فهرست این مقاله

درب منزل

تولید انواع درب منزل در صنایع درب و پنجره کولیوند                                      0912823524202188621912

 

درب منزل چوبی

درب منزل

 

درب منزل

درب های منزل از زمان های گذشته تا به امروز مورد استفاده قرار گرفته است اما مانند دیگر عناصر ساختمانی دچار تغییر و تحولات زیادی از گذشته تا به امروز شده است ، به طور حتم همه ما در گذشته هم از درب های چوبی در خانه ها داشته ایم اما نکته جالب توجه اینجاست که درب منزل در حال حاضر تمامی نقایص درب های چوبی منازل قدیمی را برطرف کرده است .

در ساختمان های نوساز مدرن اغلب از درب های چوبی لوکس و درب های استیل  طلایی و نقره ای شیشه خور طرح دار به عنوان درب منزل استفاده می شود اما در نظر داشته باشید که قیمت این نوع درب ها در مقایسه با درب های آهنی به مراتب بیشتر می باشد به همین دلیل در برخی از ساختمان ها که بودجه ی کافی برای ساخت و ساز در نظر گرفته نمی شود از درب های آهنی ساده به عوان درب منزل استفاده می شود .

بحث مهم دیگر  اینکه تنوع رنگی و تنوع در طرح ها هم بسیار کم دیده می شد  درب های چوبی که در حال حاضر ساخته می شوند در صنایع کولیوند تمامی نقایص اشاره شده را در درب منزل چوبی قدیمی برطرف کرده است ، بنابراین می توانید با استفاده از درب منزل صنایع کولیوند هم طراحی دکوراسیون خود را سنتی کنید و خاطره های گذشته را زنده کنید و هم اینکه دیگر نقایص درب های قدیمی را نخواهید داشت .

انواع درب منزل صنایع کولیوند

1- درب لابی :

یکی از انواع درب چوبی می باشد که همان گونه که از نامش مشخص است در ورودی لابی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد ، درب چوبی لابی با استفاده از یک مکانیزم چند مرحله ای چوب خشک می شود و به همین دلیل چوب دارای مقاومت بالایی می شود و در اثر باراش باران تغییری نخواهد کرد .

 

2- درب منزل ورودی  :

درب ورودی ساختمان و درب ورودی منازل از انواع درب های چوبی ورودی است ، در ساختار درب ورودی از یک لایه با مواد خاص بین چوب استفاده شده است که مقومت درب را مقابل ضربه زدن بالا خواهد برد و به طور کلی امنیت درب را افزایش می یابد .

 

3- درب منزل MDF :

درب چوبی mdf دارای تنوع و زیبایی خاصی هستند که همین امر موجب جلب توجه کردن مشتری می شود ، درب چوبی mdf معمولا از کلاف چوبی روس ساخته می شود و یک لایه بین چوب به نام هانی کام قرار دارد ، درب های چوبی mdf خارجی بخصوص درب چوبی mdf ترک کیفیت بالایی دارد و در دراز مدت هم تغییر کیفیت نخواهد داد. توجه داشته باشد که فقط لایه هانی کام از کشور ترکیه وارد می شود و درب mdf کشور عزیزمان ایران تولید می شود.

 

4- درب منزل HDF :

درب های چوبی hdf یکی از انواع درب های چوبی است که به دلیل وجود لایه hdf بین چوب دارای کیفیت و زیبایی بالایی است و به همین دلیل هم بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است ، لایه hdf را کشوره های رومانی ، چین و ترکیه تولی می کند که این لایه را کشور ترکیه با کیفیت بالا تری تولید می کند اما درب در کشور خودمان تولید می شود .

 

5- درب منزل ABS :

درب های abs که به آن ها درب های ضد آب هم گفته می شود معمولا در درب های سرویس بهداشتی و حمام مورد استفاده قرار می گیرد چرا که در اثر برخورد آب به این درب ها دچار تغییر حالت نمی شوند .

 

6- درب منزل پلی وود :

درب های پلی وود یک درب ضد آب تمام عیار می باشد که بسیاری این نوع درب ها را به دلیل ظاهر آن ها با درب چوبی اشتباه می گیرن اما این درب هاب در واقع درب چوبی پلاستیکی می باشد که دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه هستند و ویژگی دیگر آن ها ضد حشره بون این نوع درب ها است .

 

7- درب  تمام استیل

در بین موارد اشاره شده در بالا درب منزل چوبی و استیل در ساختمان های لوکس بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد که برای زیبایی بیشتر معمولا شیشه استین گلاس یا سندبلاست طرح دار در وسط درب قرار داده می شود ، برای اجرای درب منزل استیل می توان از پروفیل های استین لس طلایی و نقره ای استفاده کرد و از شیشه استیند گلاس به عنوان شیشه درب ورودی بکار برد .

لازم به ذکر است درب منزل استیل که شیشه های طرح دار دکوراتیو در آن ها قرار دارد با نام درب مدرن نیز شناخته شده است و به عنوان درب ورودی ساختمان های لوکس مورد استفاده قرار می گیرد .

 

8- درب منزل شیشه ای

با توجه به تولید شیشه های نشکن و ایمنی با خیالی آسوده می توان از درب های شیشه ای هم در ورودی ساختمان ها استفاده کرد زیرا مقاومت بسیار زیادی داشته و در اثر ضربه شکسته نخواهند شد ، درب منزل شیشه ای را می توان در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید کرد با توجه به تاثیر رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از رنگ درب شیشه ای با سایر رنگ های ساختمان تطابق داشته باشد .

 

9- درب منزل ضد سرقت

امروزه با توجه به اینکه متاسفانه سرقت های گوناگونی از ساختمان های مسکونی و اداری انجام می شود استفاده از درب های ضد سرقت می تواند به میزان قابل توجهی از سرقت ها جلوگیری کند ، درب منزل ضد سرقت انواع مختلفی دارد اما متداول ترین آن درب های چوبی با امنیت بالا محسوب می شود که در رنگ های متنوعی تولید شده است .

 

10- درب منزل آکاردئونی

نوعی از درب های ضد سرقت که معمولا روی درب های چوبی به عنوان محافظ نصب می شود درب آکاردئونی گفته می شود ، این نوع درب ها به صورت کشویی جمع شونده باز و بسته می شود ، درب منزل آکاردئونی دارای لایه های متعدد فلزی است که به صورت مشبک های لوزی شکل روی هم قرار گرفته اند به همین دلیل یک درب ضد سرقت نیز محسوب می شود .

 

11- درب منزل آلومینیومی

برای تولید درب های منزل ار پروفیل های آلومینیومی ساده و رنگی نیز می توان استفاده کرد ، درب آلومینیومی به صورت تک جداره و دوجداره و در طرح های مختلفی تولید می شود .

 

12- درب منزل با شیشه هوشمند 

جدیدترین طرح درب های شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، درب منزل با شیشه هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح درب های منزل معرفی شده است .

 

13 – درب منزل دو حالته

طرح جدید دیگری از درب های منزل که به دو صورت ( دو حالته ) باز و بسته می شود این نوع درب ها در ساختمان های با چارچوب بزرگ استفاده خواهد شد بدین شکا دیگری نیازی به باز کردن کامل درب نیست ، درب های دو حالته فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده شده و افراد تحت تاثیر قرار خواهند گرفت .

 

14 – درب منزل تاشو

در این طرح از درب های منزل مدرن لنگه ها به صورت تاشو باز و بسته می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های بازشو و ثابت روی هم قرار خواهند گرفت ، بدین شکل دیگر هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد به عبارتی با استفاده از درب منزل تاشو دغدغه ی کموبد فضا به طور کامل برطرف می شود ، درب منزل تاشو در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

درب منزل - اینستاگرام

درب منزل - واتساپ

 

لازم به ذکر است که درب منزل استیل در چند سال اخیر در ساختمان های لوکس و مدرن بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل صنایع کولیوند کارگاه مجزایی را برای ساخت انواع درب ها و نرده های استیل در رنگ های طلایی و نقره ای راه اندازی کرده است ، شیشه این نوع درب ها هم عمدتا از نوع استین گلاس می باشد .

 

نحوه سفارش درب منزل به صنایع درب و پنجره کولیوند

شما می توانید در صورت تمایل انواع درب منزل را در هر رنگ و طرحی از طریق تماس با شماره های 02188621912  –  09214195178 –  09128235242  به صنایع درب و پنجره کولیوند سفارش دهید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع درب و پنجره کولیوند انواع درب منزل را به تیم طراحی و تولید صنایع درب و پنجره کولیوند سفارش دهید .

برای مشاهده تمامی نمونه کارهای درب منزل توسط صنایع درب و پنجره کولیوند روی لینک روبرو کلیک نمایید :      نمونه کارها  ➡

 

صفحات مجازی صنایع کولیوند

مشاهده نمونه کارهای درب منزل در کانال تلگرام : koolivandcom@

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند : koolivandcom@

 

درب منزل

درب منزل

درب منزل

درب شیشه ای ریلی

درب منزل

درب منزل

درب منزل

درب منزل

درب منزل

درب منزل

درب منزل

درب منزل

درب منزل

درب منزل

درب منزل

درب منزل

درب منزل

درب منزل

درب منزل

درب منزل ورودی

درب منزل

 

 

دیگر محصولات صنایع درب و پنجره کولیوند 

درب چوبی درب آلومینیومی درب ضد سرقت درب حیاط در سرویس بهداشتی درب شیشه ای
درب استیل درب اتاق خواب پنجره دوجداره پنجره upvc حفاظ پنجره توری پلیسه

 

شما می توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر پیرامون درب منزل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.simpsondoor.com

تیم تحریریه کولیوند