فهرست این مقاله

درب شیشه ای سکوریت

تولید و اجرای درب شیشه ای سکوریت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          0912823524202188621912

 

درب شیشه ای سکوریت

 

درب شیشه ای سکوریت

طبق بررسی های انجام شده حدود 90 در صد از فروشگاه ها بزرگ و کوچک از درب های شیشه ای استفاده می کنند که با توجه به تعداد افرادی که به طور روزانه در فروشگاه رفت و آمد می کنند نوع آن انتخاب خواهد شد ، دلیل اینکه چرا فروشگاه ها روی به درب شیشه ای سکوریت آورده اند کاملا واضح به نظر می رسد زیرا در صورت استفاده از درب های شیشه ای داخل فروشگاه ها براحتی قابل دیدن خواهد بود .

نمایندگی شیشه سکوریت صنایع شیشه و آینه کولیوند انواع شیشه های سکوریت ساده و طرح دار را جهت اجرای درب شیشه ای سکوریت در ابعاد مختلف تولید و عرضه می نماید ضمنا به دلیل حذف واسطه ها قیمت ها بسیار مناسب تر از سایر مراکز فروش شیشه سکوریت می باشد .

 

دلایل استفاده از شیشه سکوریت در تولید درب شیشه ای سکوریت

اجرای نمای شیشه ای به طبع خطراتی هم به همراه خواهد داشت اما اگر از شیشه های ایمنی مانند شیشه سکوریت و لمینت استفاده شود هیچ گونه خطری کسی را تهدید نخواهد کرد در اجرای درب های شیشه ای هم باید از شیشه سکوریت استفاده شود اغلب شیشه های سکوریت با ضخامت 10 میل بکار می رود ، حتی اگر شیشه با ضربه شدیدی شکسته شود مانند شیشه های معمولی خاصیت برندگی نخواهد داشت .

 

درب شیشه ای سکوریت کشویی  

در فروشگاه هایی که فضای داخلی کوچکی داشته باید از درب های شیشه ای کشویی استفاده شود در این حالت درب به صورت کشویی باز و بسته می شود و فضای داخلی را اشغال نخواهد کرد ، یراق درب های شیشه ای کشویی از یک ریل ، دستگیره و لولای 101 تشکیل شده است .

 

درب شیشه ای سکوریت لولایی   

در مکان هایی که فضای داخلی بزرگ بوده بهتر است که از درب های شیشه ای لولایی استفاده شود و درب به صورت تاشو باز و بسته خواهد شد لذا این نوع درب های شیشه ای یراق خاصی هم دارند که از لولاهای 101و 102 ، دستگیره درب ، و قفل های سوئیچی تشکیل شده است .

 

درب شیشه ای سکوریت اتوماتیک

جدیدترین نوع درب های شیشه ای که با استفاده از یک چشمی که معمولا بالای درب نصب می شود هنگامی که افراد نزدیک درب شده باز شده و هنگام خروج بسته خواهد شد در واقع این درب ها هم به صورت کشویی می باشد ، موتور هوشمند درب شیشه ای سکوریت اتوماتیک را کشورهای مختلفی تولید می کند مانند کشور آلمان ، ژاپن و چین که از نظر کیفیت دستگاه آلمانی از همتای ژاپنی و چینی مناسب تر است .

 

نصب درب شیشه ای سکوریت  

درب های شیشه ای را می توان به روش های مختلفی نصب کرد اینکه چه روشی برای نصب انتخاب شود بستگی به با تجربه بودن و حرفه ای بودن نصاب دارد زیرا یک نصاب حرفه ای هنگامی که نقشه کار بکشد باید این نکته را در نظر بگیرد که هر جقدر لنگه های ثابت درب شیشه ای سکوریت بزرگتر در نظر گرفته شود درب زیباتری را خواهیم داشت و نکته دیگر استفاده از نوع  یراق می باشد به عبارت دیگر یراق شیشه های سکوریت بسیار متنوع بوده و اینکه چه نوع یراقی استفاده شود کاملا به نصاب پروزه بستگی دارد .

لازم به ذکر است که صنایع شیشه و آینه کولیوند درب شیشه ای سکوریت رنگی مانند آبی ، بنفش ، سبز ، دودی و برنز را تولید می کند لذا هنگام ارتباط با کارشناسان صنایع شیشه کولیوند می توانید رنگ درب را انتخاب کنید در صمن یراق درب شیشه ای سکوریت باید دارای کیفیت درجه A باید در غیر اینصورت پس از مدت کوتاهی مجبور به تعویض یراق خواهید شد و بدین شکل هزینه های بیشتر را باید متقبل شوید .

 

یراق درب شیشه ای سکوریت 

یراق آلات درب شیشه ای با توجه به نوع درب از نظر نصب تعیین خواهد شد به ظور مثال درب شیشه ای ریلی دارای یراق ریل فلزی ، قفل درب ، دستگیره فلزی است در صورتی که درب شیشه ای سکوریت لولایی دارای ریل فلزی نیست بلکه با لولای های 101 ، 102 و 105 نصب خواهد شد .

 

تعمیر درب شیشه ای سکوریت

صنایع شیشه و آینه کولیوند با تشکیل تیم فنی 10 نفره با تجربه در زمینه نصب شیشه های سکوریت ، تعویض و و تعمیر این نوع شیشه ها را در حالت های مختلف لولایی ، کشویی و اسپایدری انجام می دهد که در واقع تعمیر درب شیشه ای سکوریت شامل دو بخش تعویض شیشه سکوریت و تعویض یراق ها خواهد بود کیفیت یراق های استفاده شده در درب شیشه ای در ماندگاری درب تاثیر بسزایی دارد .

 

درب شیشه ای سکوریت مغازه

امروزه به دلیل اینکه درب شیشه ای اجناس داخل فروشگاه ها را بهتر نشان می دهد و به عبارتی اجناس فروشگاه از بیرون هم براحتی قابل مشاهده هستند در تمامی فروشگاه ها از درب شیشه ای فروشگاهی استفاده می شود .

 

درب شیشه ای سکوریت رنگی

با استفاده از شیشه های سکوریت رنگی دو رو نما و یک رو نمای یا لاکوبل می توان درب های شیشه ای رنگی را تولید کرد ، با توجه به اهمیت رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی اجرای درب های شیشه ای رنگی تاثیر بسزایی در طراحی دکوراسیون مدرن دارد .

 

درب شیشه ای سکوریت طرح دار

برای تولید درب های شیشه ای طرح دار می توان از شیشه های سکوریت طرح دار چاپی و سندبلاست استفاده کرد ضمنا طرح در دراز مدت نیز روی شیشه باقی خواهد ماند ، به طور مثال در ساختمان های اداری و تجاری معمولا لوگوی مجموعه روی درب شیشه ای سکوریت حکاکی می شود به نوعی تبلیغات حرفه ای نیز انجام می پذیرد .

 

درب شیشه ای سکوریت هوشمند

نوع دیگری از درب های شیشه ای که با استفاده از ریموت می توان شیشه را از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل کرد ، درب های شیشه ای هوشمند در پروژه های مختلفی از جمله اجرای درب شیشه ای اتاق عمل کاربرد دارد .

 

درب شیشه ای سکوریت با فریم استیل

خاص ترین نوع درب های شیشه ای سکوریت که با استفاده از فریم های استیل طلایی و نقره ای اجرا می شود ، این نوع درب ها معمولا در ساختمان های لوکس به عنوان درب ورودی کاربرد دارد .

 

درب شیشه ای سکوریت فریم لس

یکی دیگر از حالت های درب شیشه ای که هیچ گونه فریمی دور شیشه سکوریت قرار ندارد این نوع درب ها اغلب به عنوان درب شیشه ای فروشگاه های کوچک و بزرگ استفاده می شود و از قیمت مناسبی نیز برخوردار است .

 

درب شیشه ای سکوریت حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی درب های شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

درب شیشه ای سکوریت راه پله 

در ساختمان های مدرن معمولا از راه پله های با فریم استیل استفاده می شود که فضای بین فریم را می توان با استفاده از شیشه های سکوریت ساده و طرح دار پوشش داد بدین شکل نمای زیبایی در ساختمان ایجاد خواهد شد .

 

درب شیشه ای سکوریت با قاب استیل 

در این طرح لز درب های شیشه ای مدرن یک قاب استیل به عنوان فریم دور شیشه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی مدرن بکار برد .

 

درب شیشه ای سکوریت تاشو

در این طرح از درب های شیشه ای از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع درب ها به گونه ای است که هنگام باز کردن درب ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

درب شیشه ای سکوریت 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد درب های شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

درب شیشه ای سکوریت - اینستاگرام

 

درب شیشه ای سکوریت - واتساپ

 

نحوه سفارش درب شیشه ای سکوریت به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت درب شیشه ای سکوریت و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند درب شیشه ای سکوریت مورد نظر خود را به صورت حضوری به کارشناسان فروش ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب درب شیشه ای سکوریت در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

درب شیشه ای تاشو

درب شیشه ای سکوریت

درب شیشه ای سکوریت

درب شیشه ای سکوریت

درب شیشه ای سکوریت

درب شیشه ای سکوریت

درب شیشه ای سکوریت

درب شیشه ای سکوریت

درب شیشه ای سکوریت

درب شیشه ای سکوریت

درب شیشه ای سکوریت

درب شیشه ای سکوریت

درب شیشه ای سکوریت

درب شیشه ای سکوریت

درب شیشه ای سکوریت

درب شیشه ای سکوریت

درب شیشه ای سکوریت

درب شیشه ای سکوریت

درب شیشه ای سکوریت

درب شیشه ای سکوریت

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون درب شیشه ای سکوریت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.glassdoor.com

تیم تحریریه کولیوند