فهرست این مقاله

درب اتاق خواب

تولید انواع درب اتاق خواب در صنایع درب و پنجره کولیوند                              09128235242  – 02188621912

 

درب اتاق خواب

 

درب اتاق خواب

برای همه ما طراحی و تزئین اتاق خواب از اهمیت زیادی برخوردار است و در علم روان شناسی ثابت شده رنگ ها و چیدمان اتاق خواب در آرامش ما هنگام استراحت کردن نقش پررنگی را دارد ، در این مقاله قصد داریم شما را  پیرامون یکی از ارکان اصلی اتاق خواب یعنی خرید  درب اتاق خواب راهنمایی کنیم .

درب اتاق خواب از زمان های گذشته تا به امروز مورد استفاده قرار گرفته است اما مانند دیگر عناصر ساختمانی دچار تغییر و تحولات زیادی از گذشته تا به امروز شده است ، به طور حتم همه ما در گذشته هم از درب های چوبی در خانه ها داشته ایم اما نکته جالب توجه اینجاست که درب اتاق خواب در حال حاضر تمامی نقایص درب های چوبی قدیمی را برطرف کرده است .

اگر دفت کرده باشید درب های چوبی قدیمی بسیار سنگین بودند و جا بجا کردن آن ها سخت و زمان بر بود و اینکه با بارش باران و برخورد با درب های چوبی ، این نوع درب ها شروع به پوسیدگی یا به اصطلاح پوسته پوسته شدن می کردند اما در طرح های جدید درب اتاق خواب از لایه های ضد آب استفاده شده و درب در دراز مدت هم دچار افت کیفیت نخواهد شد .

 

تنوع رنگی و طرحی درب اتاق خواب

بحث مهم دیگر  اینکه تنوع رنگی و تنوع در طرح ها هم بسیار کم دیده می شد در درب اتاق خواب قدیمی که درب های چوبی که در حال حاضر ساخته می شوند در صنایع کولیوند تمامی نقایص اشاره شده را برطرف کرده است ، بنابراین می توانید با استفاده از درب اتاق خواب صنایع کولیوند هم طراحی دکوراسیون خود را سنتی کنید و خاطره های گذشته را زنده کنید و هم اینکه دیگر نقایص درب های قدیمی را نخواهید داشت .

 

انواع درب اتاق خواب صنایع درب و پنجره کولیوند

1- درب اتاق خواب چوبی شیشه ای :

این نوع درب ها در واقع درب چوبی است که در آن از شیشه های دکوراتیو استفاده شده و ظاهر شیک و زیبایی به واسطه بکار گیری شیشه ایجاد کرده است ، برای تولید این نوع درب ها از چوب های رنگی استفاده می شود و اغلب قسمت بیشتر درب از شیشه های طرح دار تشکیل می شود البنه می توان برای درب اتاق خواب چوبی از شیشه های دوجداره هم به منظور جلوگیری از اتالاف انرژی استفاده کرد .

 

2- درب اتاق خواب شیشه ای  :
درب اتاق خواب شیشه ای از شیشه های سکوریت رنگی و شیشه های سکوریت سندبلاست و ساتینا ساخته می شود و طراحان دکوراسیون به دلیل ساختار شیشه ای این نوع درب ها استقبال زیادی را از درب اتاق خواب شیشه ای کرده اند ، با توجه به اهمیت بسیار زیاد رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است درب اتاق خواب شیشه ای را می توان با استفاده از شیشه سکوریت رنگی تولید کرد .

درب اتاق خواب شیشه ای به طور کلی به دو روش فریم لس و با فریم های آلومینیومی و استیل اجرا می شود ، روش دوم اغلب در پروژه هایی که ابعاد درب بیش از حد استادارد است بکار برده خواهد شد .

 

3- درب اتاق خواب MDF :
درب چوبی mdf دارای تنوع و زیبایی خاصی هستند که همین امر موجب جلب توجه کردن مشتری می شود ، درب چوبی mdf معمولا از کلاف چوبی روس ساخته می شود و یک لایه بین چوب به نام هانی کام قرار دارد ، درب های چوبی mdf خارجی بخصوص درب چوبی mdf ترک کیفیت بالایی دارد و در دراز مدت هم تغییر کیفیت نخواهد داد ، توجه داشته باشد که فقط لایه هانی کام از کشور ترکیه وارد می شود و درب mdf کشور عزیزمان ایران تولید می شود.

 

4-درب اتاق خواب HDF :
درب های چوبی hdf یکی از انواع درب های چوبی است که به دلیل وجود لایه hdf بین چوب دارای کیفیت و زیبایی بالایی است و به همین دلیل هم بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است ، لایه hdf را کشوره های رومانی ، چین و ترکیه تولی می کند که این لایه را کشور ترکیه با کیفیت بالا تری تولید می کند اما درب در کشور خودمان تولید می شود .

 

5- درب اتاق خواب ABS :
درب های abs که به آن ها درب های ضد آب هم گفته می شود معمولا در درب های سرویس بهداشتی و حمام مورد استفاده قرار می گیرد چرا که در اثر برخورد آب به این درب ها دچار تغییر حالت نمی شوند .

 

6- درب پلی وود :
درب های پلی وود یک درب ضد آب تمام عیار می باشد که بسیاری این نوع درب ها را به دلیل ظاهر آن ها با درب چوبی اشتباه می گیرن اما این درب هاب در واقع درب چوبی پلاستیکی می باشد که دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه هستند و ویژگی دیگر آن ها ضد حشره بون این نوع درب ها است .

7- درب اناق خواب آلومینیومی

8- درب شیشه ای

درب های آلومینیومی و شیشه ای کمتر به عنوان درب اتاق خواب مورد استفاده قرار می گیرند اما در مکان های دیگری مانند درب های سرویس بهداشتی و درب های ورودی ساختمان و فروشگاه ها استفاده می شود از نظر قیمت هم این دو نوع درب به دلیل ترکیبات آلومینیوم و شیشه قیمت بالاتری را نسبت به دیگر درب ها دارند .

نوعی از درب اتاق خواب که اخیرا در صنایع کولیوند تولید شده و با استقبال بسیار زیادی هم از طرف مشتریان گرامی مواجه شده درب های شیشه ای با فریم آلومینیومی و UPVC است به طوری که شیشه سکوریت ساده یا ساتینا داخل یک فریم به عزض 20 سانتی متر قرار می گیرد .

 

9- درب اتاق خواب upvc

برای تولید درب های upvc اتاق خواتب از فریم های upvc و شیشه های استیند گلاس رنگی استفاده می شود به طوری که معمولا یک فریم upvc با عرض 10 ساتی متر تولید شده سپس شیشه های دوجداره دکوراتیو در آن قرار می گیرد ، درب اتاق خوای upvc به دلیل وجود لایه های عایق حرارتی و صوتی در آن از اتلاف انرژی جلوگیری کرده و موجب کاهش آلودگی صوتی می شود .

 

10 – درب اتاق خواب استیل

نوع دیگری از درب های اتاق خواب که با استفاده از فریم های استیل طلایی و نقره ای رنگ تولید می شود به طوری که شیشه های دکوراتیو اسیتد گلاس داخل فریم قرار داده خواهد شد ، درب اتاق خواب استیل از قیمت بالایی برخوردار است به همین دلیل برخی از طراحان دکوراسیون داخلی از فریم های طرح استیل برای تولید این نوع درب ها استفاده می کنند .

 

درب اتاق خواب ویژه صنایع کولیوند

اگر طرح خاصی را برای درب های اتاق خواب منزل خود در نظر دارید می توانید فایل تصویر درب را برای کارشناسان ما ارسال نمایید پس از بررسی طرح نتیجه امکان ساخت درب مورد نظر در کمتر از یک ساعت توسط کارشناسان صنایع کولیوند به ما گفته خواهد شد اما توجه داشته باشید که در صورت امکان ساخت درب ویژه به طبع هزینه آن کاملا به درب های آماده متفاوت خواهد بود .

درب هایی که دارای یک فریم 10 سانتی متری آلومینیومی یا upvc هستند و شیشه ی دوجداره ساتینا یا سندبلاست طرح دار در آن قرار می گیرد با نام درب اتاق خواب مدرن شناخته شده هستند ضمنا تمامی درب های اتاق خواب تولید شد در صنایع کولیوند دارای گارانتی 6 ماهه هستند که به دلیل وجود اجزای ایرانی در ساخت درب اتاق خواب براحتی می توان قطعات درب را تعمیر و در صورت نیاز تعویض کرد .

 

نصب درب اتاق خواب

برای نصب درب اتاق خواب باید از چارپوب های مخصوصی استفاده کرد که مطابق با نوع درب باشد به طور مثال برای درب آلومینیومی از چهاچوب های آلومینیومی 10 سانتی متر استفاده می شود ، نصب درب های مدرن اتاق در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

درب اتاق خواب دو حالته

طرح جدید دیگری از درب های اتاق خواب که به دو صورت ( دو حالته )  باز و بسته می شود این نوع درب ها در ساختمان هایی که نیاز به درب های با ابعاد بزرگ دارد استفاده می شود بدین شکل دیگر نیازی با باز کردن کامل درب نیست، درب های دو حالته فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

درب اتاق خواب تاشو

در این طرح از درب های اتاق خواب از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع درب ها به گونه ای است که هنگام باز کردن درب ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، درب اتاق خواب تاشو در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از درب اتاق خواب تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

درب اتاق خواب - اینستاگرام

درب اتاق خواب - واتساپ

 

نحوه سفارش درب اتاق خواب به صنایع درب و پنجره کولیوند

شما می توانید در صورت تمایل انواع درب اتاق خواب را در هر رنگ و طرحی از طریق تماس با شماره های 02188621912  –  09128235242  –  09391247191 – 09214195178  به صنایع درب و پنجره کولیوند سفارش دهید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع درب و پنجره کولیوند انواع درب اتاق خواب را به تیم طراحی و تولید صنایع درب و پنجره کولیوند سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب درب اتاق خواب در صنایع درب و پنجره کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس ار نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند در کمترین زمان اقدام به رفع نقص خواهد کرد ضمنا صنایع کولیوند با توجه به درخواست های مکرر مشتریان گرامی سفارشات شهرستان ها را نیز می پذیرد .

 

صفحات مجازی صنایع شیشه و آینه کولیوند در زمینه درب اتاق خواب

مشاهده نمونه کارهای درب اتاق خواب در کانال تلگرام : koolivandcom@

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

درب اتاق خواب

درب اتاق خواب

درب اتاق خواب

درب اتاق خواب

درب اتاق خواب

درب اتاق خواب

درب اتاق خواب

درب اتاق خواب

درب اتاق خواب

درب اتاق خواب

درب اتاق خواب

درب اتاق خواب

درب اتاق خواب

درب اتاق خواب

درب اتاق خواب

درب اتاق خواب

درب اتاق خواب چوبی mdf

درب اتاق خواب

درب اتاق خواب

درب اتاق خواب

درب اتاق خواب

 

 

دیگر محصولات صنایع درب و پنجره کولیوند

پنجره دوجداره پنجره upvc توری پلیسه درب ضد سرقت درب چوبی درب آلومینیومی
درب منزل درب حیاط درب شیشه ای در سرویس بهداشتی حفاظ پنجره طلق رنگی

 

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون درب اتاق خواب در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.homedepot.com

تیم تحریریه کولیوند