فهرست این مقاله

درب اتوماتیک

اجرای انواع درب اتوماتیک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                             0912823524202188621912

 

درب اتوماتیک

 

درب اتوماتیک

در گذشته در اماکن پر رفت و آمد تاخیر زیادی جهت باز و بسته شدن درب توسط افراد ایجاد می شد و همینکه فردی درب را باز می کرد نفر بعدی هم به فاصله چند ثانیه بعد درب را باز می کرد این فرآیند باز و بسته کردن درب در اماکن با تررد بالا هم موجب ترافیک و شلوغی می شد و همینکه درب ها به واسطه باز و بسته شدن زیاد به سرعت خراب می شدند.

امروزه با رویکار آمدن درب اتوماتیک هیچ کدام از مشکل های ذکر شده دیگر وجود نخواهد داشت و افراد در اماکن پر تردد براحتی می توانند رفت و آمد کنند بدون اینکه شلوغی و مزاحمتی ایجاد شود به طور کلی با توجه به اینکه امروزه مدیریت زمان یک اصل محسوب می شود و حتی 1 دقیقه صرفه جویی در زمان بسیار مهم و تاثیرگذار خواهد بود استفاده از دستگاه های هوشمند مانند درب اتوماتیک موجب سهولت در انجام کارها خواهد بود .

ساختار و رویکرد درب اتوماتیک بدین گونه است که این نوع درب ها به واسطه چشمی که معمولا در بالای درب نصب شده هنگام نزدیک شده شخصی به درب ، به صورت اتوماتیک درب باز خواهد شد و بعد از چند ثانیه مجددا درب به صورت خودکار بسته خواهد شد .

 

انواع درب اتوماتیک در صنایع شیشه و آینه کولیوند

1- درب شیشه ای

2- درب کشویی

3- درب پروانه ای

 

 توجه : منظور از درب کشویی و درب پروانه ای نحوه باز و بسته شدن درب اتوماتیک است ، صنایع شیشه کولیوند با بهره گیری از دستگاه های مدرن و پیشرفته درب های  اتوماتیک را در رنگ های مختلفی ارئه می کند .

در اکثر ساختمان های لوکس از درب اتوماتیک شیشه ای استفاده می شود لذا علاوه بر کاربرد هوشمند باز و بسته شدن درب موجب زیباتر شدن نمای ساختمان خواهد شد ، شیشه ی درب های اتوماتیک باید ار نوع سکوریت باشد در برخی از طرح های جدید درب اتوماتیک از شیشه های سکوریت طرح دار سندبلاست و چاپی به عنوان شیشه داخل فریم های آلومینیومی استفاده می شود .

 

کاربردهای درب اتوماتیک صنایع شیشه و آینه کولیوند

1- درب فرودگاه ها

2- درب ترمینا های مسافربری

3- درب هتل ها

4- درب پاساژهای تجاری

5- درب بیمارستان ها

6- درب ساختمان های اداری

7- درب قنادی ها 

8- درب فروشگا های بزرگ

9- درب ورودی شرکت ها

 

و به طور کلی هر ساختمانی که تردد افراد در آن ها بالا باشد می توان از درب اتوماتیک استفاده کرد و بدین ترتیب رفت و آمد افراد به بهترین شکل ممکن مدیریت می شود و دیگر خبری از پشت درب ایستادن افراد و مشاجره هایی که بعضا مشاهده می شود نیست .

درب اتوماتیک در صنایع شیشه و آینه کولیوند با شیشه های سکوریت رنگی هم اجرا می شود مانند شیشه سکوریت دودی ، برنز ، بنفش ، آبی و سیز اما قیمت این نوع شیشه ها با شیشه های ساده کاملا متفاوت است ، هنگام سفارش حتما رنگی شیشه مورد نظر خود را به کارشناسان فروش ما ذکر کنید .

توجه داشته باشید که قیمت درب اتوماتیک شیشه ای به دستگاه هوشمند آن بستگی خواهد داشت لذا قیمت شیشه که واضح و مشخص است اما قیمت دستگاه با توجه به انواع مختلف آن در تعیین قیمت اجرای پروژه بسیار تاثیرگذار خواهد بود .

درب اتوماتیک صنایع شیشه و آینه کولیوند به مدت 6 ماه گارانتی پشتیبانی رایگان داشته و اگر دستگاه هوشمند درب نیاز به تعمیر داشته باشد به وسیله ی تماس با کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن دستگاه تعمیر خواهد شد .

 

درب اتوماتیک طرح دار

درب های اتوماتیک را می توان با فریم های آلومینیومی مختلفی اجرا کرد به عنوانت مثال در برخی از طرح ها از فریم های آلومینیومی شامپاینی 10 سانتی متری استفاده می شود و در طرح دیگری از فریم های آلومینیومی 20 سانتی متری مشکی بکار می رود .

درب های مدرن طرح دار فقط در پروژه های لاکچری مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل نیز مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای  و مهندسان ساختمانی در دنیا قرار گرفته است .

 

درب اتوماتیک خم

نوع خاصی از درب های اتوماتیک که از پروفیل های آلومینیومی رنگی خم استفاده می شود ضمنا از شیشه های خم نیز بکار می رود ، قیمت این نوع از درب های اتوماتیک بیشتر از درب های اتوماتیک ساده است .

 

درب اتوماتیک رنگی

با تولید شیشه های سکوریت رنگی و فریم های آلومینیومی و استیل رنگی می توان درب های اتوماتیک مدرن را اجرا کرد ، در طراحی های جدید رنگ های بکار رفته در ساختمان باید با یکدیگر همخوانی داشته باشند .

 

درب اتوماتیک دوجداره

در پزوژه هایی که درب های اتوماتیک رو به نمای خارجی ساختمان نصب می شود باید از فریم ها و شیشه های دوجداره برای اجرای درب شیشه ای استفاده کرد در این صورت از اتلاف انرژی نیز جلوگیری می شود .

 

درب اتوماتیک لمینت

چنانچه ابعاد شیشه ها بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های لمینت شده استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه سکوریت با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد ، درب های لمینت در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد درب ها دقیق خواهد شد .

 

درب اتوماتیک پارکینگ

طرح های جدید درب های پارکینگ نیز به صورت اتوماتیک اجرا می شود ، فرآیند کاری این نوع درب ها نیز دقیقا مشابه درب های اتوماتیک شیشه ای است با این تفاوت که از آرام بند هوشمند بزرگتری جهت باز و بسته کردن درب استفاده می شود ، درب های پارکینگ در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

درب اتوماتیک حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی درب های شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظ روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگو یا نام تجاری مجموعه را روی شیشه درب اتوماتیک حکاکی کرد بدین شکل به برندینگ و تبلیغات شرکت کمک شایانی خواهد شد ، درب حکاکی شده فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

درب اتوماتیک با شیشه هوشمند 

طرح خاصی از درب های اتوماتیک که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است درب اتوماتیک با شیشه هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

درب اتوماتیک با شیشه هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح درب معرفی شده است ، قیمت درب اتوماتیک با شیشه هوشمند تقریبا دو برابر درب های اتوماتیک ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع درب ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

درب اتوماتیک تاشو 

طرح خاص دیگری از درب های اتوماتیک مدرن که به صورت تاشو باز و بسته می شود ساختار این نوع درب ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و باز شو روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از درب اتوماتیک تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

 

نحوه سفارش درب اتوماتیک به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش درب اتوماتیک به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شماره های 02188621912  –  09128235242  –  09214195178 اقدام نمایید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع کولیوند درب اتوماتیک مورد نظر خود را به صورت حضوری سفارش دهید .

روند کاری ما در صنایع شیشه و آینه کولیوند بدین شکل است که پس ار تماس شما تیم فنی ما به محیط کاری شما جهت اندازه گیری دقیق و انتخاب طرح درب اتوماتیک خواهد آمد و در نهایت هم پس از ساخت درب اتومات مورد نظر شما مجددا تیم فنی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت نصب درب اتوماتیک به محیط کاری شما مراجعه خواهد کرد .

شایان ذکر است خدمات نصب درب های اتوماتیک صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط افراد خبره و با تجربه در این زمینه انجام خواهد شد و چانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند در کمترین زمان اقدام به رفع نقص خواهند کرد .

به منظور مشاهده همه نمونه کارهای درب های اتوماتیک صنایع شیشه و آینه کولیوند روی لینک روبرو کلیک نمایید :             نمونه کارها

 

کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک پروانه ای

درب اتوماتیک کشویی

درب اتوماتیک

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون درب اتوماتیک در ساسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.geze.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند