فهرست این مقاله

توری پلیسه

ارائه انواع توری پلیسه در صنایع درب و پنجره کولیوند                               0912823524202188621912

 

توری پلیسه

 

توری پلیسه

همه ما در فصل بهار و تابستان با پدبده عجیب و غریب مگس و پشه به سختی دست و پنجه نرم می کنیم  که گاهی اوقات به خصوص در شب ها این حشره های موزی براحتی می توانند آرامش ما به هم ریخته و به اصطلاح روی اعصاب راه بروند ، البته حشره های دیگری هم جدیدا در فصل بهار و تابستان به خصوص در شهرهای بزرگ وارد خانه ها شده و موجب اذیت و آزار اعضای خانواده می شوند .

راه های متفاوتی برای مقابله با این حشره ها در سالیان اخیر تست شده است مانند اسپری های حشره کش ، حشره کش های برقی و … اما همه این راه ها موفقیتی را برای از بین بردن حشرات در خانه ها در پی نداشته و حتی به دلیل شیمیایی بودن و تولید مواد آلوده در صورت استفاده از آن ها کار را دشوار تر هم برای اعضای خانواده کرده است .

در این مقاله قصد داریم بهترین راه برای مقابله با حشرات را در فصل بهار و تابستان برای شما عزیزان شرح دهیم ، از قدیم گفته شده بهترین راه برای مقابله با اتفاق افتادن هر حادثه یا اتفاق ناگواری پیشگیری از آن است به همین دلیل هم طبق این قانون بسیار درست ما باید  به جای مبارزه کردن با این حشرات در خانه ها ، از ورود آن ها جلوگیری کنیم .

در همین راستا توری های مدرنی از جنس آلومینیوم چند سالی است که در کشورمان به دست کار آفرینان در صنعت درب و پنجره ساخته شده است به نام توری پلیسه که براحتی در صورت استفاده از این نوع توری ها در پنجره ها خانه و همینطور در درب های ورودی از ورود حشرات جلوگیری خواهد شد و به دلیل ظاهر شیک و مدرن توری پلیسه با استقبال زیادی از طرف مردم مواجه شده است .

ساختار توری پلیسه ای صنایع درب و پنجره کولیوند

توری های پلیسه ای از یک چارچوب آلومینیومی که می تواند در رنگ های مختلف تولید شود تشکیل شده است در داخل چارچوب آلومینیومی یک توری پلیسه قرار دارد که به صورت کشویی باز و بسته می شود توجه داشته باشید که توری های داخل چارچوب انواع مختلفی دارد که بهترین نوع آن توری های پلیسه ترک می باشد لذا هنگام سفارش توری های پلیسه ای حتما از نوع توری که استفاده می شود اطلاع پیدا کنید .

از همن رو صنایع درب و پنجره کولیوند انواع توری های پلیسه ای را با پروفیل آلومینیومی AKROLL و همچنین توری ترک را در ابعاد های مختلف تولید می کند .

 

انواع توری پلیسه صنایع درب و پنجره کولیوند 

1- توری پلیسه درب های ورودی (آهنی ، چوبی ، آلومینیومی) 

2- توری پلیسه  پنجره های تک جداره 

3- توری پلیسه  پنجره های دو جداره 

 

توجه  : صنایع درب و پنجره کولیوند با استعات از خدای بلند مرتبه توری پلیسه را در رنگ های متنوعی جهت ست کردن با طراحی دکوراسیون تولید می کند که با استقبال مشتریان هم مواجه شده است و همچنین توری های استفاده شده در صنایع درب و پنجره کولیوند مرغوبترین توری موجود در صنعت درب و پنجره می باشد .

یکی دیگر از مزیت های توری پلیسه ای امکان تعویض توری روی همان فریم آلومینیومی قبلی است ، توری های پلیسه ای به صورت متری به فروش می رسد و براحتی می توان توری را روی فریم نصب کرد .

 

توری پلیسه طرح دار

فریم آلومینیومی دور توری را می توان به صورت رنگی هم تولید کرد و حتی از پروفیل های طرح چوب آلومینیومی هم استفاده کرد البته این نوع توری ها جزء توری های سفارشی محسوب می شود و قیمت بیشتری هم دارند .

 

توری پلیسه پنجره های ساده

پنجره های آهنی بر خلاف پنجره های دوجداره که دارای ریل های توری اختصاصی است هیچ گونه جایی برای قرار دادن توری قرار داده نشده زیرا با استفاده از توری ساده پنجره و توری پلیسه ای می توان از ورودی حشرات به داخل ساختمان جلوگیری کرد .

 

توری پنجره upvc

فرآیند تولید توری پنجره upvc با تولید توری پنجره های آلومینیومی کاملا متفاوت است البته بستگی به نوع توری هم خواهد داشت زیرا نوع توری ثابت با نوع توری های پلیسه ای یا متحرک نیز متفاوت است ، توری پنجره upvc معمولا به صورت اختصاصی تولید می شود برخلاف پنجره های دوجداره آلومینیومی که اغلب دارای توری های پلیسه ای هستند .

 

توری پلیسه طرح چوب

با توجه به اینکه در برخی از ساختمان ها پنجره های دوجداره ی طرح چوب اجرا شده است بهتر است که از توری های پلیسه ای با قاب های طرح چوب نیز استفاده کرد ، این نوع توری ها قیمت بسیتری نسبت به توری های سفید دارند ، توری پلیسه طرح چوب در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک کاربدی زیادی دارد این نوع توری ها موجب تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی دکوراسیون خواهد شد .

 

توری پلیسه مگنتی

جدیدترین نوع توری های پلیسه ای که دارای خاصیت مغناطیسی است به طوری که به نزدیک کردن فریم توری به چارچوب آهنی به یکدیگر متصل می شوند بدین شکل دیگر نیازی به نصب توری با استفاده از پیچ روی چارچوب نیست ویژگی اصلی توری پلیسه مگنتی قابل حمل بودن آن است به طوری که می توان در فصل زمستان توری را از پنجره براحتی جدا کرد و مجددا در فصل تابستان روی پنجره قرار داد .

 

توری پلیسه رنگی

در صنایع درب و پنجره کولیوند فریم های آلومینیومی در رنگ های مختلفی تولید می شود لذا می توان توری های پلیسه ای و ثابت رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در نمای ساختمان را تولید کرد به طور مثال برای ساختمانی که دارای سنگ نمای قهوه ای است باید از توری پلیسه با فریم قهوه ای استفاده کرد .

توری پلیسه رنگی در کشورهای آسیای شرقی به ویزه در چین ، تایلند ، ژاپن و کره جنوبی به کرات استفاده می شود و از محبوبیت بسیار زیادی در بین عموم مردم این کشورها برخوردار می باشد ، توری پلیسه رنگی محبوب ترین طرح توری های پلیسه ای محسوب می شود به طوری که بیش از 40 درصد سفارشات توری ها به این طرح جدید و مدرن تعلق دارد این نوع توری ها در ابعاد مختلفی تولید می شود .

 

توری پلیسه دبل فریم

در برخی از ساختمان ها از دو عدد پروفیل آلومینومی لمینت شده برای تولید توری های پلیسه ای استفاده می شود ، قیمت این نوع توری ها تقریبا دو برابر توری های پلیسه ای ساده است ضمنا توزی پلیسه دبل فریم در ساختمان هایی که سنگ نما نزیدک به فریم فلزی قرار گرفته است استفاده می شود .

توری پلیسه دبل فریم رنگی و طرح چوب در کشورهای اروپایی مانند آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است ، قیمت توری پلیسه دبل فریم تقریبا دو برابر توری های پنجره ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع توری ها در پروژه های لوکس و خاصی ساختمانی استفاده می کنند .

 

توری پلیسه پنجره حفاظ دار 

در این طرح از توری های پلیسه ای با فریم پهن برای پنجره های حفاظ دار استفاده می شود به طور مثال برای یک پنجره با طول 120 سانتی متر و ارتفاع 100 سانتی متر باید از فریم های 5 سانتی متری بکار برد .

 

توری پلیسه پنجره با قاب استیل 

طرح دیگری از توری های پنجره دوجداره که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای سنگ نماهای قهوه ای رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، نوری های با فریم استیل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت . .

 

توری پلیسه با قاب چوبی 

در این طرح از توری های پلیسه ای مدرن و جدید از قاب های چوبی رنگی استفاده می شود البته در مواردی که از پنجره های دوجداره طرح چوب بکار رفته این نوع از توری ها اجرا خواهد شد ، توری های با قاب چوبی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

توری پلیسه تاشو 

توری های پلیسه ای مدرن در این طرح به صورت تاشو باز و بسته می شود ساختار این نوع توری ها به گونه ای است که هنگام باز شدن پنجره ف لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، توری پلیسه تاشو در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا ، فرانسه و هلند به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از توری پلیسه تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

توری پلیسه - اینستاگرام

توری پلیسه - واتساپ

توری پلیسه درجه یک

 

نحوه سفارش توری پلیسه به صنایع درب و پنجره کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش انواع توری پلیسه به صنایع درب و پنجره کولیوند از طریق تماس با شماره های 02188621912  –  09128235242    – 09214195178  اقدام نمایید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع درب و پنجره کولیوند توری پلیسه مورد نظر خود را سفارش دهید .

رنگ های گوناگونی را می توان در توری های پلیسه استفاده کرد در فریم آلومینیومی که توری را در بر گرفته است و براحتی قادر خواهید بود توری پلیسه خود را با طراحی دکوراسیون منزل خود ست کنید .

شایان ذکر است خدمات نصب توری پلیسه صنایع درب و پنجره کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام خواهد شد و چنانچه مشکلی پس ار نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع درب و پنجره کولیوند در کمترین زمان اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

به منظور مشاهده همه نمونه کارهای توری پلیسه صنایع درب و پنجره کولیوند روی لینک روبرو کلیک نمایید :  نمونه کارها

کانال تلگرامی صنایع درب و پنجره کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

توری پلیسه

توری پلیسه

توری پلیسه

نعویض پنجره دوجداره

توری پلیسه

توری پلیسه

توری پلیسه

توری پلیسه

توری پلیسه

توری پلیسه

توری پلیسه

توری پلیسه

توری پلیسه

توری پلیسه

توری پلیسه

توری پلیسه

توری پلیسه

توری پلیسه

توری پلیسه

توری پلیسه

توری پلیسه

توری پلیسه

توری پلیسه

توری پلیسه

توری پلیسه

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون توری پلیسه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.alibaba.com

 

تیم تحریریه کولیوند