فهرست این مقاله

درب سرویس بهداشتی

تولید انواع درب سرویس بهداشتی در صنایع کولیوند                                      0912823524202188621912

 

درب سرویس بهداشتی

درب سرویس بهداشتی

امروزه در اکثر منازل به دلیل متراژ کم در ساختمان ها سرویس های بهداشتی هم با متراژ کم ساخته می شود و به همین دلیل درب سرویس بهداشتی به احتمال فراوان در معرض برخورد با آب قرار می گیرد پس بنابراین درب سرویس بهداشتی بسیار بیشتر از دیگر درب ها فرسوده می شوند ، در این مقاله قصد داریم شما را در انتخاب درب مناسب برای سرویس بهداشتی کمک کنیم .

 

به طور کلی در انتخاب درب سرویس بهداشتی دو پارامتر مهم در نظر گرفته می شود :

1- درب بر اثر برخورد با آب و رطوبت ایجاد شده درب سرویس بهداشتی آسیبی نبیند.

2- درب در صورت آسیب احتمالی درب سرویس بهداشتی قابل ترمیم و تعمیر باشد.

مطالب این مقاله بدون حمایت از هیچ گونه صنعتی نوشته شده است و تمامی مطالب با توجه به تجربه های انجام پروژه های درب سرویس بهداشتی و همچنین نظرات مشتریان گرامی ذکر شده است .

 

انواع درب سرویس بهداشتی صنایع درب و پنجره کولیوند

1- درب آلومینیومی

درب های آلومینیومی به دلیل ساختار آلومینیومی که دارند در برابر آب و رطوبت دچار هیچ دگرگونی نمی شوند و در ضمن در برابر ضربه هم از خود مقاومت بسیار بالایی نشان می دهند ، درب های آلومینیومی در رنگ های گوناگون در صنایع کولیوند عرضه می شود اینگونه درب ها در مراکز اداری و ارگان ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد .

درب سرویس بهداشتی آلومینیومی علاوه بر موارد اشاره شده دارای یک ویژگی بارز دیگری هم است و آن هم ماندگاری درب در دراز مدت بدون افت کیفیت می باشد دقیقا ویژگی که برای سازمان ها و اداره های دولتی حائز اهمیت خواهد بود .

2- درب ABS

درب های ABS درب چوبی نئوپان یا MDF است که سطح آن آغشته به رزین ABS کاملا آغشته می شود ، این نوع درب ها در برابر رطوبت مقاومت کرده و ضد خش نیز هستند.

3- درب HPL یا درب ملامینه

دب های HPL یا ملامینه در واقع درب های HDF هستند که لایه نازک کاغذ کرافت (ملامینه) روی درب قرار می گیرد و بدین صورت درب HPL ساخته می شود ، این نوع درب ها در اثر گذر زمان دچار دگرگونی و پوسیدگی می شوند زیرا آب به چوب نفوذ می کند .

4- درب تمام چوبی

درب های تمام چوب در برابر آب و رطوبت از خود مقاومت نشان می دهند چرا که اگر دقت کرده باشید اتاق های چوبی قدیمی حتی در وسط جنگل که بارش فراوان باران وجود دارد و میزان رطوبت بسیار بالاست سالیان سال بدون کوچکترین آسیب مورد استفاده قرار می گیرد ، توجه داشته باشید که حتما درب باید تمام چوب باشد .

وجود تنوع رنگی و طرحی در درب های سرویس بهداشتی صنایع کولیوند موجب شده شما هم در طراحی دکوراسیون گزینه های متععدی را برای تزئین دکوراسیون داخلی منزل خود داشته باشید .

5- درب سکوریت

این نوع درب ها را می توان به عنوان درب سرویس بهداشتی هم استفاده کرد زیرا از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند و حتی در صورت شکستن هم شیشه پودر شده و خطری افراد پیرامون را ان را تهدید نخواهد کرد .

6- درب شیشه ای

در ساختمان های لوکس امروزه بیشتر از نماهای شیشه ای استفاده می شود البته درب های شیشه ای سرویس بهداشتی با توجه به کاربرد آن مات هستند لذا ابتدا شیشه با کوره های مخصوصی به سکوریت تبدیل شده و سپس با دستگاه سندبلاست و ساتینا مات خواهد شد لازم به ذکر است که صنایع کولیوند قادر به چاپ تصاویر مورد نظر شما روی شیشه می باشد .

7- درب upvc

رایج ترین نوع درب سرویس بهداشتی البته پس از درب آلومینیومی که در ساختمان های اداری و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد ، درب یو پی وی سی در طرح ها و رنگ های متنوعی در صنایع کولیوند تولید می شود درب سرویس بهداشتی UPVC هم به دلیل ساختاری پلاستیکی ضد آب بوده و همچنین به دلیل ساختار دوجداره ای پروفیل های UPVC در واقع یک درب عایق صدا هم به شمار می رود .

8- درب استیل

برای تولید درب های استیل سرویس بهداشتی یک فریم استیل طلایی یا نقره ای با عرض 10 الی 20 سانتی متر تولید شده سپس شیشه سندبلاست طرح دار در آن قرار می گیرد ، در ساختمان های بسیار محدودی از درب های استیل به عنوان درب سرویس بهداشتی استفاده می شود چرا که قیمت آن بیش از سایر درب های سرویس بهداشتی می باشد .

 

درب سرویس بهداشتی مدرن

جدیدترین نوع درب های سرویس بهداشتی که کع از یک پروفیل آلومینیومی یا upvc پهنای 10 الی 20 سانتی متر تشکیل شده است که شیشه های دکوراتیو در داخل آن قرار داده می شود ، درب سرویس بهداشتی مدرن علاوه بر زیبایی باید از خاصیت ضد آب بودن نیز یزخوردار باید از همین رو پروفیل های upvc را می توان برای تولید این نوع درب ها بکار برد .

 

درب سرویس بهداشتی دوجداره

طرح دیگری از درب های سرویس بهداشتی که از پروفیل های آلومینیومی و UPVC دوجداره و همچنین شیشه های دوجداره تشکیل شده است ، این نوع درب ها معمولا در ساختمان های اداری  و تجاری کاربرد دارد لازم به ذکر است برای درب سرویس بهداشتی دوجداره از شیشه های دوجداره ی مات ساده و طرح دار و همچنین شیشه های دوجداره استین گلاس نیز استفاده می شود .

 

درب سرویس بهداشتی با شیشه حکاکی

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های درب سرویس بهداشتی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، درب سرویس بهداشتی با شیشه هوشمند در ساختمان های با طراحی داخلی کلاسیک استفاده می شود این نوع درب ها از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد .

به طور مثال برای تولید درب سرویس بهداشتی در ساختمانی با طراحی مدرن می توان از شیشه حکاکی شده ی طرح لوزی استفاده کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، درب سرویس بهداشتی با شیشه حکاکی جذاب ترین طرح درب های سرویس بهداشتی به شمار می رود این نوع درب ها در ابعاد مختلفی تولید می شود و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

درب سرویس بهداشتی با شیشه هوشمند 

طرح خاصی از درب های سرویس بهداشتی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است درب آلومینیومی با شیشه هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

قیمت درب سرویس بهداشتی با شیشه هوشمند تقریبا دو برابر درب های سرویس ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع درب ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند ، درب سرویس بهداشتی با شیشه هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح درب معرفی شده است .

 

درب سرویس بهداشتی دو حالته

طرح جدید دیگری از درب های سرویس بهداشتی که به دو صورت ( دو حالته ) باز و بسته می شود این نوع درب ها در ساختمان های با درب های بزرگ استفاده خواهد شد بدین شکل دیگری نیازی به باز کردن کامل درب نیست .

 

درب سرویس بهداشتی اتوماتیک 

 این طرح از درب های سرویس بهداشتی به صورت خورکار باز و بسته می شود به همین دلیل با نام درب اتوماتیک شناخته شده است ، این نوع درب ها در ساختمان های با رفت و امد زیاد استفاده می شود .

 

درب سرویس بهداشتی با شیشه استین گلاس 

در این طرح از درب های سرویس بهداشتی از شیشه های استین گلاس استفاده می شود این نوع درب های در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد ، درب های استیل گلاس در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد درب ها دقیق خواهد شد .

 

درب سرویس بهداشتی تاشو 

در این طرح از درب های آلومینیومی از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع درب ها به گونه ای است که هنگام باز کردن درب ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از درب سرویس بهداشتی تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

 

درب سرویس بهداشتی - اینستاگرام

 

درب سرویس بهداشتی - واتساپ

 

 

چرا درب آلومینیومی در مقایسه با انواع دیگر درب سرویس بهداشتی نتیجه ی بهتری داده است ؟ 

 درب های آلومینیومی به دلیل اینکه ذاتا ضد آب هستند و همچنین مقاومت بالایی را در دراز مدت از خود نشان می دهد در مقایسه با دیگر درب های سرویس بهداشتی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد در ضمن درب سرویس بهداشتی آلومینیومی  را حتی پس از چندین سال می توان به قیمت قابل توجهی فروخت در صورتی که سایر درب های سرویس بهداشتی پس از نصب هیچ گونه استفاده ای نخواهند داشت .

 

درب آلومینیومی

درب دستشویی

درب سرویس بهداشتی

درب سرویس بهداشتی

درب آلومینیومی

درب سرویس بهداشتی

درب سرویس بهداشتی

درب سرویس بهداشتی

درب سرویس بهداشتی

درب سرویس بهداشتی

 

نحوه سفارش  انواع درب سرویس بهداشتی به صنایع کولیوند

 شما می توانید انواع درب سرویس بهداشتی را از طریق تماس با شماره های 02188621912  –  09128235242  –  09214195178  به صنایع کولیوند سفارش دهید و یا از طیق مراجعه به آدرس دفتر صنایع کولیوند درب سرویس بهداشتی را به تیم طراحی و تولید ما سفارش دهید.

شایان ذکر است صنایع کولیوند خدمات نصب درب سرویس بهداشتی را توسط تیم با تجربه و خبره در این زمینه انجام می دهد و چنانچه مشکلی پس از نصب درب ها به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند در کمترین زمان اقدام به رفع نقص درب سرویس بهداشتی خواهد کرد .

جهت مشاهده نمونه کاهای درب سرویس بهداشتی صنایع درب و پنجره کولیوند  روی لینک روبرو کلیک نمایید :       نمونه کارها ➡  

 

صفحات مجازی و اجتماعی صنایع کولیوند در زمینه درب سرویس بهداشتی

کانال تلگرامی صنایع کولیوند جهت مشاهده نمونه کارهای درب سرویس بهداشتی : koolivandcom@

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

درب سرویس بهداشتی

درب سرویس بهداشتی

درب سرویس بهداشتی

درب سرویس بهداشتی

درب سرویس بهداشتی

درب سرویس بهداشتی

درب سرویس بهداشتی

درب سرویس بهداشتی

درب سرویس بهداشتی

درب سرویس بهداشتی

درب سرویس بهداشتی

درب سرویس بهداشتی

درب سرویس بهداشتی

درب سرویس بهداشتی

درب سرویس بهداشتی چوبی

درب سرویس بهداشتی

 

دیگر محصولات صنایع درب و پنجره کولیوند

درب چوبی درب استیل درب آهنی درب ضد سرقت درب آلومینیومی درب اتاق خواب
درب شیشه ای درب حیاط درب منزل درب اتوماتیک پنجره دوجداره پنجره upvc

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون درب سرویس بهداشتی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید:

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند