فهرست این مقاله

خرید آینه آرایشی

خرید آینه آرایشی از صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                    0912823524202188621912

 

خرید آینه روشویی

 

خرید آینه آرایشی

آرایش یکی از مهم ترین دغدغه های هر فردی به ویژه خانم ها محسوب می شود که زمان قایل توجهی در روز صرف این فرآیند خواهد شد به همین دلیل ایزارهایی که برای آرایش کردن بکار بده می شود تاثیر زیادی کیفیت آرایش خواهد داشت از همین رو در این مقاله به بررسی نحوه ی خرید آینه آرایشی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی خرید آینه آرایشی در ایران فعالیت خود را از سال 1386 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

خرید آینه آرایشی – بک لایت 

طرحی از آینه های آرایشی که با نام های آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است ، فرآیند تولید این نوع آینه ها به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شوند در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

خرید آینه آرایشی – چراغ دار

محبوب ترین نوع آینه آرایشی که با نام های آینه لامپی و آینه گریم نیز شناخته شده است ، فرآیند تولید آینه چراغ دار به گونه ای است که ابتدا یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود در مرحله ی بعدی دور قاب به فاصله ی هر 10 سانتی متر سوراخ خواهد شد در نهایت هم لامپ های کم مصرف داخل آن قرار داده می شود .

 

خرید آینه آرایشی – لمسی 

طرح جدیدی از آینه های بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه لامپ ها روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت لامپ ها خاموش می شوند ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

خرید آینه آرایشی – ریموتی

طرح دیگری از آینه های آرایشی که با استفاده از ریموت لامپ ها روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مقال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

خرید آینه آرایشی – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های آرایشی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه لامپ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل قیمت این نوع آینه ها بیشتر از آینه های لامپی ساده است .

 

خرید آینه آرایشی – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های آرایشی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توان موزیک و ویدئو مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، خرید آینه آرایشی زوم دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

خرید آینه آرایشی – زوم دار 

یکی دیگر از طرح های آینه آرایشی که یک قسمت زوم روی آینه تعبیه شده است ، این نوع آینه ها اغلب به عنوان آینه آرایشی و آینه میکاپ معرفی شده است و در ابعا مختلفی نیز تولید می شود .

 

خرید آینه آرایشی – پایه دار 

در این طرح از آینه های آرایشی یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و مزون ها استفاده می شود ، آینه های پایه دار در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

خرید آینه آرایشی – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های آرایشی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور اینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار می رود ، آینه های با قاب استیل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

خرید آینه آرایشی – دو طرفه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های آرایشی دو طرفه ایتفاده می شود که از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

خرید آینه آرایشی – متحرک 

با تولید آینه های آرایشی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از خرید آینه آرایشی متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

خرید آینه آرایشی - اینستاگرام

 

خرید آینه آرایشی - واتساپ

 

خرید آینه آرایشی از صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر صورت می گیرد 

برای اطلاع از قیمت و نحوه ی خرید آینه آرایشی از صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از نحوه ی خرید آینه آرایشی مطلع شوید .

شایان ذکر است خرید آینه آرایشی از صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری و غیر حضوری صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

خرید آینه آرایشی

آینه میز آرایش

حکاکی روی آینه

خرید آینه آرایشی

خرید آینه آرایشی

خرید آینه آرایشی

خرید آینه آرایشی

خرید آینه آرایشی

خرید آینه آرایشی

خرید آینه آرایشی

خرید آینه آرایشی

خرید آینه آرایشی

خرید آینه آرایشی

خرید آینه آرایشی

خرید آینه آرایشی

خرید آینه آرایشی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون خرید آینه آرایشی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند