فهرست این مقاله

توری پنجره upvc

تولید انواع توری پنجره upvc در صنایع کولیوند                                                          ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

توری پنجره upvc

توری پنجره upvc

با فرا رسیدن فصل تابستان به طبع حشره های ریز و آزار دهنده هم در نقاط مختلف کشور پدیدار می شوند که برخی از آن ها به شدت برای سلامتی انسان مضر هستند ، حشره ها معمولا در ساختمان های جدید از قسمت پنجره ها وارد ساختمان شده به همین دلیل باید از همین نقطه از ورود آن ها جلوگیری کرد امروزه با توجه به اینکه اغلب ساختمان مجهز به پنجره های دوجداره upvc هستند صنایع کولیوند انواع توری پنجره upvc را تولید و روی این پنجره ها نصب خواهد کرد .

در گذشته بیشتر از توری های فلزی ثابت روی پنجره های آهنی نصب می شد که یکی از معایب این نوع توری ها باز نشدن آن بود به عبراتی هنگامی که قصد باز کردن پنجره را داشتید نمی توانستید از هوای مطبوع بهره ببرید اما در طرح های جدید که در صنایع کولیوند پیاده سازی شده توری پنجره upvc پلیسه ای تولید می شود در این صورت براجتی می توان توری را باز و بسته کرده کرد .

برای بسته شدن توری پنجره upvc پلیسه ای فقط کافیست که  آن را به طرف مورد نظر جا به جا کنید ، مزیت اصلی این نوع توری ها هنگامیست که توری بسته می شود در واقع توری پنجره upvc به دلیل پلیسه ای بودن هنگام بسته شدن اثری از توری نخواهد بود و فقط یک فریم مشاهده خواهد شد زیرا توری به صورت آکاردئونی جمع شده است .

 

فرآیند تولید توری پنجره upvc      

در گاک نخست اندازه گیری دقیق پنجره ها گرفته خواهد شد به طوری که براحتی بتوان توری پنجره را پشت فریم پنجره upvc نصب کرد و از طرفی هم توری تمامی نقاط پشت پنجره دوجداره را پوشش دهد ، در مرحله ی بعدی فریم با توجه به ابعاد پنجره تولید می شود معمولا فضای داخلی فریم ۵ سانتی متر در نظر گرفته می شود که توری براحتی داخل فریم حرکت کند .

در نهایت هم توری پنجره upvc با توجه به ابعاد فریم برش داده می شود لازم به ذکر است که در ایران توری های پلیسه ای مختلفی وجود دارد که از نظر کیفیت و ماندگاری متفاوت هستند ، با کیفیت ترین توری پلیسه ای در بازار با نام توری ترک مش شناخته شده است .

برای نصب توری پنجره upvc باید چهار طرف توری روی فریم پنجره یو پی وی سی پیچ شود و اگر فضای بین فریم و پروفیل پنجره باز بود با چسب های ماستیک همرنگ با پروفیل کاملا فضاهای خالی پر شود به طوری که هیچ نوع حشره ای از آن فضا وارد ساختمان نشود .

 

 توری پنجره upvc ثابت

همانطور که پیش تر ذکر شد می توان از توری های ثابت هم به عوان توری پنجره دوجداره استفاده کرد برای اینکار از فریم های نازک استفاده می شود و توری آن هم یک توری فلزی بسیار ساده می باشد ، این نوع توری ها برای ساختمان هایی که نیاز به باز و بسته کردن پنجره ها را ندارند مناسب خواهد بود .

 

انواع توری پنجره upvc

توری های پلیسه ای و ثابت در رنگ های مختلفی تولید می شود که هرک از رنگ ها به صورت کوره ای اجرا می شود در واقع رنگ پس از مدت طولانی هم تغییر نخواهد کرد ، از نظر ابعاد هم صنایع کولیوند با بهره گیری از ستگاه های برش پروفیل چند حالته قادر به تولید توری پنجره upvc در ابعاد مختلفیست به طوری که برای پنجره های کوچک سرویس بهداشتی و درب های بزرگ ویلایی این توری ها تولید می شود .

 

توری پنجره upvc کشویی

توری های کشویی یا به اصطلاح اختصاصی روی ریل های پنجره به صورت افقی حرکت می کند ، این نوع توری های نیاز به نصب نداشته و براحتی پس از نصب پنجره ها روی ریل قرار داده خواهد شد .

 

توری پنجره upvc رنگی

در صنایع درب و پنجره کولیوند توری های پنجره upvc رنگی نیز تولید می شود البته رنگ پروفیل توری باید با توجه به رنگ پروفیل تعیین گردد به عنوان مثال برای پنجره های دوجداره طرح چوب از توری های با پروفیل طرح چوب استفاده می شود .

در بین توری های پنجره دوجداره مدرن ، توری پنجره upvc مشکی جذاب ترین طرح محسوب می شود که اغلب در پروژه های لوکس و خاص مورد استفاده قرار می گیرد .

 

توری پنجره upvc طرح چوب

برای پنجره های upvc دوجداره طرح چوب باید از توری های با فریم طرح چوب استفاده کرد ، این نوع توری ها در دو رنگ قهوه ای تیره و روشن وجود دارد که با توجه رنگ پروفیل پنجره یکی از آن ها نصب خواهد شد .

 

توری پنجره upvc مگنت

نوع دیگری از توری های پنجره دوجداره که دارای خاصیت مغناطیسی است و بدون نیاز به استفاده از پیچ روی جارچوب اصلی درب و پنجره قرار می گیرد ، ویژگی دیگر این نوع توری ها سهولت جابجایی آن می باشد  لازم به ذکر است توری پنجره upvc مگنتی نسبت به سایر توری های پنجره از قیمت بیشتری برخوردار است به همین دلیل اغلب در ساختمان های لوکس نصب می شود .

 

توری پنجره upvc دکوراتیو

طرح خاصی از پنجره های دوجداره که روی پنجره با استفاده از پروفیل های UPVC با پهنای ۵ سانتی متر شبکه بندی می شود و اغلب از شیشه های دوجداره دکوراتیو استین گلاس بکار برده خواهد شد ضمنا توری پنجره upvc دکوراتیو در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

توری پنجره upvc دکوراتیو در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح توری معرفی شده است ، قیمت توری پنجره upvc دکوراتیو تقریبا دو برابر توری های پنجره ی ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع توری ها در پروژهای لوکس و خاصی استفاده می کنند .

 

توری پنجره upvc وین تک

بهترین نوع پروفیل upvc بدون تردید پروفیل دوجداره ی وین تک محسوب می شود چرا که طبق تحقیقات انجام شده پروفیل وین تک از نظر عایق بودن عملکرد بسیار مطلوبی داشته و در دراز مدت دوام بسیار خوبی از خود نشان می دهد .

 

توری پنجره upvc با شیشه استین گلاس 

در این طرح از پنجره های دوجداره از شیشه های استین گلاس مدرن استفاده می شود این نوع پنجره ها در پروژه های بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد .

 

تولید توری پنجره آهنی علاوه بر توری پنجره upvc

برای پنچره های آهنی معمولا از توری پلیسه ای استفاده می شود چرا که امکات نصب توری های اختصاصی به دلیل نداشتن ریل مخصوص امکان پذیر نیست اما توری پلیسه براحتی روی فریم پیچ خواهد شد .

 

توری پنجره upvc تاشو 

در این طرح از پنجره های دوجداره لنگه های توری تولید شده به صورت تاشو باز و بسته می شود ساختار این نوع توری ها به گونه ای است که تمامی لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت .

 

توری پنجره upvc - اینستاگرام

توری پنجره upvc - واتساپ

توری پنجره upvc

توری پنجره upvc

توری پنجره upvc

توری پنجره upvc

 

 

جهت سفارش توری پنجره upvc به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت توری پنجره upvc و سفارش آن به صنایع کولیوند می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری توری پنجره upvc مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید توری پنجره upvc با استفاده از توری های درجه یک و همچنین پروفیل های با کیفیت در صنایع کولیوند انجام می شود ضمنا در طرح های جدید از پروفیل های طرح چوب هم چهت تولید توری پنجره استفاده می شود .

 

توری پنجره upvc

توری پنجره upvc

توری پنجره upvc

توری پنجره upvc

توری پنجره upvc

توری پنجره upvc

توری پنجره upvc

توری پنجره upvc

توری پنجره upvc

توری پنجره upvc

توری پنجره upvc

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون توری پنجره upvc در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند