فهرست این مقاله

خرید شیشه خم

خرید شیشه خم از صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                              0912823524202188621912

 

خرید شیشه خم

 

خرید شیشه خم

با توجه به فراگیر شدن استفاده از نمای شیشه ای در قسمت های مختلف از یک ساختمان هر روز شاهد تولید شیشه های دکوراتیو مختلفی هستیم یکی از این آن ها شیشه خم نام دارد ، خاص ترین نوع شیشه از نظر الگو که در چند سال گذشته به کرات مورد استفاده قرار گرفته است البته خرید شیشه خم نسبت به سایر شیشه های تولید شده متفاوت است که در ادامه بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه خم در ایران فعالیت خود را از سال 1384 آغاز کرد و به یاری خدا تا کنون بیش از 1000 طرح مختلف شیشه های خم را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها مارجعه نمایید ، خرید شیشه خم از صنایع شیشه و آینه کولیوند به سهولت صورت می گیرد و فقط با یک تماس می توانید شیشه خم مورد نظر خود را داشته باشید .

 

خرید شیشه خم آکواریوم

با توجه به تاثیر بسیار زیاد آکواریوم ها در طراحی دکوراسیون داخلی اغلب طراحان دکوراسیون از آکواریوم برای تزیین فضای داخلی استفاده می کنند چنانچه آکواریوم با شیشه خم تولید شود به طبع نمای آن نیز زیباتر به نظر می رسد لازم به ذکر است در صنایع شیشه و آینه کولیوند آکواریوم های استوانه ای شکل نیز تولید می شود .

 

خرید شیشه خم بوفه

بوفه های چوبی برای نگهداری وسایل تزیینی در خانه ها کاربرد فراوانی دارد جال است بدانید که بیش از 70 درصد بوفه های چوبی دارای شیشه خم هستند ، شیشه خم بوفه معمولا 4 میل در نظر گرفته می شود و شعاع خم شیشه در دو طرف یکسان نیست .

 

خرید شیشه خم سکوریت

در برخی از پروژه های ساختمان به دلیل استفاده از فریم های خم با ابعاد بزرگ و احتمال شکسته شدن شیشه بهتر است که از شیشه های سکوریت خم استفاده کرد ، برای تولید شیشه خم سکوریت پس از اینکه شیشه از کوره خارح شد و فرآیند سردسازی شیشه صورت گرفت باید مجددا جهت سکوریت شدن وارد کوره های با درجه حرارت بسیار بالا شود .

 

خرید شیشه خم دوجداره

معمولا شیشه خم نمای ساختمانی به صورت دوجداره تولید می شود چرا که شیشه نما با هدف اینکه از اتلاف انرزی جلوگیری شود نصب خواهد شد ، برای تولید شیشه خم دوجداره ابتدا دو شیشه با ابعاد یکسان برش داده شده سپس اسپیسرهای فلزی بین شیشه ها قرار داده شده و دور آن با چسب پوشش داده می شود .

 

خرید شیشه خم لمینت

نوع دیگری از شیشه های خم دوجداره که به منظور جلوگیری از شکسته شدن شیشه و خطرات در پی آن تولید شده است به طوری که حتی اگر شیشه خم لمینت شکسته شدن ذرات آن از هم جدا نخواهد شد .

 

خرید شیشه خم رنگی

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ پیشرفته می توان انواع شیشه های خم رنگی ساده و دوجداره را در طیف وسیع رنگ ها تولید کرد البته شیشه خم رنگی ساده در سه رنگی دودی ، برنز و شامپانی وجود دارد .

 

خرید شیشه خم ویترین

امروزه با توجه به فراگیر شدن اجرای نمای شیشه ای در ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری اغلب فروشگاه ها نیز دارای ویترین شیشه ای هستند ، خاص ترین نوع این نوع ویترین ها با شیشه خم اجرا می شود .

 

خرید شیشه خم استوانه

شیشه های خم استوانه ای شکل نیز با ضخامت های مختلفی در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود البته توجه داشته باشید که فرآیند تولید این نوع از شیشه های خم به زمان بسیار زیادی نیاز دارد .

 

خرید شیشه خم کابینت

طراحان دکوراسیون داخلی آشپزخانه از کابینت های شیشه ای خم به منظور تزیین فضای داخلی استفاده می کنند ، این نوع شیشه ها معمولا به صورت طرح دار سندبلاست و چاپی تولید می شود .

 

خرید شیشه خم هود

طراحان دکوراسیون داخلی جهت اجرای یک طراحی مدرن معمولا از شیشه های خم برای پوشش فضای بالای هود استفاده می کنند ، این نوع از شیشه خم ابعاد کوچکتری نسبت به سایر شیشه های خم دارد .

 

خرید شیشه خم طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های خم به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگو را روی شیشه خم سندبلاست کرد .

 

خرید شیشه خم حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های خم حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

خرید شیشه خم – هوشمند 

جیددترین طرح شیشه های خم که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، خرید شیشه خم هوشمند در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا و هلند به کرات صورت می گیرد این نوع شیشه ها از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد .

 

خرید شیشه خم – محافظ شیشه ای سنگ قبر 

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر مدرن نیز می توان از شیشه های خم 10 میل سکوریت شده استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبا از مقاومت مناسبی نیز برخوردار خواهد شد .

 

خرید شیشه خم – رفلکس 

در این طرح از شیشه های خم مدرن و جدید از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد .

 

خرید شیشه خم – میز شیشه ای 

برای تولید میزهای شیشه ای مدرن نیز می توان از شیشه های خم کریستال و رنگی استفاده کرد به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای جلو مبلی باید از شیشه خم 15 میل بکار برد .

 

خرید شیشه خم – تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های خم که با سیستم تاشو کار خواهد کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

خرید شیشه خم – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه ها بیش از حد استاتدارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدنی شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

خرید شیشه خم – رامات 

طرح خاص دیگری از شیشه های خم که به صورت راه راه شفاف و مات است و با نام شیشه رامات شناخته شده ی باشد این نوع شیشه ها اغلب در در پروژه های لوکس و خاض مورد استفاده قرار می گیرد .

 

خرید شیشه خم - اینستاگرام

 

خرید شیشه خم - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت خرید شیشه خم

برای خرید شیشه خم و اطلاع از قیمت آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری نسبت با خرید شیشه خم مورد نظر خود اقدام نمایید .

شایان ذکر است خرید شیشه خم از صنایع شیشه و آینه کولیوند فقط با یک تماس صورت می گیرد ضمنا برای تولید شیشه های خم از شیشه های با کیفیت +A استفاده می شود .

 

خرید شیشه خم

خرید شیشه خم

خرید شیشه خم

خرید شیشه خم

خرید شیشه خم

خرید شیشه خم

خرید شیشه خم

خرید شیشه خم

خرید شیشه خم

خرید شیشه خم

خرید شیشه خم

خرید شیشه خم

خرید شیشه خم

خرید شیشه خم

خرید شیشه خم

خرید شیشه خم

خرید شیشه خم

خرید شیشه خم

خرید شیشه خم

خرید شیشه خم

خرید شیشه خم

خرید شیشه خم

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون خرید شیشه خم در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.bentglassdesign.com

تیم تحریریه کولیوند