فهرست این مقاله

درب سرویس بهداشتی آلومینیومی

تولید درب سرویس بهداشتی آلومینیومی در صنایع کولیوند                            ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

درب سرویس بهداشتی آلومینیومی

درب سرویس بهداشتی آلومینیومی

حساس ترین درب در هر ساختمانی که در حال ساخت است یا درحال بازسازیست درب سرویس بهداشتی محسوب می شود چرا که به دلیل نفوذ آب به درب احتمال از بین رفتن آن بسیار زیاد است لذا باید دربی به عنوان درب سرویس انتخاب شود که با نفوذ آب دچار افت کیفیت و تغییر نشود  ، در این مقاله انواع درب سرویس به ویژه درب سرویس بهداشتی آلومینیومی را مورد بررسی قرار می دهیم  .

در چند سال گذشته صنایع مختلفی مانند صنایع چوبی ، آلومینیومی ، UPVC ، آهنی و حتی استیل به تولید درب های سرویس بهداشتی پرداختند که برخی از آن ها مانند درب چوبی ABS ، درب UPVC و درب آلومینیومی بازار درب سرویس بهداشتی را به خود اختصاص دادند .

درب UPVC  و درب چوبی ABS در کوتاه مدت نتیجه ی بسیار مطلوب را داشتند و اغلب مشتریان از انتخاب آن ها رضایت کامل داشتند اما پس از مدتی درب چوبی ABS شروع به پوسیده شدن کرد و درب های UPVC هم پس از مدتی از روی چارچوب درب جا به جا شده و درزهایی بین درب و چارچوب به وجود آمد به همین دلیل تمرکز تولید کنندگان درب سرویس روی درب سرویس بهداشتی آلومینیومی رفت .

درب سرویس بهداشتی آلومینیومی به دلیل ساختار آلومینیومی دچار هیچ گونه تغییری و افت کیفیت نخواهد شد و در دراز مدت هم همانگونه باقی خواهند ماند و نکته ی جالب توجه در رابطه با درب آلومینیومی افزایش ارزش آن با گذر زمان بوده است به عبارت دیگر درب سرویس بهداشتی آلومینیومی را پس از سالها استفاده می توان به صورت کیلویی و با قیمت قابل توجهی فروخت .

 

قیمت درب سرویس بهداشتی آلومینیومی

قیمت درب های آلومینیومی با توجه به مقدار آلومینیوم بکار رفته در درب و همچنین نوع پروفیل درب مشخص خواهد شد به عنوان مثال درب آلومینیومی پاساد دار با پروفیل akppa با درب آلومینیومی شیشه خور sepideh متفاوت است ، طرح درب سرویس بهداشتی آلومینیومی مقدار آلومینیوم مور نیاز درب را تعیین خواهد کرد به طوری که درب های آلومینیومی شیشه خور به طبع نیاز به آلومینیوم کمتری نسبت به درب های تمام آلومینیومی دارند .

 

حالت های درب سرویس بهداشتی آلومینیومی

درب آلومینیومی را می توان به صورت های مخنلفی تولید کرد در برخی موارد این نوع درب ها به صورت شیشه خور تولید می شوند و معمولا قسمت پایین درب از پروفیل آلومینیومی تشکیل شده و قسمت بالای درب شیشه دوجداره قرار داده می شود در نوع دیگر این درب ها درب سرویس بهداشتی آلومینیومی به صورت تمام آلومینیومی تولید می شود که اصطلاحا به ان ها درب آلومینیومی پاساد دار می گویند .

از لحاظ نوع نصب درب سرویس بهداشتی آلومینیومی به دو روش لولایی و کشویی نصب خواهد شد به طبع در مکان هایی که فضای داخلی ساختمان کوچک و با متراز  پایینی ساخته شده باید از درب آلومینیومی کشویی استفاده کرد در این حالت یک ریل فلزی زیر درب قرار داده می شود و درب روی آن حرکت خواهد کرد .

مدل درب سرویس بهداشتی آلومینیومی به طور کلی به دو دسته تقسیم می شود در حالت اول درب به صورت پاساد آلومینیومی تولید می شود اما در حالت دوم بخشی ار درب به صورت آلومینیومی و بخش دیگر از شیشه تشکیل شده است

 

درب سرویس بهداشتی آلومینیومی رنگی و طرح چوب 

صنایع کولیوند با بهره گیری از کوره های مخصوصی درب آلومینیومی را در رنگ های مخنلفی تولید می کند که رنگ پروفیل در دراز مدت هم دچار تغییر و دگرگونی نخواهد شد برای اینکار کافیست که کد رنگ مورد نظر یا نمونه ای از رنگ مورد نظر خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید لازم به ذکر است درب سرویس بهداشتی آلومینیومی طرح چوب هم در صنایع کولیوند تولید می شود توجه داشته باشید که درب های رنگی و طرح چوب قیمت به مراتب یشتری از درب های ساده دارند .

 

درب سرویس بهداشتی آلومینیومی دوجداره

برای درب دستشویی می توان از طرح های مختلف درب های آلومینیومی استفاده کرد اما درب های دوجداره به دلیل جلوگیری از آلودگی صوتی و همچنین مقاومت بالا در دراز مدت بهترین انتخاب به شمار می روند ، درب سرویس بهداشتی آلومینیومی دوجداره اغلب در ساختمان های اداری و تجاری کاربرد دارد رنگ درب نیز با توجه به رنگ های بکار رفته در فضای داخلی ساختمان تعیین می گردد .

 

درب سرویس بهداشتی آلومینیومی شیشه خور

نوعی از درب های آلومینیومی که معمولا قسمت بالای درب شیشه مات قرار داده می شود اما در طرح های جدید این نوع درب ها یک فریم آلومینیومی با پهنای ۱۰ سانتی متر تولید شده سپس شیشه دکوراتیو در داخل آن قرار داده خواهد شد لذا از پروفیل آلومینیومی کمتری در این نوع از درب سرویس بهداشتی آلومینیومی استفاده می شود و بخش اعظم آن از شیشه های طرح دار سندبلاست تشکیل شده است .

 

درب سرویس بهداشتی آلومینیومی کشویی

در سازمان های اداری معمولا به دلیل محدودیت فضا و سهولت باز و بسته درب از درب های کشویی آلومینیومی استفاده می شود ، این نوع درب ها نیز در نگ ها و طرح های مختلفی تولید شده است ضمنا درب سرویس بهداشتی آلومینیومی کشویی در کشورهایی نظیر فرانسه ، آلمان ، ایتالیا و هلند در ساختمان های لوکس استفاده می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

درب سرویس بهداشتی آلومینیومی با شیشه هوشمند 

طرح جدیدی از درب های سرویس بهداشتی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است درب سرویس بهداشتی آلومینیومی با شیشه هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

درب سرویس بهداشتی آلومینیومی با شیشه هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح درب سروی بهداشتی معرفی شده است .

 

درب سرویس بهداشتی آلومینیومی تاشو 

در این طرح از درب های آلومینومی از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع درب ها به گونه ای است که هنگام باز کردن درب ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت .

 

درب سرویس بهداشتی آلومینیومی - اینستاگرام

 

درب سرویس بهداشتی آلومینیومی - واتساپ

 

تقاوت درب سرویس بهداشتی آلومینیومی با upvc

به طور کلی درب های آلومینیومی در دراز مدت از خود عملکرد بهتری را نشان می دهد به طوری که پس از مدت ها استفاده از درب آلومینیومی می توان آن را با قسمت مناسبی به فروش رساند در حالی که درب upvc بدین گونه نیست .

 

درب سرویس بهداشتی آلومینیومی

درب سرویس بهداشتی آلومینیومی

 

 

جهت مشاوره رایگان با کارشناسان صنایع کولیوند و سفارش درب سرویس بهداشتی آلومینیومی از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت درب سرویس بهداشتی و سفارش آن به صنایع کولیوند می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند درب سرویس بهداشتی آلومینیومی مورد نظر خود را به صورت حضوری سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات درب سرویس بهداشتی آلومینیومی توس تیم فنی صنایع کولیوند انجام می پذیرد چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

درب سرویس بهداشتی آلومینیومی

درب دستشویی

درب سرویس بهداشتی آلومینیومی

درب سرویس بهداشتی آلومینیومی

درب سرویس بهداشتی آلومینیومی

درب دوجداره

درب سرویس بهداشتی آلومینیومی

درب سرویس بهداشتی آلومینیومی

درب سرویس بهداشتی آلومینیومی

درب سرویس بهداشتی آلومینیومی

درب سرویس بهداشتی آلومینیومی

درب سرویس بهداشتی آلومینیومی

درب سرویس بهداشتی آلومینیومی

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون درب سرویس بهداشتی آلومینیومی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.dir.indiamart.con

 

 

تیم تحریریه کولیوند