فهرست این مقاله

حفاظ شیشه ای پله

تولید و اجرای حفاظ شیشه ای پله در صنایع شیشه کولیوند                      0912823524202188621912

 

حفاظ شیشه ای پله

 

حفاظ شیشه ای پله

شیشه های سکوریت و لمینت در پروژه های مختلفی جهت ایمن سازی مورد استفاده قرار می گیرد به طوری که با استفاده از این نوع شیشه ها تا حد زیادی خطرات ناشی از شکسته شدن شیشه ها کاهش پیدا خواهد شد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های نرده به صورت ساده و خم می پردازیم .

صنایع شیشه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های نرده در ایران فعالیت خود را از سال 1396 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه لمینت خم را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

حفاظ شیشه ای – سکوریت 

رایج ترین طرح شیشه های نرده که با نام شیشه سکوریت پله شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه ها شکسته شوند برخلاف شیشه های خام برنده نخواهد بود ، حفاظ های سکوریت در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از ان به کرات استفاده می کنند .

 

حفاظ شیشه ای پله – لمینت

ایمن ترین طرح شیشه های نرده که با نام شیشه لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد ، شیشه های لمینت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

حفاظ شیشه ای پله – دوجداره 

در متاطق سردسیر و گرمسیر نوعی از شیشه های منحنی دوجداره استفاده می شود بدنی شکل از اتلاف انرژی و آلودگی صوتی جلوگیری خواهد شد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد در ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار خواهند گرفت .

 

حفاظ شیشه ای پله – خم 

جذاب ترین طرح شیشه های نرده که با استفاده از شیشه های خم و منحنی صورت می گیرد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر توسط دستگاه cnc برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

 

حفاظ شیشه ای پله - اینستاگرام

 

حفاظ شیشه ای پله - واتساپ

 

 

 

جهت سفارش حفاظ شیشه ای پله به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت شیشه های نرده و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های نرده در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

حفاظ شیشه ای

تولید شیشه خم

حفاظ شیشه ای پله

حفاظ شیشه ای پله

حفاظ شیشه ای پله

حفاظ شیشه ای پله

حفاظ شیشه ای پله

حفاظ شیشه ای پله

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های منحنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند