فهرست این مقاله

درب شیشه ای مشکی

تولید انواع درب شیشه ای مشکی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                 0912823524202188621912

 

درب شیشه ای مشکی

 

درب شیشه ای مشکی

شیشه های تولید شده در صنعت شیشه اغلب به صورت شفاف و رنگی دو رو نماست که در پروژه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد اما در طرح های جدید نوعی از شیشه های رنگی یک رو نما با نام شیشه لاکوبل رنگی تولید شده است که در این مقاله به بررسی کامل آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رنگی در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله درب شیشه ای را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

درب شیشه ای – سکوریت 

رایج ترین طرح شیشه های رنگی که با نام شیشه سکوریت رنگی شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه ها شکسته شوند برخلاف شیشه های خم برنده نخواهد شد .

 

درب شیشه ای مشکی – لمینت

محبوب ترین طرح شیشه های رنگی که با نام شیشه لمینت رنگی شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد بدین شکا ذرات شیشه از هم جدا نمی شود .

 

درب شیشه ای مشکی – دوجداره 

در متاطق سردسیر و گرمسیر نوعی از شیشه های دوجداره رنگی بکار می رود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی بین شیشه ها قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از درب های دوجداره بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

درب شیشه ای مشکی – خم

جذاب ترین طرح شیشه های رنگی بدون تردید شیشه های خم محسوب می شود که برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده می شود .

 

درب شیشه ای مشکی – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رنگی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

درب شیشه ای مشکی - اینستاگرام

درب شیشه ای مشکی - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه کولیوند جهت سفارش درب شیشه ای مشکی

برای اطلاع از قیمت شیشه های رنگی و سفارش آن ها می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های رنگی در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

درب شیشه ای مشکی

درب شیشه ای مشکی

درب شیشه ای مشکی

درب شیشه ای مشکی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های رنگی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند