فهرست این مقاله

درب آلومینیومی

تولید انواع درب آلومینیومی مدرن در صنایع کولیوند                                   0912823524202188621912

 

درب آلومینیومی

 

درب آلومینیومی

درب هاب آلومینیومی از گذشته تا به امروز در منازل و محیط های کاری مورد استفاده قرار گرفته است و با توجه به ساختار آلومینیومی که داراست از کیفیت مرغوبی برخوردار است چرا که همه ما می دانیم آلومینیوم نه در گذشت زمان کیفیت خود را از دست می دهد و نه در برابر آب و روطوبت و … .

امروزه درب آلومینیومی به صورت های مختلفی در منازل و محیط های کاری استفاده می شود و خوشبختانه در کشور عزیزمان ایران با کیفیت ترین درب آلومینیومی با رنگ ها و طرح های گوناگون تولید می شود و به عبارت دیگر کشورمان در تولید محصولات آلومینیومی مانند پنجره دوجداره آلومینیومی و درب آلومینیومی خود کفا می باشد .

به طور کلی درب های آلومینیومی به دلیل ساختار آلومینیوم مقاومت و ماندگاری زیادی حتی در دراز مدت از خود نشان می دهد ، این درب ها بهترین انتخاب برای درب های سرویس بهداشتی هستند چرا که در برابر برخورد آب دچار هیچ گونه تغییری نخواهد شد .

درب آلومینیومی به دو صورت نصب خواهد شد در حالت اول درب روی چارچوب آهنی که روی دیوار تعبییه شده نصب خواهد شد اما اگر چارچوب آهنی روی دیوار وجود نداشته باشد درب توسط پیچ های بولدکس روی دیوار نصب می شود .

 

انواع درب آلومینیومی در صنایع درب و پنجره کولیوند

1- درب طرح چوب

درب طرح چوب آلومینیومی در مکان هایی که تزئین دکوراسیون داخلی مبتنی بر چوب است استفاده می شود و به دلایلی که در ادمه به آن ها اشاره خواهیم کرد به درب چوبی ترجیح داده می شود ، همان طور که نام این نوع درب ها مشخص است از جنس آلومینیوم اما با روکشی طرح چوب می باشد .

 

2- درب کشویی

درب کشویی آلومینیومی به دلیل اینکه مانند درب های لولایی فضای داخلی را به اصطلاح نمی گیرد بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته و معمولا این نوع درب ها دوجداره هستند ، درب آلومینیومی کشویی روی ریل فلزی که زیر درب نصب خواهد شد حرکت خواهد کرد و یراق آلات آن به طور کلی با درب لولایی متفاوت می باشد .

 

3- درب چند لنگه 

در مکان هایی که طول درب ورودی بالای 1.5 متر است از درب آلومینیومی کشویی دوجداره استفاده می شود و نوع کنار هم قرار گرفت لنگه ها به مدل های مختلفی صورت می گیرد ، درب آلومینیومی چند لنگه معمولا در ساختمان هایی که عرض درب بیش از 2 متر در نظر گرفته شده استفاده می شود .

 

4- درب آلومینیومی شیشه ای 

درب شیشه ای آلومینیومی به دلیل نمای شیک و مدرن به واسطه استفاده از شیشه از محبوب ترین درب های آلومینیومی محسوب می شود ، ساختار درب آلومینیومی شیشه ای به گونه ای است که معمولا یک فریم آلومینیومی با پهنای 20 سانتی متر تولید شده سپس شیشه دکوراتیو در داخل فریم قرار خواهد گرفت .

 

5- درب تمام آلومینیومی سرویس بهداشتی 

6- درب  آلومینیومی کشویی

امروزه اغلب ساختمان ها به دلیل بالا رفتن قیمت ملک دارای فضای محدودی هستند از همین رو بهتر است که با نصب درب های آلومینیومی کشویی از فشای موجود به صورت بهینه استفاده کنید ، صنایع کولیوند علاوه بر تولید درب آلومینیومی کشویی درب های upvc کشویی را نیز تولید کرده که معمولا قیمت کمتری را دارند اما در دراز مدت دچار افت کیفیت خواهند شد .

 

7- درب های آلومینویی فاساد دار

درب  آلومینیومی با فاساد ایمن ترین نوع درب آلومینویمی محسوب می شود چرا که ساختار این نوع درب ها از پاسادهای دوجداره تشکیل شده است که روی هم قرار می گیرد و حتی با ضربه های سنگین هم شکسته نخواهد شد به همین دلیل به درب های ضد سرقت آلومینیومی شهرت دارد اما درب های آلومینویمی ساده با ضربه دچار شکستگی خواهد شد .

 

8- درب آلومینیومی دوجداره

درب های آلومینیومی دوجداره به دلیل وجود لایه های آلومینیومی و استفاده از شیشه های دوجداره در واقع یک درب ضد صدا نیز محسوب می شود که اغلب به عنوان درب های دستشویی اماکن عمومی استفاده می شود .

لازم به ذکر است که درب آلومینیومی به دو شکل ساده و اختصاصی در صنایع کولیوند تولید می شود در حالت اول در آلومینیومی با استفاده از یک ورق تک چداره آلومینیومی ساخته می شود اما در حالت دوم درب های آلومینیومی به صورت دوجداره خواهد بود و از نظر زیبایی هم کاملا متفاوت است .

توجه  : صنایع درب و پنجره کولیوند درب آلومینیومی را در رنگ های گوناگون مانند شامپاینی ، قهوه ای  و طرح های مختلف تمام آلومینیومی ، تلفیق آلومینیوم و شیشه  عرضه می کند  و بدبن ترتیب طراحی دکوراسیون را براحتی می توان با درب مورد نظر ست کرد در ضمن ضنایع کولیوند درب آلومینیومی را با توجه به درخواست های مشتریان گرامی سفارشات شهرستان ها را نیز می پذیرد .

 

درب آلومینیومی ترمال بریک

جدیدترین نوع درب های آلومینیومی که به دلیل کیفیت پروفیل و لایه پلی آمید بین پروفیل ها به میران قابل توجهی از اتلاف انرژی جلوگیری خواهد کرد و همچینین در دراز مدت هم کیفیت مطلوب خود را حفظ می کند ، قیمت درب آلومینیومی ترمال بریک نسبت به درب های آلومینیومی اختصاصی حدود 50 درصد بیشتر است اما کیفیت بسیار بالای این نوع درب ها تاثیر این اختلاف قیمت را کم رنگ خواهد کرد .

درب آلومینیومی ترمال بریک به دلیل وجود لایه های متعدد پلی آمید در داخل پروفیل از اتلاف انرژی جلوگیری کرده و آلودگی صوتی را نیز کاهش خواهد داد ، این نوع درب ها در رنگ های مختلفی تولید می شوند .

 

درب آلومینیومی رنگی

صنایع درب و پنجره کولیوند با بهره گیری از کوره های مجهز و درجه حرارت بسیار بالا درب های آلومینیومی را در رنگ های مختلف تولید می کند که در دراز مدت رنگ پروفیل ثابت مانده و تغییر نخواهد کرد ، این نوع درب ها در حالت های مختلفی تولید می شوند که متداولترین ترین آن درب آلومینیومی رنگی شیشه خور است به طوری که یک فریم آلومینیومی رنگی با عرض 10 سانتی متر تولید شده سپس شیشه دوجداره در آن قرار خواهد گرفت .

 

درب آلومینیومی طرح چوب

با توجه به معماری کهن ایرانی که استفاده از چوب در آن یک اصل محسوب می شود و هنوز هم بسیاری از افراد تمایل به اجرای نماهای چوبی در ساختمان ها دارند می توان با تولید درب های طرح چوب آلومینیومی به نوعی از معماری ایرانی الهام گرفت به طور مثال برای ساختمانی که از رنگ کرم و قهوه ای در فضای داخلی استفاده شده است باید از درب آلومینیومی طرح چوب استفاده کرد .

درب آلومینیومی طرح چوب کلاسیک در کشورهایی مانند ایتالیا و ایران از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است ، این نوع درب ها به عنوان برترین طرح درب های آلومینیومی دکوراتیو محسوب می شود .

 

درب آلومینیومی دکوراتیو

یکی از جدیدترین انواع درب های آلومینیومی که از پروفیل های طرح دار تشکیل شده و دارای شیشه های طرح دار استیند گلاس و سندبلاست می باشد ، این نوع درب ها اغلب به عنوان درب سرویس بهداشتی استفاده می شود ، درب آلومینیومی دکوراتیو گرانترین طرح درب های آلومینیومی محسوب می شود البته نمای زیبا و خاص این نوع درب ها هر کسی را تحت تاثیر قرار خواهد داد .

 

درب آلومینیومی مدرن با شیشه طرح دار

طرح خاصی از درب های آلومینیومی که از فریم آلومینیومی با پهنای 20 سانتی متر تشکیل شده است و شیشه های طرح دار سندبلاست و استین گلاس داخل فریم تولید شده قرار داده می شود به طور مثال در طرح های جدید تصاویر مختلفی روی شیشه مات درب آلومینیومی به صورت شفاف ایجاد می شود در واقع شیشه مات بوده اما طرح به صورت شفاف سندبلایت خواهد شد .

 

درب آلومینیومی دو لنگه

اغلب درب های آلومینیومی به صورت تک لنگه است اما اگر عرض چارچوب بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده باشد باید از درب های آلومینیومی دو لنگه که از دو قسمت تابت و بازشو تشکیل شده است استفاده کرد ، درب آلومینیومی دو لنگه اغلب به دو صورت بازشو و کشویی اجرا می شود که با توجه به فضای مورد نظر یکی از این دو روش انتخاب خواهد شد .

درب آلومینیومی دو لنگه در طراحی دکوراسیون کلاسیک به کرات استفاده می شود به همین دلیل طراحان دکوراسیون شناخته شده و حرفه ای در دنیا از این نوع درب ها جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی بکار می برند .

 

درب آلومینیومی تراس

امروزه طراحان دکوراسیون داخلی و مهندسان ساختمانی از درب های آلومینیومی با شیشه های سکوریت به عنوان درب تراس استفاده می کنند ، این نوع درب ها معمولا به صورت چند لنگه تولید می شود از نظر نحوه ی باز شدن درب معمولا برای تراس از درب آلومینیومی کشویی بکار می رود در این صورت فضایی جهت باز و بسته شدن اشغال نخواهد شد .

درب آلومینیومی تراس مدرن در کشورهای آسیای شرقی به ویزه در چین ، ژاپن ، تایلند و کره جنوبی – شمالی به کرات استفاده می شود و از محبوبیت بسیار زیادی در بین عموم مردم کشور برخوردار می باشد .

 

درب آلومینیومی با شیشه هوشمند 

طرح خاصی از درب های آلومینیومی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است دب آلومینیومی هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

درب آلومینیومی با شیشه هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح درب های آلومینیومی معرفی شده است قیمت درب آلومینیومی هوشمند تقریبا دو برابر درب های آلومینیومی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع درب ها در پروژه های لوکس ساختمانی استفاده می کنند .

درب آلومینیومی با شیشه هوشمند محبوب ترین طرح در آلومینیومی محسوب می شود ، بیش از 50 درصد سفارشات درب های آلومینیومی مربوط به این نوع درب است که در ابعاد مختلفی نیز تولید می شود .

 

درب آلومینیومی اتوماتیک

طرح دیگری از درب های آلومینیومی که به صورت اتوماتیک باز و بسته می شود ، این نوع درب ها اغلب در ساختمان هایی که رفت و آمد زیادی وجود دارد اجرا می شود که به کاهش ازدحام کمک شایانی خواهد کرد ، درب آلومینیومی اتوماتیک جذاب ترین طرح درب های آلومینیومی به شمار می رود این نوع درب ها فقط در پروژه های لوکس و خاص ساختمانی استفاده می شود بدنی صورت افراد تحت تاثیر قرار خواهند گرفت .

به طور مثال برای بانک ها و سازمان های دولتی اغلب ااز درب آلومینیومی اتوماتیک استفاده می شود بدین صورت هم از نظر طراحی شاهد یک نمای لوکس خواهید بود و هم موجب سهولت رفت و آمد افراد خواهد شد .

 

درب آلومینیومی چند لنگه 

در ساختمان هایی که فضای درب ها بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده باید از درب های آلومینیومی مدرن چند لنگه استفاده کرد ، بدین شکل تعدادی از لنگه ثابت و تعدادی بازشو خواهند شد به طور مثال در ساختمان های تجاری پر رفت و آمد از درب آلومینیومی چند لنگه بکار می رود بدین صورت یک طرف درب مربوط به ورود و طرف دیگر درب متعلق به خروج افراد خواهد بود .

 

درب آلومینیومی دو حالته

طرح جدید دیگری از درب های آلومینیومی که به دو صورت ( دو حالته ) باز و بسته می شود این نوع درب ها اغلب در مکان هایی که نیاز به درب های با ابعاد بزرگ دارد استفاده می شود بدین شکل دیگری نیازی به باز کردن کامل درب نیست .

 

درب آلومینیومی اتوماتیک

طرح جدیدی از درب های آلومینیومی مدرن و لاکچری که درب به صورت اتوماتیک باز و بسته شود این نوع درب ها برای ساختمان هایی که رفت و آمد زیادی وجود دارد استفاده خواهد شد ، در آلومینیومی اتوماتیک در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا و هلند به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

درب آلومینیومی با شیشه استین گلاس 

در این طرح از درب های آلومینیومی از شیشه های استین گلاس در داخل درب استفاده می شود این نوع درب ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد ، در ساختمان هایی که دارای طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک است بهتر است که از درب آلومینیومی با شیشه استین گلاس بکار برد بدین شکل سطح طراحی داخلی نیز ارتقا می یابد .

درب های استین گلاس با طراحی خاص فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

درب آلومینیومی تاشو

در این طرح از درب های آکاردئونی لنگه ها به صورت تاشو باز و بسته می شود ساختار این نوع درب ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از درب های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

ویژگی های درب آلومینیومی صنایع درب و پنجره کولیوند

1- ضد آب

2- مقاوم در برابر رطوبت

3- ضد ضربه

4- طرح ها و رنگ های گوناگون

5- بدون تغییر با گذشت زمان

6- قابلیت بازگشت به محیط زیست

7- مقاوم و بدون تغییر با گذشت زمان

 

درب آلومینیومی

 

درب آلومینیومی به دلیل ویژگی های اشاره شده و ضد آب بودن این نوع درب ها بهترین گزینه برای درب های سرویس بهداشتی محسوب می شود در ضمن هر رنگی را که مد نظر داشتید می توان بر روی درب های آلومینیومی اعمال کرد .

 

درب آلومینیومی - اینستاگرام

 

درب آلومینیومی - واتساپ

 

نحوه سفارش انواع  درب آلومینیومی به صنایع درب و پنجره کولیوند

شما می توانید انواع درب آلومینیومی را از طریق تماس با شماره های 02188621912  –  09128235242  –   09214195178  به صنایع کولیوند سفارش داده و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع کولیوند درب آلومینیومی مورد نظر خود را به تیم طراحی ما تحویل دهید .

شایان ذکر است صنایع کولیوند خدمات نصب درب آلومینیومی را توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس ار نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند در کمترین زمان اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

جهت مشاهده همه نمونه کارهای نصب شده انواع درب آلومینیومی توسط صنایع آلومینیوم کولیوند روی لینک زیر کلیک نمایید:

نمونه کارها ➡ 

کانال تلگرامی صنایع کولیوند جهت مشاهده نمونه کارهای انجام شده  :koolivandcom@

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی

 

دیگر محصولات صنایع درب و پنجره کولیوند 

پنجره دوجداره پنجره upvc ترمال بریک درب چوبی درب استیل درب منزل
نرده استیل حفاظ پنجره در سرویس بهداشتی درب شیشه ای درب حیاط درب ضد سرقت

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون درب آلومینیومی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.dir.indiamart.com

تیم تحریریه کولیوند