فهرست این مقاله

درب حیاط

ارائه انواع درب حیاط در صنایع درب و پنجره کولیوند                                       0912823524202188621912

 

 

درب حیاط

 

درب حیاط

تولید درب های حیاط نسبت به گذشته دچار تغییر و تحولات زیادی شده به طوری که در گذشته فقط درب های آهنی ساده رنگی بود اما رفته رفته با رویکار آمدن طرح های فرفورژه مهندسان ساختمانی هم ترغیب به استفاده از آن ها شده اند درب های حیاط در صنایع کولیوند از متریال های مختلفی تولید می شود به همین دلیل کارگاه های مجزایی جهت تولید هر کدام از آن ها راه اندازی شده است .

 

انواع درب حیاط صنایع درب و پنجره کولیوند 

 1- درب اتوماتیک

2- درب چند لنگه

3- درب تمام استیل 

4- درب آهنی همراه با نمای شیشه ای 

5- درب آکاردئونی 

6- درب آهنی به اصطلاح نیزه دار 

7- درب چوبی

 

لازم به ذکر است که صنایع کولیوند درب حیاط آهنی را در طرح های مختلف طبق رنگ مورد نظر شما رنگ آمیزی خواهد کرد لذا کافیست هنگام سفارش درب های حیاط کد رنگ مورد نظر خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید در این صورت تیم فنی صنایع کولیوند در کارگاه های مجزایی درب های حیاط را طبق رنگی که مد نظر شماست رنگ خواهند کرد .

 

درب حیاط فرفورژه

در چند سال اخیر با تولید درب های آهنی فرفورژه کمتر کسی تمایل به استفاده از درب های آهنی ساده دارد زیرا طرح های متنوع درب های فرفورزه هر بیننده ای را تحت تاثیر قرار می دهد و نما ی ساختمان را بسیار جذابتر خواهد کرد .

 

درب حیاط اتوماتیک

برای ساحتمان هایی که رفت و آمد افراد و وسایل نقلیه زیاد است درب های اتوماتیک بهترین گزینه خواهد بود در این صورت درب به صورت هوشمند و پس از عبور افراد و وسیال نقلیه بسته خواهد شد .

 

درب حیاط رنگی

صنایع درب و پنجره کولیوند با بهره گیری از دستگاه پیسوله و کوره های با درجه حرارات بسیار بالا قادر به تولید انواع درب های فلزی و چوبی رنگی است لذا بدین شکل می توان رنگ درب حیاط را با رنگ سنگ نمای ساختمان تطابق داد به طور مثال برای ساختمانی که رنگ سنگ نمای آن کرم است باید از درب حیاط قهوه ای استفاده کرد در این صورت قواعد طراحی دکوراسیون نیز رعایت خواهد شد .

 

درب حیاط استیل

نوع دیگری ار درب های حیاط که از پروفیل های استیل طلایی و نقره ای رنگ برای تولید درب استفاده می شود ، معمولا وسط این نوع درب ها از شیشه های دوجداره دکوراتیو سندبلاست و استیند گلاس نیز بکار می رود ، درب حیاط استیل محبوب ترین طرح درب های استیل محسوب می شود به طوری که بیش از 40 درصد سفارشات درب های استیل مربوط به این طرح جدید می باشد .

 

درب حیاط آکاردئونی

درب های آکاردئونی به درب های فلزی گفته می شود که به صورت تاشو بوده و از مشبک های فلزی لوزی شکل تشکیل شده است ، بین نوع درب ها فضای بسیار اندکی را دربر می گیرد .

 

درب حیاط آلومینیومی 

درب های آلومینیومی مدرن یکی از جدیدترین طرح های درب های حیاط محسوب می شود که به دلیل قیمت مناسب ، کارایی مطلوب و ماندگاری بالا در دراز مدت پرفروش ترین نوع درب های حیاط محسوب می شود .

 

درب حیاط دو حالته 

طرح جدید دیگری از درب های حیاط که در ساختمان های با درب های بزرگ استفاده می شود ساختار درب دو حالته به گونه ای است که نیازی به باز کردن کامل درب نیست بدین شکل نمای زیبایی در فضای خارجی ایجاد خواهد شد .

 

درب حیاط با شیشه استین گلاس 

در این طرح از درب های حیاط مدرن از شیشه های استین گلاس استفاده می شود این نوع درب ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد .

 

درب حیاط تاشو

در این طرح از درب های آلومینیومی از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع درب ها به گونه ای است که هنگام باز کردن درب ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت .

 

درب حیاط - اینستاگرام

 

درب حیاط - واتساپ

 

 

نحوه سفارش انواع درب حیاط به صنایع کولیوند

شما می توانید انواع درب های حیاط در طرح ها و رنگ های گوناگون از طریق تماس با شماره های 02188621912  –  09214195178  –  09128235242  به صنایع کولیوند سفارش دهید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع کولیوند درب حیاط مورد نظر خود را به تیم طراحی ما سفارش دهید .

در ابتدا تیم فنی ما جهت اندازه گیری دقیق به ساختمان شما  می آید پس از اندازه گیری دقیق کار ، طرح های گوناگون را به شما نشان خواهند داد و پس از اینکه طرح و رنگ مورد نظر شما انتخاب شد مرحله تولید درب حیاط شروع می شود و معمولا 3 الی 5 روز کاری درب حیاط ساخته می شود در نهایت هم تیم فنی صنایع کولیوند جهت نصب درب حیاط مورد نظر به ساختمان شما خواهند آمد.

شایان ذکر است خدمات نصب درب های حیاط صنایع درب و پنجره کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه اگر مشکلی پس از نصب درب حیاط به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند در کمترین زمان اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

صفخات مجازی صنایع کولیوند

کانال تلگرامی صنایع کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

درب حیاط

درب حیاط

درب حیاط

درب حیاط

درب حیاط

درب حیاط

درب حیاط

درب حیاط

درب حیاط

درب حیاط

درب حیاط

درب حیاط

 

درب حیاط

درب حیاط

 

 

دیگر محصولات صنایع درب و پنجره کولیوند
پنجره upvc پنجره دوجداره حفاظ پنجره توری پلیسه درب چوبی درب آلومینیومی
درب ضدسرقت درب اتاق خواب درب شیشه ای درب آلومینیومی درب استیل طلق شفاف

 

شما می توانید در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون درب حیاط در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.gates.com

تیم تحریریه کولیوند