنجره دوچداره ترمال بریک و UPVC رقابت بسیار نزدیکی را از نظر تقاضا دارند اما با در نظر گرفتن تمامی ویژگی های آن ها می توان گفت که ترمال بریک کیفیت مطلوب تری را داراست ، در واقع پنجرهای ترمال بریک ترکیبی از پنجره های آلومینویمی و upvc می باشد به همین دلیل در ساختمان های لوکس برای تعویض پنجره بدون تخریب از این پنجره ها استفاده می کنند .

اینکه چه نوع پروفیلی باید برای تعویض پنجره بدون تخریب استفاده کنید کاملا به میزان هزینه ای که برای اجرای پروژه درنظر گرفته اید دارد لذا قبل از سفارش میزان بودجه ای که برای اجرای پروژه تعیین کرده اید را به کارشناسان ما مطرح کتید .

تعویض پنجره بدون تخریب با پنجره UPVC رنگی

برای تعویض پنجره قدیمی با پنجره های جدید از انتخاب های متعددی برخوردار هستید یکی از جذابترین آن ها پنجره های upvc رنگی است این نوع پنجره ها در طیف وسیع رنگی توسط کوره های با درجه حرارت بسیار بالا  تولید می شود بدین شکل می توان رنگ پنجره upvc را با رنگ های بکار رفته در ساختمان تطبیق داد به عنوان مثال برای ساختمانی با سنگ نمای رنگ کرم بهتر است که از پنجره شامپاینی استفاده کرد .

 

تعویض پنجره بدون تخریب با پنجره UPVC طرح چوب

با توجه به اینکه در معماری کهن ایرانی استفاده از چوب یک اصل محسوب می شود می توان با استفاده از پروفیل های UPVC طرح چوب از معماری ایرانی الهام گرفت ، پروفیل های UPVC طرح چوب در دو رنگ قهوه یا تیره و روشن تولید می شود .

 

اجرای تعویض پنجره بدون تخریب با پنجره کشویی 

در ساختمان هایی که فضای داخلی کوچک بوده برای استفاده بهینه از فضای موجود بهتر است که روش تعویض پنجره قدیمی با upvc کشویی استفاده شود لذا به دلیل باز و بسته شدت پنجره به صورت ریلی فضای داخلی اشغال نخواهد شد .

 

تعویض پنجره بدون تخریب با پنجره دکوراتیو

نوعی از پنجره های دوجداره که داخل آن از یک شبکه بندی با استفاده از فریم های آلومینیومی و UPVC تشکیل شده است و از شیشه های استیند گلاس به عنوان شیشه دوجداره بکار بده می شود پنجره دکوراتیو نام دارد .

 

تعویض پنجره بدون تخریب با پنجره دو حالته

پنجره های دو حالته در واقع همان پنجره های لولایی یا بازشو محسوب می شود که علاوه بر حالت افقی به صورت عمودی نیز باز و بسته خواهد شد ، این نوع پنجره ها در ساختمان های لوکس اجرا می شود لازم به ذکر است تعویض پنجره بدون تخریب با پنجره های دوحالته از قیمت بالایی برخوردار است زیرا یراق آلات پنجره دو حالته تفاوت زیادی با یراق پنجره های لولایی و کشویی دارد .

 

تعویض پنجره بدون تخریب با پنجره سه جداره

در مناطق سردسیر کشور بهتر است که از پنجره های سه جداره upvc و آلومینیومی استفاده کرد ، این نوع پنجره ها به دلیل وجود لایه های متعدد عایق بین پروفیل مانع جلوگیری از اتلاف انرژی می شود .

 

تعویض پنجره بدون تخریب با پنجره حفاظ دار

با توجه به سرقت های متعددی از ساختمان های مسکونی صورت می گیرد بهتر است که از پنجره های دوجداره حفاظ دار استفاده شود ، این نوع پنجره ها امکان سرقت را به میزان 70 درصد کاهش می دهد ، تعویض پنجره بدون تخریب با پنجره حفاظ دار در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی به کرات صورت می گیرد این نوع پنجره ها از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد  .

 

تعویض پنجره بدون تخریب با پنجره خم

خاص ترین نوع پنجره های دوجداره upvc که از پروفیل های upvc خم شده جهت تولید پنجره استفاده می شود ، برای ساخت چنین پنجره هایی از کوره های با درجه حرارت بسیار بالا بکار خواهد رفت ، تعویض پنجره بدون تخریب با پنجره خم اغلب در ساختمان های با طراحی لوکس و لاکچری صورت می گیرد این نوع پنجره ها نمای بسیار متفاوتی را ایجاد خواهند کرد و افراد تحت تاثیر قرار خواهند گرفت .

 

تعویض پنجره بدون تخریب با پنجره هوشمند 

در این طرح از پنجره های دوجداره upvc از شیشه های دوجداره هوشمند مات شونده استفاده می شود به طوری که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود لازم به ذکر است نعویض پنجره بدون تخریب در کشورهای اروپایی نیز به کرات اجرا می شود و مورد توجه مهندسان ساختمانی و طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

تعویض پنجره بدون تخریب با پنجره هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح پنرجه معرفی شده است ، قیمت تعویض پنجره بدون تخریب با پنجره هوشمند تقریبا دو برابر پنجره های دوجداره ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع پنجره ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

تعویض پنجره بدون تخریب با پنجره چند لنگه 

برای ساختمان هایی که طول و عرض آن بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از پنجره های دوجداره لنگه استفاده کرد در این تعدادی از لنگه ثابت و تعدادی دیگر به صورت متحرک اجرا خواهند شد .

 

تعویض پنجره بدون تخریب ترمال بریک

نوعی از پنجره های دوجداره جدید و مدرن که با نام ترمال بریک شناخته شده است به طور مثال برای ساختمانی با سنگ نمای قهوه ای باید از پنجره های دوجداره ترمال بریک شامپاینی استفاده کرد .

 

تعویض پنجره بدون تخریب وین تک

با کیفیت پروفیل upvc بدون تردید پروفیل upvc وین تک است به همین دلیل از این نوع پنجره ها در پروژه های خاصی استفاده می شود ، پورفیل وین تک از نظر عایق بودن بهترین نوع پروفیل محسوب می شود .

 

تعویض پنجره بدون تخریب – توری 

در تابستان ها با توجه به گرمای هوا ورود حشرات موزی به داخل ساختمان ها رواج پیدا می کند به همین دلیل باید از توری های پنجره استفاده کرد بدین شکل شب ها هنگام خواب اذیت نخواهید شد .

 

تعویض پنجره بدون تخریب – شیشه استین گلاس 

در این طرح از پنجره های دوجداره از شیشه های استین گلاس طرح دار استفاده می شود این نوع پنجره ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد ، شیشه های استین گلاس در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

تعویض پنجره بدون تخریب – شیشه تاشو 

طرح خاص دیگری از پنجره های دوجداره که به صورت تاشو باز و بسته می شود ، ساختار این نوع پنجره ها به گونه ای است که لنگه ها ی ثابت و باشو روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضا مواجه هستید بهتر است که از تعویض پنجره بدون تخریب با شیشه تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

تعویض پنجره بدون تخریب – شیشه کریستال 

در این طرح از پنجره های دوجداره از شیشه های دوجداره کریستال یا اکسترا کلیر استفاده می شود این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد که نوع ضخیم اغلب به صورت تک جداره بکار برده خواهد شد .

 

تعویض پنجره بدون تخریب – شیشه مات 

به طور کلی شیشه های مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

تعویض پنجره بدون تخریب - اینستاگرام

تعویض پنجره بدون تخریب - واتساپ

تعویض پنجره بدون تخریب

تعویض پنجره بدون تخریب

پنجره دوجداره

تعویض پنجره بدون تخریب

تعویض پنجره بدون تخریب

تعویض پنجره بدون تخریب

تعویض پنجره بدون تخریب

تعویض پنجره بدون تخریب

تعویض پنجره بدون تخریب

تعویض پنجره قدیمی با upvc

تعویض پنجره بدون تخریب

تعویض پنجره بدون تخریب

تعویض پنجره بدون تخریب

تعویض پنجره بدون تخریب

تعویض پنجره بدون تخریب

تعویض پنجره بدون تخریب

تعویض پنجره بدون تخریب

تعویض پنجره بدون تخریب

 

نحوه سفارش تعویض پنجره بدون تخریب به صنایع پنجره دوجداره کولیوند :

شما می توانید در صورت تمایل طرح تعویض پنجره بدون تخریب  را از طریق تماس با شماره های 02188621912   –  09128235242 – 09214195178  به صنایع پنجره دوجداره کولیوند واگذار کنید و در کمترین زمان ممکن و بدون تخریب ،  پنجره دوجداره را تحویل بگبرید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع کولیوند تعویض پنجره بدون تخریب  به صورت حضوری به تیم تولید ما واگذار نمائید.

شایان ذکر است صنایع پنجره دوجداره کولیوند چنانچه پس از تعویض پنجره بدون تخریب مشکلی پیش آید به سرعت رفع نقص خواهد کرد ، و همچنین برای دیدن نمونه کارهای تعویض پنجره بدون تخریب صنایع پنجره دوجداره کولیوند به آدرس تلگرامی koolivandcom@  مراجعه فرمائید.

جهت مشاهده همه نمونه کارهای صنایع کولیوند روی لینک روبرو کلیک نمایید :  نمونه کارها ➡ 

 

تعویض پنجره بدون تخریب

تعویض پنجره بدون تخریب

تعویض پنجره بدون تخریب

تعویض پنجره بدون تخریب

تعویض پنجره بدون تخریب با پنجره

تعویض پنجره بدون تخریب

تعویض پنجره بدون تخریب

تعویض پنجره بدون تخریب

تعویض پنجره بدون تخریب

تعویض پنجره بدون تخریب

تعویض پنجره بدون تخریب

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون تعویض پنجره بدون تخریب در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.everest.co.uk

تیم تحریریه کولیوند