فهرست این مقاله

حفاظ پنجره

تولید انواع حفاظ پنجره در صنایع درب و پنجره کولیوند                                                   09128235242 02188621912

 

حفاظ پنجره

 

حفاظ پنجره

امروزه ایجاد امنیت در منازل به وبژه زمانی که قصد مسافرت داشته باشیم امری ضروری به حساب می آید که طبع آن باید راهکارهای متععدی را برای امنیت اتخاذ کرد اما یک ضرب المثل قدیمی در فرهنگ ما ایرانی ها است که با کمی تامل پی به صحیح بودن آن خواهیم برد  “پیشگیری بهتر از درمان است ” بنابراین بهترین راه حل برای جلوگیری از افراد سودجو به منازل جلوگیری از ورود آن ها می باشد .

 

تولید انواع حفاظ پنجره در صنایع درب و پنجره کولیوند

نحوه تولید حفاظ پنجره در صنایع درب و پنجره کولیوند بدین شکل است که ابتدا حفاظ های پنجره در کارگاه توسط تیم تولید صنایع درب و پنجره کولیوند ساخته می شود سپس در مزحله بعدی حفاظ های ساخته شده با دستگاه پیسوله رنگ می شود زیرا رنگ کردن با فرچه یکدست نخواهد شد  در نهایت هم تیم فنی حفاظ را با استفاده از دستگاه جوشکاری مدرن نصب خواهد کرد  .

 

انواع حفاط پنجره صنایع درب و پنجره کولیوند

1- حفاظ پنجره آهنی 

2- حفاظ پنجره دوجداره upvc 

3- حفاظ پنجره دوجداره آلومینیومی

4- حفاط استیل

5- حفاظ پنجره چوبی

6- حفاظ فرفورژه

7- حفاظ بالکن

 

 

هر کدام از حفاظ های اشاره شده به صورت کاملا تخصصی و با توجه به معماری ساختمان مورد نظز و همچنین سلیقه شخصی شما تولید خواهد شد البته که نوع حفاظ از نظر جنس به کار رفته ارتباط مستقیمی با موقعیت ساختمان خواهد داشت .

توجه : صنایع درب و پنجره کولیوند با استعانت از خدای بزرگ و بلند مرتبه انواع حفاظ های پنجره در طرح ها و رنگ های گوناگون را  تولید می کند فقط کافیست هنگام سفارش طرح و رنگ مورد خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید البته توجه داشته باشید که رنگ های خاص قیمت به مراتب بیشتری نسبت به رنگ سفید دارند .

 

حفاظ پنجره استیل

با توجه به نمای زیبای استیل اجرای حفاظ های استیل طلایی و نقره ای جلوه خاصی را به نمای ساختمان خواهد داد که مشابه حفاظ های آهنی در طرح های مختلفی تولید می شود اما قیمت حفاظ استیل حدود 40 دردص از حفاظ های آهنی بیشتر می باشد ، حفاظ پنجره استیل در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

حفاظ پنجره دوجداره 

حفاظ های پنجره های دوجداره آلومینیومی و upvc به دو دسته ی حفاظ های استیل و حفاظ های آهنی تقسیم بندی می شود که طبیعتا حافاظ های استیل دارای کیفیت به مراتب یشتری نسیت به حفاظ های آهنی است اما قیمت آن هم به میزان قابل توجهی بیشتر خواهد بود .

 

حفاظ پنجره چوبی

با توجه به اینکه اجرای نمای چوبی در معماری ایرانی نقش مهمی دارد در ساختمان های کلاسیک معمولا از پنجره های چوبی استفاده می شود و حفاظ های فلزی جلوی پنجره نصب خواهد شد .

 

حفاظ پنجره آهنی 

در این طرح با استفاده از پروفیل های آهنی حفاظ های پنجره تولید می شود ، این نوع حفاظ ها محبوب ترین و پر کاربردترین نوع حفاظ به شمار می رود که در کشور ما به کرات مورد استفاده قرار گرفته است .

 

حفاظ پنجره تاشو 

طرح خاص دیگری از حفاظ های پنجره ه با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع پنجره ها به گونه ای سات که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از حفاظ پنجره تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

سفارش انواع حفاظ پنجره به صنایع درب و پنجره کولیوند   

شما می توانید انواع حفاظ پنجره را از طریق تماس با شماره های 02188621912  –  09128235242  –  09214195178  به صنایع درب و پنجره کولیوند سفارش داده و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع درب و پنجره کولیوند حفاظ مورد نظر خود را تحویل تیم طراحی و تولید ما دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب حفاظ پنجره در صنایع درب و پنچره کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

حفاظ پنجره دوجداره

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

 

حفاظ درب

 

 

دیگر محصولات صنایع درب و پنجره کولیوند 

آینه پتینه آینه کاری آینه رنگی آینه دکوراتیو شیشه رومیزی شیشه سکوریت
شیشه دوجداره شیشه 10 میل شیشه رنگی شیشه رفلکس پنجره دوجداره طلق شفاف
آینه کریستال آینه طلایی شیشه سندبلاست شیشه کریستال شیشه حکاکی شیشه خم

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون حفاظ پنجره در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.homedepot.com 

تیم تحریریه کولیوند