فهرست این مقاله

در آلومینیومی

تولید انواع در آلومینیومی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                       0912823524202188621912

 

در آلومینیومی

 

در آلومینیومی

درب های آلومینیومی بدون تردید از جذاب ترین طرح های درب محسوب می شود به طوری که در طرح های و رنگج های مختلفی تولید شده است ، در آلومینیومی اغلب به عنوان درب های سرویس بهداشتی استفاده شده اما طرح های جدید و مدرن آن به عنوان درب های ویلا و همچنین درب های ساختمان اداری و تجاری بکار می رود .

صنایع کولیوند به عنوان اولین نمایندگی درب آلومینیومی در ایران فعالیت خود را از سال 1379 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع درب ها از جمله درب آلومینیومی طرح چوب را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

در آلومینیومی – سرویس بهداشتی 

کاربردی ترین نوع درب های آلومینیومی که اغلب به صورت تمام آلومینیومی فاساد دار تولید می شود ، ابعاد استاندارد این نوع درب ها معمولا به صورت 90 * 200 است به همین دلیل باید از پروفیل های گوشتی و ضخیم استفاده کرد .

 

در آلومینیومی – کشویی

در ساختمان های که فضای داخلی آن کمتر از حد استاندارد در نظر گرفته شده است باید از درب های آلومینیومی کشویی یا ریلی استفاده کرد ، ساختار این نوع درب ها به گونه ای است که برای باز و بسته شدن فضایی را اشغال نخواهد کرد .

 

در آلومینیومی – شیشه خور

در طرح های جدید درب های آلومینیومی یک شیشه سکوریت طرح دار مات با ابعاد بزرگ داخل فریم آلومینیومی اختصاصی با پهنای 20 سانتی متر قرار می گیرد ، این نوع درب ها با نام درب آلومینیومی مدرن و لاکچری نیز شناخته شده است .

 

در آلومینیومی – رنگی

با توجه به تولید پروفیل های آلومینیومی رنگی شامپاینی ، سفید ، آبی ، بنفش ، سبز و قرمز می توان از این نوع پروفیل ها برای تولید درب های آلومینیومی مدرن استفاده کرد ، این نوع درب ها اغلب در ساختمانی که دارای پنجره های رنگی است بکار می رود .

 

در آلومینیومی – اتوماتیک

در این طرح از درب های آلومینیومی دیگر نیازی به باز و بسته کردن درب به صورت دستی نیست بلکه درب دارای یک سنسور است که به محض نزدیک شدن افراد به درب ، به صورت اتوماتیک باز خواهد شد بدین شکل در ساختمان های پر تردد دیگر بی نظمی به وجود نخواهد آمد .

 

در آلومینیومی – دوجداره

جهت جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش میزان آلودگی صوتی باید از در  آلومینیومی دوجداره شده استفاده کرد ، این نوع درب ها دارای قیمت بیشتری نسبت به سایر درب های آلومینیومی ساده و طرح دار است .

 

در آلومینیومی ترمال بریک 

خاص ترین طرح درب های آلومینیومی مدرن که از لایه های متعددی تشکیل شده است درب های ترمال بریک در برابر ضربه و فشار مقاومت بالایی داشته و عایق صوتی بسیار مناسبی محسوب می شود .

 

در آلومینیومی با شیشه استین گلاس 

در این طرح از درب های آلومینیومی مدرن از شیشه های استین گلاس استفاده می شود این نوع درب ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد ، درب های استین گلاس در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد درب ها دقیق خواهد شد .

 

در آلومینیومی با شیشه تاشو

در این طرح از درب های آلومینیومی از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع درب ها به گونه ای است که هنگام باز شدن درب ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در آلومینیومی در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا و هلند به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از در آلومینیومی با یشه تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجودبه طور بهینه استفاده می شود .

 

تقاوت در آلومینیومی با upvc 

درب های آلومینیومی به طبع در دراز مدت از خود عملکرد بهتری نشان می دهد به طوری که حتی چند سال بعد هم می توان درب را به قیمت مناسبی به فروش رساند این در حالی است که درب های upvc پس از نصب هیچ گونه ارزش ریالی ندارد ، درب های پی وی سی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

در آلومینیومی چند لنگه 

در پروژه هایی که ابعاد درب های آلومینیومی بیش از حد استانتدارد در نظر گرفته شود باید از درب های آلومینیومی چند لنگه استفاده کرد بدین شکل تعدادی از لنگه های به صورت ثابت و تعدادی دیگر به صورت بازشو اجرا خواهد شد ، درب های چند لنگه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

در آلومینیومی متحرک

با تولید درب های آلومینیومی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی درب ها نیست بدین شکل درب ها را می توان تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از درب های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

در آلومینیومی - اینستاگرام

 

در آلومینیومی - واتساپ

 

جهت سفارش در آلومینیومی به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت درب آلومینیومی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری در آلومینیومی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید در آلومینیومی در صنایع کولیوند با استفاده از پروفیل های آلومینومی با کیفیت AKPA و AKROL صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

در آلویمینیومی

در آلومینیومی

در آلومینیومی

در آلومینیومی

در آلومینیومی

در آلومینیومی

در آلومینیومی

در آلومینیومی

در آلومینیومی

در آلومینیومی

در آلومینیومی

در آلومینیومی

در آلومینیومی

در آلومینیومی

در آلومینیومی

در آلومینیومی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون در آلومینیومی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند