فهرست این مقاله

درب upvc

تولید انواع درب upvc و آلومینیومی در صنایع کولیوند                                              0912823524202188621912

 

درب upvc

درب upvc

درب های upvc بر خلاف درب های چوبی با برخورد آب به آن دچار هیچ گونه تغییر ظاهری نخواهد شد حتی می توان گفت دلیل اصلی که درب های upvc خیلی زود به عنوان درب های سرویس بهداشتی بکار گرفته شدند و با استقبال بسیار زیادی هم از طرف مهندسان ساختمانی مواجه شدند همین تغییر داده نشدن درب در هنگام برخود آب در دراز مدت است .

 

تولید درب upvc در صنایع کولیوند

در ابتدا باید تیم فنی صنایع کولیوند اندازه گیری دقیق را انجام داده و مدل درب توسط شما مشتریان گرامی انتخاب شود  منظور از مدل درب اینست که درب در چه رنگی ساخته شود و اینکه قسمت بالای درب شیشه خور باشد یا درب به صورت کامل از پروفیل upvc تشکیل شده باشد معمولا درب های سرویس بهداشتی قسمت بالای درب را از شیشه استفاده می کنند ، شیشه مات ساتینا مناسب ترین شیشه برای درب های سرویس بهداشتی است .

 

انواع درب upvc از نظر نوع پروفیل در صنایع کولیوند 

 • درب های وین تک
 • درب های upvc وستا بست
 • درب های upvc هافمن
 • درب های upvc سیندژ
 • درب های upvc ماژول
 • درب های upvc یونی وین
 • درب های upvc تاروس

 

در بین پروفیل های اشاره شده پروفیل وین تک و ویستابست از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و دراز مدت هم کیفیت این نوع پروفیل ها تغییر نخواهد کرد لذا در پروژه هایی که قیمت درب در اولویت نیست بلکه کیفیت کار مد نظر است پیشنهاد صنایع کولیوند استفاده از درب upvc وین تک و ویستابست است .

 

قیمت درب upvc  

به طور کلی دو شاخصه در تعیین قیمت درب های upvc تاثیرگذار خواهند بود ابتدا نوع پروفیلی است که در ساخت درب استفاده می شود به طور مثال پروفیل وین تک با ماژول تا 30 درصد اختلاف قیمت دارند ، شاخصه دوم ابعاد درب و رنگ آن خواهد بود لذا هرچه ابعاد درب بیشتر باشد میزان پروفیلی که در آن بکار می رود بیشتر خواهد شد .

 

انواع درب upvc در صنایع کولیوند

 • درب کشویی upvc
 • درب تاشو upvc
 • درب طرح چوب upvc
 • درب شیشه ای upvc
 • درب رنگی upvc

 

درب های رنگی upvc قیمت به مراتب بیشتری نسبت به درب هایی سفید upvc دارند که از پرکاربردترین آن ها به درب شامپاینی upvc و درب  نقره ای upvc اشاره کرد ضمنا درب upvc به صورت کوره ای رنگ خواهد شد با بیان دیگر رنگ درب به صورت ثابت می باشد و در دراز مدت هم دچار تغییر رنگ و افت کیفیت نخواهد شد .

 

درب upvc سرویس بهداشتی

درب های upvc به دلیل اینکه دارای ساخنار پلاستیکی هستند در واقع جزء درب های ضد آب هم محسوب می شود لذا پس ار درب آلومینیومی گزینه مناسبی برای درب دستشویی به شمار می رود ، برای اجرای درب upvc سرویس بهداشتی در اداره ها و نهادهای دولتی معمولا قسمت بالایی درب شیشه خور در نظر گرفته می شود البته شیشه به صورت مات سندبلاست یا ساتینا خواهد بود .

 

درب upvc کشویی

در برخی از ساختمان ها به دلیل محدودیت فضای داخلی بهتر است که از درب های upvc کشویی استفاده شود بدین شکل به نوعی از فضای داخلی به صوریت بهینه استفاده خواهد شد ، به طور کلی یراق آلات درب upvc کشویی بسیار متفاوت از درب های لولایی است توجه داشته باشید که درب های کشویی از نظر عایق بودن گزینه مناسبی به شمار نمی رود .

 

درب upvc طرح چوب

برخی از افراد تمایل بسیار زیادی به درب های چوبی داشته اما به دلیل نفوذ آب به این درب ها و پوسیدگی از خرید آن منصرف می شوند ، صنایع کولیوند با تولید درب های upvc طرح چوب انتخاب درب را برای اینگونه افراد راحت کرده است .

 

درب upvc رنگی

صنایع درب و پنجره کولیوند با بهره گیری از روش کوره ای پروفیل upvc رنگی را تولید می کند به طوری که ابتدا پروفیل های upvc توسط پیسوله رنگ شده سپس آن ها را جهت ثابت شدن رنگ وارد کوره های با درجه حرارت بسیار بالا می کنیم به طور مثال برای ساختمانی که رنگ کرم به عنوان رنگ اصلی در مظر گرفته شده است باید از درب upvc قهوه ای یا طرح چوب استفاده کرد .

 

درب upvc دکوراتیو

نوع خاصی از درب های upvc که پروفیل در اشکال مختلفی تولید شده و معمولا دارای شیشه های استیند گلاس است درب دکوراتیو upvc نام دارد ، این نوع درب ها به عنوان درب های بالکن و ورودی استفاده می شود .

 

درب upvc تراس

با توجه به محدودیت فضای داخلی ساختمان ها با استفاده بهینه از فضای تراس می توان در واقع فضای داخلی ساختمان را بزرگتر کرد یکی از بهترین روش ها برای اینکار استفاده از درب های upvc می باشد .

 

درب upvc شیشه خور

در طرح های جدید درب های upvc یک فریم upvc با پهنای 10 الی 20 سانتی متر تولید شده سپس شیشه های دکوراتیو استید گلاس و سندبلاست طرح دار در داخل فریم upvc قرار داده می شود .

 

درب upvc با شیشه استین گلاس

یکی دیگر از درب های upvc که از شیشه های دکوراتیو استین گلاس به عنوان شیشه درب استفاده می شود ، این نوع شیشه ها از ترکیب فرآیند های اسیدکاری ، سندبلاست ، حکاکی و رنگ آمیزی تشکیل شده است .

 

درب upvc با شیشه حکاکی شده

طرح جدیدی از درب های upvc که از شیشه های حکاکی یا اینگریوینگ به عنوان شیشه درب ورودی استفاده می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از دستگاه هوشمند مستر بکار برده خواهد شد .

 

درب upvc با شیشه هوشمند 

طرح دیگری از درب های UPVC که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است درب upvc با شیشه هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

درب upvc با شیشه هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح درب معرفی شده است ، قیمت درب upvc با شیشه هوشمند تقریبا دو برابر درب های upvc ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع درب ها در پروژه های مختلف استفاده می کنند .

 

درب upvc اتوماتیک

یکی دیگر از طرح های درب های UPVC که باز و بسته شدن آن به صورت اتوماتیک صورت می گیرد این نوع درب ها برای ساختمان هایی که رفت و آمد زیادی وجود دارد مناسب می باشد ، درب های اتوماتیک در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد درب ها دقیق خواهد شد .

 

درب upvc با شیشه استین گلاس 

در این طرح از درب های upvc مدرن و جدید از شیشه های استین گلاس استفاده می شود این نوع درب ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد ، درب های استین گلاس فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

درب upvc تاشو 

طرح خاص دیگری از درب های پنجره دوجداره که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع درب ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از درب های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

 

درب upvc

 

 

 

نحوه سفارش انواع درب upvc به صنایع کولیوند

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت درب upvc و سفارش آن به صنایع کولیوند با شماره های 021886219120921419517809128235242 تماس حاصل نمایید و یا زا طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند درب upvc مورد نظر خود را به صورت حضوری به کارشناسان ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب درب upvc در صنایع کولیوند توسط تیم فنی خبره و با تجربه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

درب upvc

درب upvc

درب آلومینیومی

در pvc

درب upvc

درب upvc

درب upvc

درب upvc

درب upvc

درب upvc

درب upvc

درب upvc

درب upvc

درب upvc

درب upvc

درب upvc

درب upvc

درب upvc

درب upvc

درب upvc

درب upvc

درب upvc

درب upvc

درب upvc

درب upvc

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون درب upvc در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wickes.co.uk

 

 

تیم تحریریه کولیوند