فهرست این مقاله

درب استیل

تولید انواع درب استیل در صنایع درب و پنجره کولیوند                                    0912823524202188621912

 

درب استیل با شیشه

درب استیل

آلیاژهای ویژه ای که در برابر اکسایش ، دمای بالا و پایین و پوسته پوسته شدن مقاومت می کنند را فولاد ضد زنگ یا همان استنلس استیل می نامند ، استنلس استیل به دلیل ماندگاری و مقاومت بالا در برابر فرسایش و زنگ زدگی بهترین متریال برای ساخت درب های ساختمان می باشد .

درب استیل از ورق های استیل ضد زنگ (استنلس) و پروفیل های آهنی و همچنین از متریال چوب و شیشه تولید می شود و نکته جالب توجه در تولید درب استیل استفاده از استیل نوع 304 در فرآیند ساخت این نوع درب ها است همانطور که مطلع هستید استیل 304 بهترین متریال استیل محسوب می شود .

درب استیل در هز نوعی دارای یک فریم استیل مخصوصی است که درب روی فریم نصب خواهد شد ، فریم استیل موجب سهولت آب بندی کردن درب و همچنین زیبایی آن خواهد شد در ضمن مقاومت درب را افزایش می دهد ، امروزه در ساختمان های لوکس که از بهترین متریال جهت ساخت ساختمان استفاده شده است با نصب درب استیل طلایی رنگ و با شیشه استین گلاس می توان یک نمای خارجی جذاب و منحصر بفرد را ایجاد کرد .

 

انواع ترکیبات درب استیل در صنایع درب و پنجره کولیوند 

 • درب های استیل طلایی و شیشه استین گلاس
 • درب های استیل طلایی و شیشه حکاکی شده
 • درب های استیل طلایی و شیشه سکوریت
 • درب های استیل نقره ای و شیشه استین گلاس
 • درب های استیل نقره ای و شیشه حکاکی شده
 • درب های استیل نقره ای و شیشه سکوریت

انواع درب استیل از نظر قرارگیری درب استیل در موقعیت های مختلف ساختمان 

1- درب های استیل ورودی ساختمان :

این نوع درب ها از نظر تولید به درب استیل صنعتی اطلاق می شود و جهت حفظ امنیت ساختمان و نمای شیک و مدرن درب ورودی های ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد .

2- درب های استیل ضد سرقت :

این نوع درب ها جایگاه ویژه ای در بین تمامی درب های استنلس استیل دارند چرا که در تولید این نوع درب ها در قسمت شاسی درب و همچنین دیواره درب از ورق های فولادی استفاده می شود و همچنین از قفل های با امنیت بسیار بالا در تولید درب استیل ضد سرقت استفاده می شود و به همین دلیل هم است که این نوع درب ها قیمت بالایی را دارا هستند .

 

عوامل مهم در محاسبه قیمت درب استیل در صنایع درب و پنجره کولیوند

 •   ابعاد درب استیل
 • تعداد لنگه های ثابت و بازشو
 • کیفیت یراق آلات استفاده شده در تولید درب
 • چارچوب شاسی کشی استفاده شده
 • رنگ استیل

 

درب استیل طلایی

در ساختمان هایی که دارای سنگ نمای مشکی و طوسی هستند درب های استیل طلایی بهترین گزینه خواهد بود ،  درب طلایی استیل معمولا قیمت بیشتری نسبت به درب های استیل نقره ای دارد البته برای انتخاب یک درب استیل علاوه بر نگ پروفیل استیل باید مواردی چون شیشه ای که در وسط درب قرار خواهد گرفت نیز اهمیت به عنوان مثال برای یک درب با پروفیل طلایی باید از شیشه های برنز دکوراتیو استفاده کرد .

 

درب استیل دوجداره

در صنایع درب و پنجره کولیوند نوعی از دب های استیل نیز تولید می شود که از پروفیل های دوجداره تشکیل شده است در واقع به میزان قابل توجهی از اتلاف انرژی نیز جلوگیری می کند لازم به ذکر است معمولا جهت اجرای درب استیل مدرن از شیشه های طرح دار استیند گلاس ، سندبلاست و حکاکی شده استفاده می شود .

 

درب استیل آسانسور

طرح های جدید درب آسانسور نیز با استفاده از پروفیل های استیل طلایی و نقره ای تولید شده است معمولا درب های آسانسور از دو لنگه تشکیل شده و هنگام باز شدن از هم جدا خواهند شد .

 

درب استیل فروشگاه 

طراحان دکوراسیون داخلی از درب های استیل مدرن نیز به عنوان درب فروشگاه های بزرگ استفاده می کنند که در اغلب موارد لوگوی مجموعه یا نام تجاری آن روی شیشه های حکاکی خواهد شد .

 

درب استیل با شیشه حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه ها درب ورودی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، درب استیل با شیشه حکاکی شده محبوب ترین طرح درب های استیل محسوب می شود به طوری که بیش از 40 درصد سفارشات درب های استیل به این طرح جدید و مدرن تعلق دارد .

 

درب استیل با شیشه هوشمند 

طرح خاصی از درب های استیل که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است درب استیل با شیشه هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

درب استیل با شیشه هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح درب معرفی شده است قیمت درب استیل با شیشه هوشمند تقریبا دوئ برابر درب های استیل ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع درب ها در پروژه های مختلفی استفاده می کنند .

درب استیل با شیشه هوشمند بدون تردید جذاب ترین طرح درب های استیل به شمار می رود ، این نوع درب ها در پروژه های خاص و لوکس ساختمانی می شود و افراد تحت تاثیر قرار خواهند گرفت .

 

درب استیل تاشو 

در این طرح از درب های آلومینیومی از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع درب ها به گونه ای است که هنگام باز کدرن درب لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، درب استیل تاشو در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده شده و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

شیشه ی درب استیل

در اکثر درب های استیل به ویژه ساختمان های مدرن و لوکس از شیشه استین گلاس به عنوان شیشه ی درب استفاده می شود این نوع شیشه ها به دو صورت دو جداره و تک جداره ( طرح اسیتن گلاس ) در صنایع کولیوند تولید می شود .

نوعی دیگری از شیشه های درب استیل ، شیشه ی سکوریت سندبلاست طرح دار است به طوری که هر طرحی که مد نظر داشتید را می توانید برای کارشناسان ما ارسال کرده و کمتر از 72 ساعت طرح روی شیشه به صورت سندبلاست ایجاد خواهد شد .

امروزه در ساختمان های لوکس از درب استیل به عنوان درب ورودی ساختمان استفاده می شود که قسمت شیشه خور درب هم از شیشه های طرح دار تشکیل شده است ، سه نوع شیشه ی استین گلاس ، حکاکی شده و سندبلاست را می توان بکار برد برای اینکار ابتدا فریم های درب استیل در ابعاد مورد نظر ساخته خواهد شد سپس با توجه به ابعاد فریم ها هر یک از شیشه های دکوراتیو را می توان به صورت تک جداره و دوجداره تولید کرد .

 

درب های طرح استیل صنایع کولیوند

قیمت درب استیل به گونه ای است که بسیاری از مهندسان ساختمانی و طراحان دکوراسیون توان پرداخت هزینه آن را ندارند به همین دلیل درب های فلزی با روکش استیل طلایی و نقره ای در صنایع کولیوند تولید می شود در این صورت حتی کسانی هم که قصد پرداخت هزینه های زیاد هم نداشته باشند می توانند درب های استیل طلایی و نقره ای را داشته باشند .

لازم به ذکر است صنایع درب و پنجره کولیوند علاوه بر درب استیل ، نرده های استیل طلایی و نقره ای را در طرح های مختلفی تولید می کند مانند نرده های استیل با شیشه سکوریت لمینت شده  و نرده های تمام استیل  .

 

درب استیل - اینستاگرام

 

درب استیل - واتساپ

 

درب استیل دو حالته

طرح جدیدی از درب های استیل که برای ساختمان های با ابعاد بزرگ استفاده می شود ساختار درب دو حالته به گونه ای است که نیازی به باز کرد کامل درب نیست بدین شکل نمای زیبایی نیز در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

درب استیل

درب استیل مدرن

 

نحوه سفارش انواع درب استیل به صنایع درب و پنجره کولیوند 

شما می توانید در صورت تمایل جهت سفارش درب های استیل با شماره های 02188621912   –  09128235242  –  09214195178  تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع درب و پنجره کولیوند سفارش خود را به تیم طراحی و تولید ما تحویل دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب درب های استیل در صنایع درب و پنجره کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه هر گونه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند در سریعترین زمان ممکن اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

زین پس با توجه به درخواست های مشتریان گرامی سفارشات شهرستان ها نیز انجام می شود .

به منظور همه نمونه کارهای درب استیل صنایع درب و پنجره کولیوند روی لینک روبرو کلیک نمایید :         نمونه کارها 

 

کانال تلگرامی صنایع درب و پنجره کولیوند جهت مشاهده نموه کارها : koolivandcom@

 

درب اتاق خواب

درب استیل

درب استیل

درب اتوماتیک

درب استیل

درب استیل

درب استیل

درب استیل

درب استیل

درب استیل

درب استیل

درب استیل

درب استیل

درب استیل

درب استیل

درب استیل

درب استیل

درب استیل

درب استیل طلایی

درب استیل

درب استیل

درب استیل

درب استیل

درب استیل

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون درب استیل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.steeldoorindonesia.com

 

 

دیگر محصولات صنایع درب و پنجره کولیوند 

پنجره دوجداره پنجره upvc درب چوبی درب شیشه ای درب ضد سرقت درب منزل
در سرویس بهداشتی درب حیاط درب آلومینیومی توری پلیسه حفاظ پنجره طلق شفاف

 

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون درب استیل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.steeldoorindonesia.com

تیم تحریریه کولیوند