فهرست این مقاله

درب آلومینیومی دستشویی

تولید انواع درب آلومینیومی دستشویی در صنایع کولیوند                                      0912823524202188621912

 

درب آلومینیومی دستشویی

درب آلومینیومی دستشویی

آیا شما هم در انتخاب درب سرویس بهداشتی دچار چندگانگی شده اید و اطلاعات کافی را در این زمینه ندارید ؟ در این مقاله درب های سرویس بهداشتی را بررسی کرده و با ذکر دلایل متعددی درب آلومینیومی را به عنوان مناسب ترین درب سرویس بهداشتی معرفی خواهیم کرد .

اگر توجه کرده باشید در گذشته های نه چندان دور در خانه های پدر و مادرهای ما درب آلومینیومی دستشویی وجود داشت که عمدتا رنگ نقره ای داشت و به عبارت دیگر درب ها رنگی نبود این نوع درب های سرویس بهداشتی از نظر مقاومت در دراز مدت و ضد آب بودن کارکرد بسیار خوبی را از خود نشان می داد اما ظاهر این نوع درب ها زیبا نبود و در ضمن به صورت تک جداره هم تولید می شد .

درب آلومینیومی دستشویی که در چند سال گذشته در صنایع کولیوند تولید شده و با نام درب آلومینیومی اختصاصی هم شناخته شده است دارای طرح ها و رنگ های بسیار متفاوتی است و ساختار این نوع درب ها به صورت دوجداره می باشد و به عبارتی ضد صدا هم خواهد بود .

یکی از دلایلی که درب های چوبی ضد آب را در ساختمان ها به عنوان درب سرویس بهداشتی استفاده می کنند وجود طرح ها و رنگ های گوناگون این نوع درب ها می باشد که در تولید درب آلومینیومی دستشویی جدید هر رنگی که مد نظر داشته باشید روی درب اجرا خواهد شد .

 

ویژگی های درب آلومینیومی دستشویی صنایع کولیوند

  • ضد آب بودن ( این نوع درب ها به دلیل ساختار آلومینیومی در دراز مدت هم دچار هیچ گونه تغییر و افت کیفیتی نخواهد شد )
  • دارای طرح ها و رنگ های متنوع
  • ویژگی شیشه خور بودن ( صنایع کولیوند درب های شیشه ای دوجداره با فریم های آلومینیومی را نیز تولید می کند )
  • ضد صدا (درب آلومینیومی دستشویی جدید دارای ساختاری دوجداره است و به همین دلیل تا 60 درصد از آلودگی صدا کم خواهد کرد )

 

انواع درب آلومینیومی دستشویی

  • درب آلومینیومی شیشه خور
  • درب آلومینیومی رنگی
  • درب آلومینیومی کشویی
  • درب آلومینیومی لولایی
  • درب آلومینیومی پاساددار
  • درب آلومینیومی اختصاصی

توجه داسته باشید که اگر درب آلومینیومی دستشویی را به صورت شیشه خور دکوراتیو استفاده کنید هم نمای زیباری را پیدا خواهد کرد و هم اینکه قیمت درب نسبت به درب تمام آلومینیومی کمتر خواهد شد البته به طور کلی قیمت درب آلومینیومی دستشویی به مواردی چون ابعاد درب ، نوع پروفیل بکار رفته در ساخت درب ، رنگ درب آلومینیومی و یراقی که برای اجرای درب استفاده شده است بستگی دارد .

مدل درب آلومینیومی دستشویی باید با توجه نیاز و طراحی فضای داخلی سرویس بهداشتی تعیین گردد اما معمولا در ساختمان های اداری از درب های آلومینیومی پاساد دار و در ساختمان های مسکونی از درب های آلومینیومی شیشه خور استفاده می شود .

 

درب UPVC یا درب آلومینیومی دستشویی ؟

بسیاری از مشتریان گرامی این سوال را به کرات از کارشناسان صنایع کولیوند می پرسند ، توجه داشته باشید که ساختار درب upvc پلاستکی است و با گذر زمان دچار تغییر رنگ و افت کیفیت خواهد شد در حالی که درب های آلومینیومی دستشویی با گذر زمان دچار هیچ گونه تغییری نخواهد شد و جالب است بدانید که درب آلومینیومی را می توان پس از چند سال هم استفاده هم به صورت کیلویی به مبلغ جالب توجهی فروخت .

یکی دیگر از مشخصه های درب آلومینیومی دستشویی مقاومت بالای درب در دراز مدت و همچنین در برابر ضربه های احتمالی می باشد در صورتی که درب های براحتی با ضربه ی شدید شکسته خواهند شد .

 

درب آلومینیومی دستشویی دوجداره

 درب های آلومینیومی دوجداره علاوه بر اینکه دارای ویزگی ضد آب است به نوعی درب ضد صدا خواهد بود زیرا استفاده از پروفیل های اختصاصی آلومینیومی و شیشه های دوجداره مانع ورود و خروج صدا می شود .

 

درب آلومینیومی دستشویی رنگی

صنایع درب و پنجره کولیوند با بهره گیری از کوره های با درجه حرارت بسیار بالا و پیسوله قادر به تولید درب های آلومینیومی رنگی با کیفیت بسیار بالایی است که در دراز مدت هم تغییر نخواهد کرد ، بیش از 60 درصد درب های سرویس بهداشتی از نوع درب آلومینیومی دستشویی سفید رنگ است اما در برخی از ساختمان ها به دلیل استفاده از رنگ های خاص درب های آلومینیومی رنگی اجرا می شود .

 

درب آلومینیومی دستشویی شیشه خور

در طرح های جدید درب های آلومینیومی یک فریم آلومینیومی با عرض 10 سانتی متر تولید شده سپس شیشه های سندبلاست یا ساتینا داخل فریم گذاشته می شود ، این نوع درب ها با نام درب آلومینیومی لوکس نیز شناخته شده است لازم به ذکر است در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از پمپ های فشار قوی و اسید های مخصوص شیشه انواع شیشه طرح دار برای درب آلومینیومی دستشویی تولید می شود .

 

درب آلومینیومی دستشویی ترمال بریک

با استفاده از پروفیل های آلومینیومی ترمال بریک نیز می توان درب های سرویس بهداشتی را تولید کرد ، ساختار این نوع پروفیل ها به گونه ای است که دارای لایه های متعدد پلاستیکی و فلزی است البته توجه داشته باشید که درب آلومینیومی دستشویی ترمال بریک از قیمت بالایی برخوردار است به همین دلیل این نوع درب ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

درب آلومینیومی دستشویی پاساد دار

یکی دیگر از درب های آلومینیومی که از پاساد های با پهنای 10 سانتی متر تشکیل شده است ، این نوع درب ها اغلب به عنوان درب های سرویس بهداشتی ساختمان اداری و تجاری استفاده می شود .

 

درب آلومینیومی دستشویی با شیشه حکاکی

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه ی درب های آلومینیومی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، درب های حکاکی شده با نام های دیگری چون درب مدرن و درب لاکچری شناخته شده است به طوری که موجب نمای هرچه بهتر ساختمان خواهد شد .

 

درب آلومینیومی دستشویی با شیشه هوشمند 

طرح خاصی از درب های آلومینیومی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است درب آلومینیومی دستشویی با شیشه هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

درب آلومینیومی دستشویی با شیشه هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح درب معرفی شده است ، قیمت درب آلومینیومی دستشویی با شیشه هوشمند تقریبا دو برابر درب های دستشویی ساده است و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع درب ها در پروژه های خاصی استفاده می شود .

 

درب آلومینیومی دستشویی با شیشه طرح دار 

طرح دیگری از درب های آلومینیومی که با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه مدرن شناخته شده است ، درب آلومینیومی دستشویی با شیشه طرح دار جذاب ترین طرح درب های آلومینیومی به شمار می رود این نوع درب ها اغلب در پروژه های لوکس ساختمانی استفاده می شود ، درب های شیشه ای طرح دار در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

درب آلومینیومی دستشویی اتوماتیک

طرح جدیدی از درب های آلومینیومی مدرن و جدید که به صورت اتوماتیک باز و بسته می شود این نوع درب ها برای ساختمان هایی که رفت و آمد زیادی وجود دارد مناسب می باشد ، درب های اتوماتیک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

درب آلومینیومی دستشویی تاشو

در این طرح از درب های آلومینیومی از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع درب ها به گونه ای است که هنگام باز کردن درب ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از درب آلومینیومی دستشویی تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

درب آلومینیومی دستشویی - اینستاگرام

 

درب آلومینیومی دستشویی - واتساپ

 

درب آلومینیومی دستشویی دو حالته 

طرح جدید دیگری از درب های آلومینیومی که به دو صورت ( دو حالته ) باز و بسته می شود این نوع درب ها در ساختمان هایی که نیاز درب های با ابعاد بزرگ دارد استفاده می شود بدین شکل دیگری نیازی به باز کردن کامل درب نیست .

 

درب آلومینیومی دستشویی

 

 

برای سفارش درب آلومینیومی دستشویی به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

جهت اطلاع از قیمت درب دستشویی و سفارش آن به صنایع کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری درب آلومینیومی دستشویی را سفارش دهید .

شایان ذکر است صنایع کولیوند با تشکیل تیم فنی 10 نفره مجرب خدمات نصب درب آلومینیومی دستشویی را انجام می دهد چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

درب آلومینیومی دستشویی

درب آلومینیومی دستشویی

درب pvc

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی دستشویی

درب آلومینیومی دستشویی

درب آلومینیومی دستشویی

درب آلومینیومی دستشویی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی دستشویی

درب آلومینیومی دستشویی

درب آلومینیومی دستشویی

درب آلومینیومی دستشویی

درب آلومینیومی دستشویی

درب آلومینیومی دستشویی

درب آلومینیومی دستشویی 

درب آلومینیومی دستشویی

درب آلومینیومی دستشویی

درب آلومینیومی دستشویی

درب آلومینیومی دستشویی

درب آلومینیومی دستشویی

درب آلومینیومی دستشویی

درب آلومینیومی دستشویی

درب آلومینیومی دستشویی

درب آلومینیومی دستشویی

درب آلومینیومی دستشویی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون درب آلومینیومی دستشویی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.dir.indiamart.com

 

تیم تحریریه کولیوند