فهرست این مقاله

در آکاردئونی

در آکاردئونی

جایگاه در آکاردئونی در امنیت منازل

در آکاردئونی : امروزه امنیت در منزل و محیط های کاری بحث بسیار مهم و حائز اهمیتی می باشد چرا که در سایه امنیت است که ما می توانیم زندگی بهتری را تجربه کنیم ، بحث امروز ما در رابطه با امنیت در درب های ورودی در ساختمان ها و محیط های مختلف کاری می باشد که با رویکار آمدن درب های آکاردئونی بحث امنیت در درب های ورودی تا حد زیادی ارتقا بخشیده شده است ، مزیت مهم  دیگر درب های آکاردئونی این است که علاوه بر امنیت از ظاهر شیک و مدرنی هم برخوردار است و به همین دلیل از زمانی که وارد بازار ایران شده است از محبوبیت زیادی بین مهندسین عمرانی در ساخت و ساز و همچنین مردم برخوردار شده است .

تعریف در آکاردئونی : 

در آکاردئونی در اصطلاح به مشبک های که عمدتا به صورت لوزی است و از جنس آهن می باشد گفته می شود که با هدف یک حائل امنیتی مقاوم در درب های ورودی ساخته شده است ،  درب های آکاردئونی عمدتا با درب های ضد سرقت شناخته می شوند  و به طور مثال در درب های ورودی پاساژها ، درب های ورودی پارکینگ های ساختمان ها و درب های ورودی واحد های داخل ساختمان استفاده می شوند ،.

از استاندارد هایی که در ساختار  در آکاردئونی باید وجود  داشته باشد :

1- دارای حداقل سه گل ( سه لوزی ) باشد این استاندارد باعث می شود که مانع ورود سارقین شود و هم اینکه با این استاندارد داری وزن کمی است و مانع راحت باز و بسته شدن درب نمی شود .

2- دارای ریل به اصطلاح روانی برای باز و بسته شدن باشد.

3- دارای قفل با کیفیت و محکمی باشد.

4-  پروفیل استفاده شده از آهن ضایعاتی نباشد و دارای کیفیت بالایی یاشد.

5- قوطی های استفاده شده ترجیحا با ابعاد 20 * 40 باشد.

6- ریل در آکاردئونی به صورت استاندارد باید 6 میلی متر باشد چرا که باعث میشود درب براحتی باز و بسته شود .

 

نحوه سفارش در آکاردئونی به صنایع کولیوند :

شما عزیزان می توانید سفارش انواع در آکاردئونی با طرح ها و رنگ های مختلف را از طریق تماس با شماره های 02188621912  –  09101767773  –  09391247191 به صنایع کولیود دهید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع کولیوند سفارش در آکاردئونی خود را به تیم طراحی و تولید صنایع شیشه و آینه کولیوند دهید. و همچنین می توانید مونه کارهای ما را در کنال تلگرامی koolivandcom@  دنبال کنید.

در ادامه برخی از تصاویر در آکاردئونی را مشاهده خواهید کرد :

 

darb akardeoni2

 

darb akardeoni4

 

darb akardeoni3

 

تیم تحریریه کولیوند

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *