فهرست این مقاله

درب شیشه ای سفید

تولید انواع درب شیشه ای سفید در صنایع شیشه و آینه کولیوند           0912823524202188621912

 

درب شیشه ای سفید

 

درب شیشه ای سفید

اجرای پارتیشن های شیشه ای و همچنین درب ها در سالیان اخیر مورد توجه بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است به طوری که بخش قابل توجهی از هزینه ها صرف این نوع سازه شیشه ای در پروژه خواهد شد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های رنگی درب می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رنگی درب در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی ان ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

درب شیشه ای – سکوریت 

رایج ترین طرح شیشه های رنگی درب که با نام شیشه سکوریت رنگی شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه ها شکسته شوند برخلاف شیشه های خم برنده نخواهد بود .

 

درب – لمینت

ایمن ترین طرح شیشه های درب که با نام شیشه لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

درب – دوجداره

در مناطق سردسیر و گرمسیر نوعی از شیشه های رنگی دوجداره بکار می رود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی بین شیشه ها قرار خواهند گرفت .

 

درب – خم 

جذاب ترین طرح شیشه های رنگی بدون تردید شیشه های خم به شمار می رود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره های با درجه حرارت بالا قرار داده خواهد شد .

 

درب شیشه ای سفید – 20 میل

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رنگی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

درب شیشه ای سفید - اینستاگرام

 

درب شیشه ای سفید - واتساپ

 

 

جهت سفارش درب شیشه ای سفید به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت شیشه های رنگی و سفارش آن ها می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های رنگی در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقی با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محتمر قرار خواهد گرفت .

 

درب شیشه ای سفید

درب شیشه ای سفید

درب شیشه ای سفید

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های رنگی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند