فهرست این مقاله

خرید شیشه رومیزی

خرید شیشه رومیزی ساده و طرح دار از نمایندگی صنایع شیشه و آینه کولیوند               0912823524202188621912

 

خرید شیشه رومیزی

 

خرید شیشه رومیزی

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه رومیزی در ایران فعالیت خود را از سال 1385 آغاز کرد و به یاری خدا تا کنون بیش از 1000 طرح مختلف از شیشه های رومیزی را تولید . به سراسر کشور عزیزمان ایران ارسال کرده است ، تولید شیشه های رومیزی در چند سال گذشته با تغییرات زیادی مواجه شده زیرا امروزه میزهایی با طرح های خاص و مدرن در صنایع چوبی تولید می شود .

به طور کلی برای خرید شیشه رومیزی باید مواردی چون رنگ میز مورد نظر ، نوع میز از لحاظ اینکه میز چه کاربردی داشته و ابعاد میز را در نظر گرفت به عبارتی برای انتخاتب بک شیشه روی میز مناسب باید تمام جزئیات میز را در نظر گرفت و با توجه به تک تک موارد اشاره شده ویژگی های شیشه تعیین شود .

 

خرید شیشه رومیزی ناهارخوری 

 برای خرید شیشه رومیزی ناهارخوری چند نفره بودن میز و اینکه میز دارای صفحه چوبی است یا خیر را در نظر گرفت به عنوان مثال برای یک میز ناهارخوری 8 نفره که دارای صفحه چوبسیت از شیشه 10 میل رومیزی و برای یک میز ناهارخوری 8 نفره که فقط دارای تعدادی پایه می باشد از شیشه 20 میل رومیزی استفاده می شود .

 

خرید شیشه رومیزی جلو مبلی   

میزهای جلو مبلی به دلیل کاربرد بسیار زیاد آن به ویزه هنگامی که مهمان در خانه هاست باید شیک و زیبا به نظر برسد لذا هنگام ثبت سفارش شیشه میز جلو مبلی رنگ میز و ابعاد دقیق آن را با کارشناسان فروش صنایع شیشه و آینه کولیوند در میان بگذارید تا اینکه انتخاب مناسبی برای میز جلو مبلی داشته باشید .

 

خرید شیشه رومیزی عسلی 

شیشه میز عسلی هم از جهات مختلف شبیه به شیشه میز جلو مبلی است با این تفاوت که معمولا شیشه میز عسلی ابعاد کوچکتری را دارد اما بهتر است از نظر رنگ شیشه ، ابزار دور شیشه و ضخامت آن دقیقا مشابه شیشه میز جلو مبلی در نظر گرفته شود .

 

خرید شیشه رومیزی اداری    

میزهای اداری هم امروزه اغلب با نماهای شیشه ای تولید می شوند و حتی در شرکت های بزرگ و معتبر شاهد میزهای تمام شیشه ای هستیم ، شیشه میز اداری معمولا شفاف در نظر گرفته می شود اما در برخی موارد از شیشه های چاپی هم استفاده می شود چرا که لوگوی شرکت روی شیشه چاپ خواهد شد .

 

خرید شیشه رومیزی گرد

به طور کلی فرآیند تولید شیشه میز گرد با شیشه میزهای مستطیلی و مربعی شکل متفاوت است لذا در تولید شیشه میزهای گرد باید قطر میز در نظر گرفته شود ، توجه نمایید که برای میز گردی که دارای قطر 2 متر است در واقع 4 متر مربع شیشه نباز است .

 

خرید شیشه رومیزی کریستال

همانطور که در سایر مقاله های مرتبط با شیشه های رومیزی شرح داده شد شیشه کریستال رومیزی به دلیل شفافیت بسیار بالا موجب نمای زیباتر و جذابتر میز خواهد شد ، صنایع شیشه و آینه کولیوند این نوع شیشه ها را در ضخامت های 6 میل ، 8 میل ، 10 میل ، 12 میل ، 16 میل و 20 میل در ابعاد مختلف عرضه می نماید .

 

خرید شیشه رومیزی رنگی و طرح دار

شیشه های رومیزی رنگی به دو دسته شیشه های یک رو نما و دو رو نما یا لاکوبل تقسیم می شوند ، شیشه رنگی یک رو نما در واقع همان شیشه های رنگی ساده دودی ، برنز ، طلایی ، مسی و آبی هستند اما شیشه های لاکوبل به شیشه های رنگی چاپی گفته می شود که پشت شیشه قابل مشاهده نیست .

 

خرید شیشه رومیزی شفاف

برخی از افراد نیز تمایلی به استفاده از شیشه های رومیزی رنگی ندارند بلکه استفاده از شیشه های شفاف رومیزی را ترجیح می دهند این نوع شیشه های در سه حالت فلتوت ، کلیر و کریستال تولید می شود .

 

خرید شیشه رومیزی دو پله

ابزارهای مختلفی برای شیشه های رومیزی استفاده می شود که در این بین تراش دو پله محبوب ترین ابزار به شمار می رود ، برای تولید این نوع از شیشه ها از دستگاه لول زنی استفاده خواهد شد .

 

خرید شیشه رومیزی مات

شیشه های رومیزی مات به دو دسته ی شیشه های سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود ، این دو نوع شیشه شباهت بسیار زیادی با هم دارند اما تفاوت آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است .

 

خرید شیشه رومیزی اسیدکاری شده

طرح جدیدی از شیشه های رومیزی که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه ، دستگاه کاتر پلاتر جهت برش روزرنگ ها و پمپ فشار قوی استفاده خواهد شد .

 

خرید شیشه رومیزی حکاکی شده

با استفاده از دستگاه دستگاه هوشمند مستر می توان طرح های مختلفی را روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ کرد به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

خرید شیشه رومیزی استیند گلاس

طرح خاصی از شیشه های دکوراتیو که از ترکیب فرآیند های اسیدکاری ، سندبلاست ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی تشکیل شده است ، شیشه های استیند گلاس با نام شیشه دکوراتیو رنگ نیز شناخته شده است .

 

خرید شیشه رومیزی هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، خرید شیشه رومیزی هوشمند در کشورهای اروپایی نیز مانند فرانسه ، آلمان ، ایتالیا و هلند به کرات صورت می گیرد این نوع شیشه ها از محبوبیت بسیار زیادی در بین عموم مردم برخوردار می باشد .

خرید شیشه رومیزی هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح خرید شیشه های رومیزی محسوب می شود .

 

خرید شیشه رومیزی اکلیلی 

طرح دیگری از شیشه های رومیزی رنگی که رنگ به صورت اکلیلی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع از شیشه های رومیزی با نام شیشه رنگی لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

خرید شیشه رومیزی جزیره 

برای تولید شیشه های رومیزی جزیره باید از شیشه های لاکوبل سفید و مشکی 10 میل استفاده کرد ، به طور مثال برای برای یک جزیره سفید رنگی باید از شیشه های مشکی لاکوبل بکار برد ، شیشه های جزیره در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

خرید شیشه رومیزی رفلکس

در این طرح از شیشه های رومیزی از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد ، شیشه های رفلکس در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

خرید شیشه رومیزی 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

خرید شیشه رومیزی تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های رومیزی که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

 

جهت ارتباط با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند و خرید شیشه رومیزی از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت و خرید شیشه رومیزی می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری نسبت به خرید شیشه رومیزی اقدام نمایید .

شایان ذکر است صنایع شیشه و آینه کولیوند با فروش مستقیم و حذف واسطه ها قیمت های بسیار مناسبی را برای شیشه های رومیزی تعیین کرده است در واقع خرید شیشه رومیزی به صورت مستقیم از نمایندگی صورت می گیرد .

 

خرید شیشه رومیزی

خرید شیشه رومیزی

خرید شیشه رومیزی

خرید شیشه رومیزی

خرید شیشه رومیزی

خرید شیشه رومیزی

خرید شیشه رومیزی

خرید شیشه رومیزی

خرید شیشه رومیزی

خرید شیشه رومیزی

خرید شیشه رومیزی

خرید شیشه رومیزی

خرید شیشه رومیزی

خرید شیشه رومیزی

خرید شیشه رومیزی

خرید شیشه رومیزی

خرید شیشه رومیزی

خرید شیشه رومیزی

خرید شیشه رومیزی

خرید شیشه رومیزی

خرید شیشه رومیزی

خرید شیشه رومیزی

خرید شیشه رومیزی

خرید شیشه رومیزی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون خرید شیشه رومیزی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.gumtree.com

تیم تحریریه کولیوند