فهرست این مقاله

خرید آینه نوری

خرید آینه نوری از صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                         0912823524202188621912

 

خرید آینه نوری

 

خرید آینه نوری

امروزه با تولید انواع آینه های دکوراتیو طراحان دکوراسیون داخلی کار راحت تری برای تزیین فضای داخلی ساختمان دارند به عبارتی با استفاده از آینه های دکوراتیو می توان سطح طراحی داخلی را به میران قابل توجهی ارتقا داد از همین رو در این مقاله به بررسی جدیدترین طرح آینه های دکوراتیو که با نام آینه نوری شناخته شده است و نحوه ی خرید آینه نوری می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های با نورپردازی مخفی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغار کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف آینه های دکوراتیو از جمله خرید آینه نوری را تولید کرده است یرای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند خرید آینه نوری و تولید آن به گونه ای است که ابتدا اندازه و طرح آینه نوری تعیین می گردد سپس آینه در ابعاد و طرح مورد نظر برش داده می شود سپس حاشیه دور آینه سندبلاست می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی می شود .

 

خرید آینه نوری – کریستال

به طور کلی آینه های نوری از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است و بهترین انتخاب جهت تولید آینه های نوری محسوب می شود ضمنا این نوع آینه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد .

 

خرید آینه نوری – رنگی

با توجه به تاثیر بسیار زیاد رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از آینه های رنگی جهت تولید آینه نوری استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی که رنگی کرم به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده است باید از آینه های برنز بکار برد .

 

خرید آینه نوری – سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود به طوری که آینه تصاویر را به صورت سه بعدی منعکس خواهد کرد .

 

خرید آینه نوری – سالن زیبایی

به طبع آینه های نوری دارای طراحی منحصر بفردی هستند و از طرفی هم کاربردی نیز محسوب می شوند به همین دلیل در سالن های زیبایی این نوع آینه ها در ابعاد بزرگی اجرا می شوند در برخی از طرح ها نیز باکس های چوبی پشت آینه نوری قرار خواهد گرفت .

 

خرید آینه نوری – لمسی

طرح جدیدی از آینه های نوری که با لمس کردن قسمت تعیین شدن روی آینه نورپردازی مخفی پشت آینه روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش خواهد شد ، نحوه عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

خرید آینه نوری – ریموت دار

یکی دیگر از طرح های آینه های نوری که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت نورهای مختلف به صورت اسلایدشو نمایش داده می شوند .

 

خرید آینه نوری – حسگر حرکتی

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

خرید آینه نوری – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های بک لایت مدرن حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

خرید آینه نوری – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های نوری که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، خرید آینه نوری صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات صورت می گیرد .

 

خرید آینه نوری – اکلیلی 

در این طرح از آینه های نوری مدرن رنگ به صورت اکلیلی روی آینه ایجاد می شود ، این نوع آینه ها با نام آینه نوری لاکچری شناخته شده است و در پروژه های لوکس و خاصی استفاده خواهد شد .

خرید آینه نوری – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و مزون های لباس فروشی لوکس استفاده می شود .

 

خرید آینه نوری – آرایشگاه 

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های چراغ دار قدی استفاده شده که معمولا دارای لوگوی مجموعه بوده و در برخی موارد به صورت دو طرفه است بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

خرید آینه نوری – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

خرید آینه نوری – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های نوری که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

خرید آینه نوری – متحرک

با تولید آینه های نوری متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

خرید آینه نوری – بزرگ نما 

در این طرح یک قسمت بزرگ نما روی آینه وجود دارد به طوری که به واسطه ی آن تصاویر تا حدود 10 برابر بزرگتر نمایش داده میشود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استافاده قرار می گیرد ، آینه های بزرگ نما در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

خرید آینه نوری – قدی 

آینه های نوری قدی بدون تردید کاربردی ترین نوع آینه های نوری محسوب می شود که در ابعاد استاندارد 80 * 190 سانتی متر و 90 * 200 ساتتی متر تولید می شود البته در ابعاد سفارشی نیز قابل تولید است ، آینه های قدی فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

 

جهت سفارش و خرید آینه نوری از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت و خرید آینه نوری از صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری نسبت به خرید آینه نوری اقدام نمایید .

شایان ذکر است تولید و خرید خرید آینه نوری در صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت تک و عمده صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

خرید آینه نوری

تولید آینه نوری

خرید آینه نوری

خرید آینه نوری

خرید آینه نوری

خرید آینه نوری

خرید آینه نوری

خرید آینه چراغ دار

خرید آینه چراغ دار

خرید آینه نوری

خرید آینه نوری

خرید آینه نوری

خرید آینه نوری

خرید آینه نوری

خرید آینه نوری

خرید آینه نوری

خرید آینه نوری

خرید آینه نوری

خرید آینه نوری

خرید آینه نوری

خرید آینه نوری

خرید آینه نوری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون خرید آینه نوری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند