فهرست این مقاله

درب پارکینگ

تولید انواع درب پارکینگ در صنایع درب و پنجره کولیوند                                    09128235242  – 02188621912

 

 

درب پارکینگ

 

درب پارکینگ

درب های پارکینگ جزء مهم ترین ارکان اصلی ساختمان سازی در نمای اولیه است و مهندسین ساختمانی به طور ویژه ای در انتخاب این نوع درب ها دقت نظر را دارند ، از نظر ساکنین هم به طبع درب پارکینگ به دلیل اینکه نمای اصلی ساختمان محسوب می شود جنس ، طرح و رنگ این نوع درب ها از اهمیت ویژهای برخوردار است .

برای انتخاب درب های پارکینگ باید چند نکته را در نظر گرفت ابتدا اینکه درب با توجه به نمای ساختمان طرحش انتخاب شود و اینکه درب به صورت اتوماتیک باشد یا خیر به طبع درب پارکینگ اتوماتیک سبب سهولت استفاده ساکنین در ساختمان خواهد شد و مهم ترین گزینه در انتخاب طرح درب پارکینگ امنیتی است که درب با توجه به جنس و ساختار درب تامین خواهد کرد .

 

انواع درب پارکینگ صنایع کولیوند 

 1- درب اتوماتیک

2- درب چند لنگه

3- درب تمام استیل 

4- درب آهنی همراه با نمای شیشه ای 

5- درب آکاردئونی 

6- درب آهنی به اصطلاح نیزه دار 

7- درب کرکره ای

8- درب چوبی

9- درب کشویی

10 – درب آلومینیومی

 

درب پارکینگ ریلی یا کشویی

امروزه با توجه اینکه استفاده بهینه از فضا در ساخت ساختمان های نوساز در بسیار مهم است اجرای درب های پارکینگ کشویی هم فراگیر شده به طوری که به دو روش ساده و آکاردئونی می توان درب های کشویی را تولید کرد .

 

درب پارکینگ فرفورژه 

درب های پارکینگی که در نقش و نگار مختلف با میله های فلزی تولید شده سپس به صورت کوره ای رنگ خواهد شد ، با رویکار آمدن در بهای فرفورژه بازار درب های آهنی جان تازه ای گرفت چرا که امروزه درب های آهنی ساده دارای طراحی جذابی برای مشتریان نیستند .

 

درب پارکینگ اتومات

در بین تمامی درب های پارکینگ اشاره شده در پارکینگ اتومات در 5 سال گذشته بیشترین کاربرد را به خود اختصاص داده است البته با توجه به کارایی این نوع درب پارکینگ و اینکه به وسلیه ریموت باز و بسته شده و دیگر نیازی نیست افراد از وسیله نقیه خود پیاده شده درب را بسته کرده و مجددا پس از خروج از اتومبیل خود پیاده شد و درب را ببندند امری بدیهی محسوب می شود .

درب پارکینگ اتومات به طور کلی به دو دسته درب های شیشه خور و درب های تمام فلزی تقسیم می شود که حالت شیشه خور معمولا برای ساختمان های مسکونی لوکس استفاده خواهد شد .

 

درب پارکینگ هوشمند

جدیدترین نوع درب های پارکینگ که پس از عبور وسایل نقلیه با استفاده از دوربین و حسگری که بالای درب نصب شده است به صورت اتوماتیک بسته خواهد شد ، این نوع درب ها تحول عظیمی را تولید درب های پارکینگ ایجاد کرده اند .

 

درب پارکینگ استیل

اجرای درب های پارکینگ با استفاده از فریم های استیل و نقره ای گرچه نمای بسیار زیبایی را ایجاد خواهد کرد اما توجه داشته باشید که قیمت این نوع درب بسیار بیشتر از سایر درب ها خواهد شد ، استفاده از پروفیل های استیل جهت تولید درب پارکینگ موجب ایجاد نمای بسیار زیبا و مدرن خواهد شد و به طور کلی سطح طراحی دکوراسیون خارجی ساختمان ارتقا خواهد یافت .

 

درب پارکینگ آکاردئونی

درب های آکاردئونی به درب های فلزی که از مشبک های لوزی تشکیل شده است و هنگام به صورت تاشو باز و بسته خواهد شد گفته می شود ، این نوع درب ها فضای بسیار اندکی را دربر می گیرد درب پارکینگ آکاردئونی اغلب به عنوان درب ویلا اجرا خواهد شد لازم به ذکر است این نوع درب ها فضای بسیار کمی را اشغال خواهند کرد .

 

درب پارکینگ ریموت دار

در این طرح با استفاده از ریموت درب باز و بسته می شود این نوع درب ها اغلب برای ساختمان با تعداد طبقات بیش از 3 عدد نصب خواهد شد و رفت و آمد اتومبیل با سهولت بیشتری صورت خواهد گرفت .

 

درب پارکینگ آلومینیومی 

به طور کلی درب های آلومینیومی متداول ترین طرح درب های پارکینگ محسوب می شود که در طرح های مختلفی نیز تولید می شود ، این نوع درب ها با نام درب فلزی لاکچری نیز شناخته شده است .

 

درب پارکینگ چند لنگه

در ساختمان هایی که ابعاد درب بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از درب های پارکینگ چند لنگه استفاده کرد ، بدین شکل برای باز کردن درب نیازی به باز کردن همه ی لنگه ها نیست ، بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد به عبارتی با استفاده از درب پارکینگ چند لنگه دغدغه ی کمبود فضا به طور کامل برطرف خواهد شد .

 

درب پارکینگ با شیشه استین گلاس

در این طرح از درب های پارکینگ از شیشه های استین گلاس استفاده می شود این نوع درب ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد ، درب های استین گلاس فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

درب پارکینگ - اینستاگرام

 

درب پارکینگ - واتساپ

 

نحوه سفارش انواع درب پارکینگ به صنایع کولیوند

شما می توانید انواع درب پارکینگ در طرح ها و رنگ های گوناگون از طریق تماس با شماره های 02188621912  –  09128235242  –  09214195178  به صنایع کولیوند سفارش دهید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع کولیوند  درب حیاط مورد نظر خود را به تیم طراحی ما سفارش دهید .

در ابتدا تیم فنی ما جهت اندازه گیری دقیق به ساختمان شما  می آید پس از اندازه گیری دقیق کار ، طرح های گوناگون را به شما نشان خواهند داد و پس از اینکه طرح و رنگ مورد نظر شما انتخاب شد مرحله تولید درب پارکینگ شروع می شود و معمولا 3 الی 5 روز کاری درب حیاط ساخته می شود در نهایت هم تیم فنی صنایع کولیوند جهت نصب درب پارکینگ مورد نظر به ساختمان شما خواهند آمد.

شایان ذکر است خدمات نصب درب های پارکینگ در صنایع درب و پنجره کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه اگر مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند در کمترین زمان اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

کانال تلگرامی صنایع کولیوند جهت مشاهده تمامی نمونه کارها : koolivandcom@

 

درب پارکنیگ

درب پارکینگ

درب پارکینگ

درب پارکینگ

درب پارکینگ

درب پارکینگ

درب پارکینگ

درب پارکینگ

درب پارکینگ

درب پارکینگ

درب پارکینگ

درب پارکینگ

درب پارکینگ

 

دیگر محصولات صنایع درب و پنجره کولیوند

پنجره دوجداره پنجره upvc توری پلیسه درب چوبی درب آلومینیومی در سرویس بهداشتی
درب شیشه ای درب ضد سرقت درب اتاق خواب درب حیاط حفاظ پنجره طلق شفاف

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون درب پارکینگ در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.dillarddoor.com

تیم تحریریه کولیوند